Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo vi e mnenieto?  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано06.02.03 16:56



Spored men ima njakolko nedostatuka:
1.Purvijat,koito e iniciatorut i vuzlaga na ekipa da se svurje s negovata polovinka,ne znae kak tja shte reagira i posle mi se struva adski gadno,ako mu otkaje pred cjala bulgaria
2.A puk i ne pomagat na mnogo hora-v kraina smetka po 2 dvoiki na predavane(ako vse oshte e taka de,ne sum go gledal otdavna).Mislja,che taka zritelite se chuvstvat do izvestna stepen otdalecheni i si kazvat:"Ohoo,shtom sa tolkova malko,na men dali/koga shte mi doide redut".
E,vjarno,che e vajno kolichestvoto,a ne kachestvoto,no vse pak drazni,zashtoto e napraveno glavno da bude shou,a ne tolkova da pomaga na horata.
Ta az mislja,che trjabva da pusnat i rubrika s objavi ili izobshto po njakakuv nachin da go napravjat dostupno za poveche hora

Редактирано от stranger на 06.02.03 20:23.



Тема Re: Kakvo vi e mnenieto?нови [re: stranger]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано06.02.03 20:06



spored men pak, predavaneto ne pomaga..........mislja, che vsichko e jasno, ili se obichat, ili ne......zatova mi se struva tapo da se izvinjavash za vsichki greshki, koito si napravil pred zjala BG i posle razbirash s "iznenada" che choveka ne ti proshtava i che si ima nov friend...edin vid povecheto presledvat bolni ambizii....i si vaobrazjavat, che mojesh da se podigravash s edin chovek i posle edno izvinjavai shte opravi neshtata......a shto se kasae do tezi, koito se obichat i reshavat da pokajat na sveta kolko mnogo se haresvat, te pak sa mi super bludkavi i ligavi...vednaj se spukah ot smjah...edno momche 12 klas stanalo gadje s edna dosta bezlichna devoika, kojato samo se hileshe i ne kazvashe nishto.....zabili se na njakakva ekskurzija i ot dva meseza sa zaedno, a tja veche izlachvala svetlina kato lampa....gluposti.....tja pak na svoi red kaza, che ne go obicha,zashtoto hodili ot dva meseza, no se nadjava i tova da stane njakoi den.....ebasi glupostta......No pak ima i dosta dobri popadenija....imashe din pich, koito napravi vsichko kato v prikazka...podari zlaten prasten na ljubimata si, napravi i dvorez i izvika D2 da pejat na godeja im....no kakvo ot tova, kato usilijata mu ne bjaha ozeneni....eto tova ne mi haresva....

p.s. inache e hubavo da si ima i takiva predavanija....njama losho....

И да е купен съдията, важното е да играеш


Тема Re: Kakvo vi e mnenieto?нови [re: Alegra]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано06.02.03 20:20



Da,prava si,a to,chestno kazano,spored men i lubovta izobshto ne sushtestvuva,ta njama kak predavaneto da njama njakoi problemi pri tozi sluchai,moje bi i zatova onezi sa ti se storili sladnikavi

Редактирано от stranger на 06.02.03 20:21.



Тема Re: Kakvo vi e mnenieto?нови [re: stranger]  
АвторJoan (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 12:32



Cennoto e, 4e predvaneto ponqkoga deistvitelno uspqva da pomogne A nai-hubavoto e, 4e horata se nau4avat da govorq za 4uvstvata i problemite si Tova hi4 ne e lesno i iziskva golqma smelost



Тема Re: Kakvo vi e mnenieto?нови [re: stranger]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано07.02.03 14:01



тва не е агенция за запознанства все пак.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема мнениенови [re: stranger]  
Авторвeceлa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 00:43



на мен откровено не ми харесва!
гледала съм го няколко пъти, нито веднъж не можах да разбера, кое му е хубавото. Сигурно си зависи от характера на човека, който гледа/участва...
за мен отношенията между хора, които доскоро са се обичали или още се обичат са твърде лични, за да бъдат обсъждани и дискутирани по този на4ин. Възприемам го дори и като вид унижение. как може един мъж да плаче пред камерата и пред почти цяла България???? Нееее, не мога да приема подобно нещо!! не мога да уважавам такъв човек, който търси помощ от някакво си телевизиооно предаване за да оправи нещата. Има много други на4ини да си върнеш любовта на любимия. и е ужасно, когато пред вси4ки тя казва, 4е няма да се върне при него, защото той е такъв и такъв и такъв.. кого го интересува това?? това са си техни ли4ни проблеми и за мен няма полза от гадно, клюкарско вмешетелство..
гадно ми е да го гледам ( и не го и гледам ве4е).. само си казах мнението, не искам да споря или да предизвикам нещо/някого
вси4ко най!!!



Тема ...нови [re: вeceлa]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 08:16



Да не говорим, че предаването няма смисъл. Това, че някой се е съгласил да дойде в студиото, да се съберат не значи нищо.
Всичко е много, ама много изкуствено...



Тема Re: мнениенови [re: вeceлa]  
АвторБP (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 10:56



Ами може би човекът е опитал всякакви други начини. Трябва да знаеш, че колкото и очевидно и лесно да се разплакват тези хора пред камера, нито ти, нито аз знаем какво са преживели, че и какво са пробвали преди това.. На мен предаването ми се вижда последна стъпка даже.. Не че бих отишла да си показвам историите пред света, не че и на мен не ми става забавно от време на време.. :)



Тема Re: мнениенови [re: БP]  
Автор Salome* (diva)
Публикувано12.02.03 16:39



Абсолютно съм съгласна и аз,че това предаване за някои е последен шанс.......
И как да не съм съгласна ,когато идеята е моя

Трудно е да се намерят думи.......когато човек има наистина да каже Нещо!


Тема ti das ne mislish da hodish ve ludнови [re: stranger]  
Автор alkoholik (alkoholik)
Публикувано13.02.03 20:08





slaboto mi miasto sa krasivite jeni



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.