Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 26.04.24 
Градове
   >> Ловеч
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za diskotekite v Lovechнови  
АвторObi4a6tia (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 23:43



Nema svjasna v Love4.Samo OLD 1 no tam pak e ful samo petak i sabota ta ne moge6 da vleze6.V drugite dni prazno kat na selo.



Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: Obi4a6tia]  
АвторGlA (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 10:09



Ami taka si e...To Lovech si e edno golqmo selo. Men predi Ilita me kefeshe ama sega...nqmam dumi



Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: GlA]  
Автор njama_zna4enie (познат)
Публикувано13.02.05 00:16



toi Ilita e za mnogo elitni...hihihi....
Mnogo govori mjastoto,koeto izbira6 za zabavlenie

Nothing is over utnil it is over!


Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: njama_zna4enie]  
Автор borislavaaa (непознат )
Публикувано16.02.05 15:55



Az riadko hodia na diskoteka ,no kogato se slu4va vinagi si izkarvam dobre,ne e vagno miastoto a ot kompaniata mnogo zavisi i muzikata vse pak,bilo to v Elit-a i t n ;moge i da sam si naselo v diskotekata ama mi e bilo 100 puti po dobre otkolkoto poslednia put v "biblioteka","4ervilo"...v Sofia da re4em a i tam po 20 leva dava6 za ni6to/nai malko/.P.S az ako imam diskoteka 6te puskam glavno -ritmi4na muzika i vse pak da e aktualna a ne nekvi umriali par4eta ot vreme ono-iako e da si pora4va6 musika taka e nai dobre za men li4no.KISSES



Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: Obi4a6tia]  
Авторgytf (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 16:35



spored men tova otdolu e GNUSNA LAJA!!! na 4alga partitata v sriada e vinagi palno .NAI DOBRATA DISKOTEKA V SEVERNA BALGARIA



Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: gytf]  
АвторZdraveca (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 16:58



Daite da se razberem 6to niama diskoteki v Lovech. Mi 6tot niama hora moge li da 4aka6 v petak da ti doidat50-100 u4enika s po 2 lv edinia za vhod drugia za kola ili Al4o da si kupi uiskito ot denono6kata pod ezikovata i da se pravi na gazar.Ja da ima6 vsiaka ve4er po 1000 choveka gotovi da prasnat pone po 10 lv pa da govorim pak.
V olda nito obslugvaneto e na nivo nito ohranata a za dj poslednia pat iskah da go ubia toz tapanar kat zeme da govori i si4ki spirat da tancuvat i go slu6at po 5 min .
Po dobre e v momenta na 4asni kuponi 100 pati pone.



Тема Old N1....нови [re: Obi4a6tia]  
АвторBorovinka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 23:46



Abee koi kakvoto shte da kazva men Old N1 me kefi...Barmanchetata sa golemi sladuri, osobenno edin rusichak mi napravi vpechatlenie
Naistina dj-q mi se stori malko temerutest, ama moje i da mine



Тема Re: Za diskotekite v Lovechнови [re: Zdraveca]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано06.07.05 18:02



горкия Ловеч



Тема Re: Old N1....нови [re: Borovinka]  
Автор kaлeko (джинго от класа)
Публикувано19.07.05 13:47



глупости - всички ходят във Фламинго вече.

Да прогоним циганизацията!


Тема Re: Old N1....нови [re: Borovinka]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 17:16



LELE ti si mn zle toq AZIS4O ne e roden za barman4e moi da 4akash cqla ve4er da ti zeme pora4kata izlagaciq






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.