Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 20.06.24 
Градове
   >> Ловеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Zapitvane kam horata ot Lovetchнови  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 23:33



Dokolkoto razbrah prez vtoroto desetiletie na 20 vek e imalo masovo izselvane na hora ot regona za Argentina. Mojete li da mi kajete kam koj moga da se obarna za poveche informazija ili dali ima njakakv arhiv po temata. Blagodarja vi mnogo



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: TONl]  
АвторZDRAVKO (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 00:47



V POSLEDNOTO DESETILETIE NA 20 VEK I PARVOTO NA 21 IMA MASOVO IZSELVANE KAM CELIA SVJAT 4E TUKAA E GLAAD 6E SE PORAZTARSA AKO RAZBERA NE6TO 6TE TI KAGA .TI OT LOVE4 LI SI?



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: ZDRAVKO]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 14:01



Ne, ne sam ot Lovetch ot Sliven sam (no ne jiveja ot 10 godini v Sliven). Opitvam se da napravja edno prouchvane, koeto shte e chast ot maojata magistarska rabota ili eventualno doktorska rabota. Taj kato se interesuvam ot Latinska Amerika reshih da sachetaja poleznoto s prijatnoto. Informazijata ja poluchih ot Argentina уt edno radio. Bajh dosa iznenadana, che mi otgovoriha tolkova barzo i podrobno. Sashto iztaknaha fakta, che bg. emigrantite sa bile naj-obrazovanite po nego vreme ot vsichki, koito sa se priselvali tam. Vse pak shte se radvam ako naistina ima njakoj koito da mi pomogne da vleza v kontakt s horata. Blagodarja za angajiranostta.



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: TONl]  
АвторZDRAVKO (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 00:05



Sory ama ne moga da si otida na Love4 prez raboten den 4e da porovia tuk tam ina4e i na men mi e interesna temata .Student sam v Sofia i rabota i za tova.Ina4e istoriata mi e kato hobi a u4a sociologia.i mnogo se radvam 4e niakoi se interesuva ot love4 ako ima6 vazmognost mini niakoga prez grada .



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: ZDRAVKO]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 11:24



Blagodarja vse pak che se obadi. Nе se chuvstvaj zadaljen. Az prosto popitah dali njakoj neshto znae ili e chuval. Blagodarja za pokanata. Zapochna li s projekta taka ili inache trjabva da mina prez Lovech. Ako vsichki sa taka otzivchivi v grada vi shte e edin prijaten prestoj. A ti kakvo uchish v Sofija?



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: TONl]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.09.04 13:34



не знам, ама сега има масово изселване на хората от региона по посока Испания.



Не ми пишете, щото нема ви риплайвам.



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetch [re: TONl]  
Авторsa6a (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 21:48



за регистри не знам, но имам прадядо(брат на прабаба), който е емигрирал в Аржентина.



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: sa6a]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 18:56



Приятел, доколкото съм чувал в селата Дебнево, Бериево, Сенник/ това е родното село на дан Колов/ е имало доста изселници в Аржентина.Успех



Тема Re: Zapitvane kam horata ot Lovetchнови [re: дидo]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано09.02.05 11:41



Мхм...
Дебнево - според мен това е едно от най-красивите места в България.

...most girls are straight until they're not...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.