Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: etty]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано09.02.03 18:39



аре сега, клюки

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: Готини плевенски пички!!!нови [re: дare]  
АвторBR (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 08:46



Hahahaha- che poznavam dovolno mnogo, koito sa hem hubavi, hem inteligentni (az naprimer :))
Kakto vijdash, tuk se vodeshe neshto kato spor- koia ot dvete, a ne che i dvete bili edi-kakvi si.. spolai :)



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: offf]  
АвторBR (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 08:59



Да бе :) А когато хората обсъждат някой, който не им е особено важен за живота, просто за да си намират приказка, това пак ли е завист? :) Това в какво подозираш другите говори изключително много за теб самия, ха.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дявoл]  
АвторBR (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 09:00



I az ne sym :)



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: BR]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано10.02.03 09:24



много сме

Remember me?


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: ina]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.02.03 16:15



Наталия и в живота си ходи с много грим. Просто такъв й е стилът.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.02.03 16:18



Мен ме кефи. Бива си я. Води добре. И външността и не е лоша - особено като си изправи косата.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Kлep]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано10.02.03 18:21





Remember me?


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Kлep]  
АвторCosmic (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 10:51



Тя посред бял ден ходи нечовешки наклепана и прилича на клоун. Смешно ми е как непрекъснато парадира с това колко и бил успешен брака, а в същност истината е съвсем различна. Денис, мъжа и е ужасен женкар още от време оно. И тя ако не го е забелязала до сега, значи не знае какво става в собствения и дом. По-скоро не иска да си го признае, но поне да не раздува наляво и надясно колко се били обичали. Може и да звучи малко гадно, но истината е такава.
Относно професионализма и - не бих казала че е нещо особено. Декламира си там сценария и това си е. Самото предаване ми е противно така че няма какво повече да коментирам. А Наталия - гримосва се прекалено много, а прическата и е като на някоя стара шаврантия. Така си е. Сори.



Тема Не сме чак толкова близки, [re: Cosmic]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.02.03 11:56



но впечатлението, което са оставили пред мен е, че наистина бракът им е доста успешен. И двамата ми изглеждат щастливи един с друг.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.