Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Продължавам да...нови [re: yetti]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано08.09.13 13:40



Ми то това беше целта...прекратяване, преди да стане личен....





Тема Re: Продължавам да...нови [re: Vitalite]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано08.09.13 13:41



За което, дамата ти благодари....





Тема Re: Продължавам да...нови [re: Лили М]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано08.09.13 13:47



ами вариантите с шубето и т.н. ги слагам къминфантилните. а смс-ите закъсняват много често, защото операторите ни са педали и пестят от всичко.

но е тъпо, че не се е обадил по-рано, все пак има минимален шанс точно в последната секунда преди да тръгне да му е изскочило нещо и да живее близо до мястото на срещата.



още по-тъпо е, че не се е обадил след това да се извини и да насрочи евнтуално друга среща, ако още искаш ти. но може и да си прекратила контакта и да не си получиоа извиненията.

а най-вероятно е, както казваш ти - да си върне за нещо.

а най-тъпо е, че си върнала човек, в когото си загубила доверия преди време.

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Продължавам да...нови [re: yetti]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано08.09.13 14:28



че не се е обадил след това да се извини и да насрочи евнтуално друга среща
-----------------------
Това би го направил ти, ама някой, който си играе надали...Ето самият ти започваш да виждаш разликите, хем не знаеш инфо...
Абе зарежи, сега ми е даже смешно...
а най-тъпо е, че си върнала човек, в когото си загубила доверия преди време.
Аааа чакай, чакай, първо аз не връщам, те се връщат, а на мен ми е интересен всеки, особено ако започне да сваля маските и успееш да видиш нещо истинско, но лошото е че почти не го правят и на мен ми писне и дотам... Човек който няма смелост да излезе от виртуала, значи просто не е истински и се крие зад никове, скайпове социални мрежи и т.н....забележи обаче, говоря за човек, а не за мъж или жена.....защото ние сме преди всичко хора, а много го забравят това...


А думичките виртуал и кафе, нямат нищо общо с доверието...първите две са губене на свободно време, а второто е нещо сериозно, от което зависят много неща...и за да се изгради трябва време и доказателства....Та...така...
Ето ти едно поздравче и на теб...Слушай си го..




Тема Re: Продължавам да...нови [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.09.13 15:43



Ама никой не е длъжен да оправдава очакванията ти(ми/ни).

И да ви кажа снощи открих една много приятна пицария, с градина за пушачи, и хубави десерти, задължително комбинирани със семифредо. А почти всеки ден минавам покрай нея...



Тема Re: Продължавам да...нови [re: Vitalite]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано08.09.13 16:09



ми трябва да я тестваме

----


I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Продължавам да...нови [re: yetti]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.09.13 16:13



Аз останах доволна. Хлапетата почти се покатериха на масата, освен че пълзяха под нея, и не ни изгониха.



Тема Re: Продължавам да...нови [re: Vitalite]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано08.09.13 16:15



Очаквания за какво Витал? За нормално човешко отношение и поведение ли? Ми да, може и в мен да е грешката, да очаквам мъжете да се държат като хора...но все пак има и такива...

..половото общуване е след човешкото...поне за мен...но изкривяваме темата....Пък и на теб ли ти обяснявам, че в повечето пъти нещата се усещат, дори няма смисъл от думи...
И аз довечера съм на някакво заведение /наели са го цялото/..ама идея си нямам къде е, добре че ще дойдат да ме вземат. Имаме среща с випуска, но най-хубавото е, че ще се танцува, наели са и диджей......а мога да се пробвам и с малко алкохол..та може и да реанимирам утре...



Тема Re: Продължавам да...нови [re: Лили М]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано08.09.13 18:33



Може да е дошъл и да се е отказал... да е тръгнал, да се е връщал... да е имал причина за колебание. Все пак не ти е писал 10 минути след часа на срещата, а точно навреме. Дотогава не е знаел ще присъства или не. Може да не е най-мъжкото поведение, но е човешко - да се колебаеш, страхуваш, да си промениш решението.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Продължавам да...нови [re: Amelia Pond]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано08.09.13 19:00



Може да не е най-мъжкото поведение, но е човешко - да се колебаеш, страхуваш, да си промениш решението.
---------------------------------
Темата нарочно я пуснах за хората, а не за мъжете и жените. Аз не съм отишла на среща с мъж, а с човек, който ме врънкаше за кафе...Недоумявам нещата от човешка гледна точка, а не от женска..., разбираш ли ме? Той има правото дори и СМС да не напише, но за мен това е глупаво. Ако срещата ми беше с мъж, ехеее знаеш ли колко ми е лесно, една майна и това е...даже не бих се и замислила.....защото тогава има фактор харесване...визуално и първоначално, може да ме е видял, да не ме е харесал и да си е тръгнал /разбираемо/, ама тя беше с Човек, на лаф и кафе...Абе както и да е...аз просто исках да прочета и други гледни точки...за това разказах и случката....
Ама само аз ли правя разликата между мъж и човек....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.