Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 24.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: gotina e, no...нови [re: radiodj]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано12.02.03 09:30



еееee сега

Remember me?


Тема Re: Готини плевенски пички!!!нови [re: дare]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано12.02.03 12:58



В Плевен май малко хубавици има. Да не кажа хич.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано12.02.03 12:59



Мнението ми е таквова каквото и за цялото предаване. Доста тъпи идеи. Ама какво да се прави - нали на стадото им харесват.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Не сме чак толкова близки,нови [re: BR]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано12.02.03 13:01



Явно такова му е естеството на тоя форум - фамилиарно-махленско-клюкарски ...

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Lord Vader]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано12.02.03 18:28



и защоо???

Remember me?


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Shanya]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 21:49



Сладурана е.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Kpeйз]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 18:12



хахахах, какво точно искаш да кажеш с това?

Remember me?


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дявoл]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 19:48



Абе какви са тия глупости егати? Сигурна съм, че от всички, които са писали в тази тема и 0,5% не могат да се похвалят с чара на Наталия. За косата няма да говоря защото сигурно процентът е 0,01% /със силно приближаване към 0,00/
И по какво оценявате един водещ дали става или не, по коремчето и косата ли? Чак ми става смешно!
Най-интересното е, че всички го гледате, но май не искате да признаете положителното в предаването и във водещата. Ама такива сме си ние, за оплюване нямаме грешка.
Не се превъзнасям по предаването, и то като всяко друго си има трески за дялане, но пък мисля, че е на моменти е много добро и често създава положителни емоции. Това да не е малко?



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Авторhum (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 22:19



Гледала може би 10-15 предавания. Мисля, че са направени интересно, защото все пак ги гледах въпреки че смятам, че да си решаваш личните проблеми по телевизията е глупаво. А за водещата до едно време мислех, че е някаква особена но хубава личност. В едно от тези предавания обаче тя разказа някаква история, как един човек, не помня дали беше мъжа търсил жената или обратното, на доста години 60-70 (пак не съм много сигурна, беше отдавна, но доста години) търсил своата любов от преди 30-40 години, за която/който вече нямал идея къде се намира. И те я/го били намерли но не разбрах защо им провалил предаването (поне аз реших че не е искал/а да го/я снимат). След време се обадил/а в предаването и помолил/а за коардинатите на този човек, да се видият след толкова години. Но Наталия не му ги дала, защото не можело така да си променя мнението или нешо такова. ИЗвиниявам се за неяснотата... но идеята ми е че това в никакъв сулчй не може, соред мен да е човек който уважава любовта и уважението между хората. От тогава не я харесвам и предаването не мога да гледам...



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: hum]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано15.02.03 22:49



възможно е това да са просто клюки...

Remember me?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.