Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 28.04.24 
Градове
   >> Ловеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема do vsichki Lovchaliiнови  
Авторdiva4e (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 02:02



Zdrasti hora, kak e?Mne..ne sum tuk za gadje i tn.... prosto mi se iskashe da pochatkam malko s sugrajdanite si...Az sum ot Lovech (poznavam celiqt Lovech, tui che sum sigurna che shte namerq stari friends tuk). V momenta jiveq izvun BG-to, malko mi e sduhano tuk, so shte se radvam da si pisha s vas, taka ili inache moje se znaem...Aide s zdrave!
Divacheto



Тема Драго ми е :-)нови [re: diva4e]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.11.02 14:02



Повечето не сме в Ловеч, но все пак в България !



UB40 !

Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: diva4e]  
Авторda_ri (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 16:52



Здрасти. Тук е голяма тъпотия. Не зная къде си, но се не връщай в Ловеч. Той града си умира бавно и сиурно. Много е тъпо тук. Вярвай ми, защото сигурна съм ти кака, пък и съм журналистка, та ги зная нещата. Пиши ми, ако искаш на da_ri1@all.bg. Всичко хубаво ти желая.



Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: diva4e]  
Авторttt (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 12:05



Привет!!! Ти къде си?



Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: diva4e]  
Авторkupon (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 19:50







Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: kupon]  
Авторlove..ch (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 02:58



moment!!!!grad lowe4 kato grad ne umira i niama da umre!!!!!4e ima po malko hora ne e problem wsi4kite tapi seliani koito go napalniha kogato po jiwkowo wreme prodawaha domati i si kupiha po 5 apartamenta....gi niama we4e!!!!!po kulturnite sa po sofia ili jujbina!!!!!taka 4e ....koeto e lowe4 sega towa e!!!!i na6ata liubow kam nego niama ob6to s broia na jitelite...a towa malkata 4e e tapo....otidi w los angelos...usa....i mini no6tem pres zentara ...towa e tapo!!!!!s edna duma......roden grad se obi4a samo wednaj!!!!!!!!!!i koito ima problem...da si hodi na selo...otkadeto e do6al!!!!!!!



Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: diva4e]  
Авторtito (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 13:58



zdravei diva4e.mnogo rano stavash.ti kade si kogo poznavash v grada kade si u4il/a i koga haide bai.



Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: love..ch]  
АвторPacho (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 00:41



love...ch bil li si v zentara na Los Angeles da znaesh kakvo e?



Тема Re: do vsichki Lovchaliiнови [re: love..ch]  
Авторlovchaliika (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 18:09



Saglasna sam s teb lovech.Az veche treta godina ne sam v Lovech .no nikoga nemoga da kaga che grada umira.Toi nikoga nama da umre za hora ta koito vse pak sa svarzani s nego po edin ili drug nachin(roditeli ,spomenite ot detstvoto,spomenite ot uchilischte.a mogebi i parvata lьbov).No ,koi kadeto i da otide(ako schte i v Holivud)VINAGI SARCETO TI SCHTE TE VRASCHTA KAM RODNOTO MASTO(ako schte da si bil 40 godini izvan rodnoto ti masto).Taka che mili sagragdani ne se otchaivaite "sled tamninata idva vinagi svetlinata".



Тема Re: do vsichki Lovchalii [re: diva4e]  
Авторstarbyte (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 14:59



hej kazwam se niki i sym zawyr6il mg-to w lowe4 ako iska6 da 4atim icq-N 64272702 moje da se znaem i da ne se znaem 6te e qko...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.