Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 22.05.24 
Градове
   >> Ловеч
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема магазин "Kensol" в Ловечнови  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 16:36



Хора, не влизайте там! Собственичката е безкрайно надута и неприятна личност, която те оглежда като "скенер" колко ти струват дрехите, и дали си клиент от нейната категория (каквото и да означава това). Ако не си, просто се връцва и не ти обръща внимание, а си чопли нещо или надипля полите и саката с такова обожание сякаш са от безценна материя (както тя се изрази че костюмите са "извънземни" ). Ако посегнеш да пипнеш нещо следва въпроса "искате ли да ви покажа нещо?". Фразата е изречена с тон и гримаса, все едно, че искаш да пипнеш музеен експонат или не дай си боже да повредиш "извънземните" парцалки. С такова поведение тази нахална "бизнесдама" гони клиентите си надалеч. Аз бях в командировка в този иначе хубав градец Ловеч, но от сега нататък ще знам ако дойда следващият път къде кракът ми да не стъпва изобщо





Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: възмyтeнa]  
Автортyтцka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 22:07



Къде се намира този магазин?



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: тyтцka]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 15:22



Този "магазин" се намира до един търговски център "Сити център" или нещо от сорта. Пада се отстрани на него . За ориентир - някъде наоколо видях една книжарничка тип "павилион".
Ако искате отрицателни емоции, посетете го!



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: възмyтeнa]  
Авторgeva (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 16:40



tova sa palni gluposti.l
lovech e malak grad i vsichki se poznavat.nikoi sobstvenik na magazin ne bi se darjal po nachin, koito da otblaskva i bez tova ne koi znae kolko mnogoto klienti.
poznavam lichno sobstvenichkata i sam klient na magazina.
vinagi mi e pravila namalenia kato redoven klient ili me e preduprejdavala koga chte zarejda s nova koleksia.davala e drehi i na maika mi, bez da iska da i badat predvaritelno zaplateni, za da si presenia dali mi haresvat, zachtoto po stechenie na obstoiatestvata ne jiveia v lovech, a si idvam po na niakolko mesetsa.
po moi nabludenia se darji normalno s klientite, napisanoto v parvia post prosto ne otgovaria na istinata.
razbira se ima edna grupa taka narecheni klienti, koito vlizat po magazinite bez namerenie nichto da kupuvat, koeto e ochevidno, pipat ,meriat ,oglejdat i praviat komentari , koito biha podraznili vseki sobstvenik.
ne znam kakav e nastoiachtia sluchai , edno obache katekorichno preporachvam ne sluchaite vaprosnata gospoja vazmutena i ako iskate da si kupite nechto kachestveno, modno i krasivo v lovech prosto niama drug magazin na bg firma osven tozi otgovariacht na vaprosnite kriterii.
ostanete sas zdrave.



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: geva]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:57



Ми нали за да купя нещо първо трябва да го пипнаи да го огледам?!
Аха и значи на познати може да се дават дрехи и без да се плаща - е й така да се поносят , ама само малко. Еееех, провинция...



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: възмyтeнa]  
Авторgeva (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:46



gospojo taka narechena vazmutena.
za tvoe svedenie sam omajena v chujbina i po tazi obektivna prichinav lovech si idvam po na niakolko mesetsa.ot godini sam fen na markata kensol- bivchata mesalina russe.
kogato az ne patuvam pri men idvat roditelite mi, za da se poradvat na vnuka si.tochno v takiva sluchai maika mi vzima drehi ot magazina, za da si podbera kakvoto mi haresa, zachtoto stranitsata na kensol v neta ne vinagi dava tocha predstava, a i sled rajdaneto mi figurata mi se promeni i poniakoga nomerata ne mi otgovariat.vmetkata che drehite se davat za da se nosiat e tapa i neumesna, vazmojna da se rodi v glavata na zastarivachta i frigidna florsa.
ne mi podmiatai niakakvi ploski komentari otnostno provinsiata, zachtoto iavno po golemi kompleksari ot sofiansi niama.kato gledam koga si posnala temata ako beche tolkova aktualna i otgovariachta na deistvitelnostta dosega ochte pone 10 posta chteche da ima na tazi tema.da ama ne.
i kato si tolkova otvorena sledvachtia pat si pazaruvai ot sofeto dano tam po ti obarne niakoi vnimanie.
ostani sas zdrave.



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: възмyтeнa]  
Авторkrisoka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 21:39



аууу великите софиянци

в Ловеч това е единственият магазин с наистина изящни дрехи!!Само една страхотна комплексарка, която разбира ,че наистина дрехите си струват (парцалки ) ,но може би мисълта че не може да си позволи този лукс я е накарала да напише тези апсурдни неща за този така невероятен магазин със страхотно лъчезарна собственичка!! Дрехите са направени със вкус и който не ги харесва бих казала че не разбира изобщо.Има страшно много труд вложен в тях ,но явно хората от провинцията понеже са ''големи разбирачи'' не могат да оценят това И още нещо:Не мисля че магазинът има нужда точно от такива клиенти като вас ''възмутена'' !99% от жените в ловеч биха казали само хубави неща!Малко са индивидите като вас.....



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловеч [re: възмyтeнa]  
АвторlllnKa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:22



Възмутената!!МОга да ти кажа ,че собственичката може да е надута ,но и има защо!Такива дрехи в ловеч има само в един магазин!!Тези дрехи могат да ги оценят само нормалните хора

Съжалявам за теб наистина че не си успяла да пипнеш ''парцалките'' убедена съм ,че е имало причина да не те допуснат до тях Случайни хора не посещават магазина просто защото са достатъчно интелигенти , за да преценят сами какви са им възможностите.За голямо съжаление разбирам за пореден път че има доста хора ,които не могат да оценят КРАСИВОТО!!!



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: възмyтeнa]  
Авторcuca (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:23



Изобщо не съм съгласна! Който живее в Ловеч и познава целия град обиколил е всички магазини(макар че не са много) е наясно, че единствено в този магазин можеш да намериш, каквото търсиш, без да будесх одумван или коментиран. Продавачки много, но малко са любезните, които се стремят да ти покажат, колкото се може повече модели. Не смятам, че жената някого е обидила или изгонила. Когато пазаруваш често от някои магазин си запознат с маниерите на продавачите, а определено тази жена се стреми клиентът да се чувства удобно в магазина, удобно в дрехите и дава компетентната си преценка кое прилича на човека и кое не. Дали ще се съоберазиш с това е лично твой избор, но едно такова мнение само може да ти помогне!!!



Тема Re: магазин "Kensol" в Ловечнови [re: geva]  
Авторbiser (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:36



kvo ti kaja oswen hodi ot Ilienci si kupu drehi za po 15-25lv tam i se kefi na slunceto ;) 2-ro mi naduta e jenata ti kva iskash da e ? kvo razbirash pod nepriqtna lichnost...sled kato ne se poznawate ? i teii vijdam sofia kolko ste moderni ebasi selqnite...haide priqtno PAZARUVANE OT ILIENCI haha az li da si kupa ot tam ? huhu




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.