Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Продължавам да... [re: Vitalite]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 13:46



Много точно!





Тема Re: Продължавам да... [re: Bлeчyгo]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 14:10



Знаеш ли Кроки, така като се позамисля, може и да си прав. За възпитанието говоря...аз винаги съм възпитавала дъщеря си в честност и откровенност и да ти кажа, никога не ме е лъгала. Опита се само веднъж, като по-малка, но доста сериозно си поговорихме с нея и оттогава не го е правила. Винаги идва и си казва истината, сядаме двете с нея и решаваме проблема, ако въобще има такъв...Но дали това е правилно? Като гледам колко лъжи и лицемерие има, дали наистина не правя грешка...защото такива хора са вечно неразбрани и винаги се търси нещо скрито и покрито. А като гледам и тя реагира на лъжата по същия начин, както и аз...непримирима е....но с доста неща ще трябва да се сблъска и осъзнае...и ще и е трудно...Но пък човек живее за едното достойнство в крайна сметка...колкото и изтъркано и комунистическо да звучи...


А относно гените...ми не знам...майка ми и баща ми са двете крайности....той - твърд, суров, непримирим, а майка ми е вечно в драми.... нямам идея от кой какво съм взела...Но аз обичам много родителите си...и само се моля да са живи и здрави...всичко друго се оправя...

ПП говоря винаги с АЗ, защото нямам право да обобщавам...мога да застана само зад моята гледна точка и да отговарям за моите действия. Просто казвам....



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.09.13 14:19



"Задачата" на децата е да интегрират хармонично в себе си, привидно противоречащите крайности на родителите си. :))) За да преодолеят произтичащите от тях драми.

И здравей, отново. ;)



Тема Re: Продължавам да... [re: Vitalite]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 14:31



Нима чак сега ме позна?

....



Тема Re: Продължавам да... [re: Vitalite]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано06.09.13 14:45



Кое е по-важно?





Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 14:45



Правилно възпитаваш дъщеря си!В сблъсъците с околния свят, тя ще се адаптира и ще взима най-правилните решения за себе си!
Основите, които се поставят в детството най-вече с личен пример от родителите,като честност,чувство за справедливост, съзнание, отговорност, са повече от важни и повярвай много, много полезни за даден индивид! израстването му и постоянното развитие, които в крайна сметка осмислят един стойностен и достоен живот.Такъв човек и много да падне, има много твърди основи от които да се вдигне!



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 14:49



Пропуснах и нещо много важно.
такива хора имат способността да се самовъзпитават, което пък е изкл. полезно за самите тях!



Тема Re: Продължавам да... [re: Bлeчyгo]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 14:52



Благодаря ти....

Поуспокои ме, защото лесно е да излъжеш, но трудно е да се бориш за своята истина, а аз реално я обричам на трудното....



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 14:57



А

Здрасти и от мен



Тема Re: Продължавам да... [re: Bлeчyгo]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 15:00



Е, здрасти!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.