Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Продължавам да... [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 00:52



Ок. Така да бъде...





Тема Re: Продължавам да... [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 00:59



...Ми аз що ли те не помня? ....
Ама знаеш ли, не те знам кой си, а не ме и интересува......щом си могъл, чатил си, няма проблем...минало свършено...а пък и за нищо не съжалявам...така че здраве да е...
А направо съм впечатлена, какъв интерес съм предизвикала, май идея съм си нямала, с кой си говоря....чак не мога да повярвам, а никога не съм се взимала на сериозно...
Ок, майсторче, радвам се, че сме си поговорили, който и да си бил.......а сега лека, че филма ме чака....



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 09:12



най-вече го ражда потомственият им идиотизъм!В такава среда са израснали. така са възпитани с личен пример!такива са родителите им, бабите и дядовците.
Когато от бебе си израснал сред идиоти, на по късен етап и да осъзнаеш, че самият ти си същия идиот, промяната е почти невъзможна!долния интригантски манталитет е в кръвта, в гените.....и най-доброто каквото може да направи такъв изрод и просто да не се размножи!



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор diamnt (кристално ясeн)
Публикувано06.09.13 09:14



Сигурно им е скучно!





Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано06.09.13 09:34



Човек сам ако не се предпази, няма кой друг да го свърши. В Скайп имам само приятели и познати от дълги години, които живеят в чужбина и затова там фал не може да се получи. Контактувам с изпитани през годините хора. Нови познанства трудно допускам. В служебните ми отношения се ограничавам само в работно време и така нямам проблеми с никой.





Тема Re: Продължавам да... [re: Bлeчyгo]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 11:40



Ехеее...ти пък къде отиде?

Всеки носи отговорност сам за себе си, така че не знам дали е правилно да се замесват семейство, родители и т.н, а и не смятам, че лицемерието и интриганството са гени, отмъстителността също...просто, хората се увличат в лошото и ако не спрат и не се замислят, дали това наистина искат, надали биха били такива. Не вярвам да има хора, които да се радват истински за нещастието на другите...може би те смятат че е така, но в реалност не е. И в най-лошия и жесток човек има нещо хубаво и красиво отвътре, просто трябва да можеш да го видиш и да го изкараш навън...
Ама знам ли де, минавам го през моята призма, а може и да греша....
Но по принцип мразя лъжата, интриганството и лицемерието и за това гледам просто да съм по-далеч от тях...



Тема Re: Продължавам да... [re: diamnt]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 11:46



И това им е развлечението?
Не вярвам, ама знам ли...Глупаво е да се развличат с негативни емоции, като има толкова много хубави неща...По-скоро си мисля, че е въпрос на его, градят и лъскат его..на гърба на другите...
Абе знам ли...както и да е...както винаги съм казвала, въпрос на личен избор е, като не искат да са заобиколени от любов, разбирателство и усмивки, да се заобикалят със злост, отмъщение и интриги....





Тема Re: Продължавам да... [re: вoлнa птицa]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано06.09.13 11:59



Да се предпази от какво? Виж, всичко в нета и във виртуала е адски несериозно, а това че на някой му се играе и забавлява и измисля какви ли не начини за да може да си общува виртуално с теб, няма лошо. Не се крия и никога не съм се крила, защото просто няма за какво. Всяко едно общуване ти носи нещо...поуки, усмивки, радост, пък само времето показва, кой остава в живота ти и кой си тръгва...


Вярвам в хората и в тяхното добро начало...за това и не отказвам нови познанства, а пък и от какива са ми останали доста приятели, с които ми е доста приятно......Та реално фалове няма...



Тема Re: Продължавам да... [re: Лили М]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.09.13 13:39



В повечето случай е така.понякога подобно поведение е и резултат на комплекси, но в повече случай съвкупност и от двете.
под "в кръвта и гените" имах предвид манталитет изграждан с поколения.
Естествено, че всеки човек(ако такива може да се нарекат човеци) носи сам отговорността за действията си, но това не променя факта, че първопричината за тях произхожда от възпитанието и семейната среда.
И съвсем нормално е да страниш от такива хора "пчеличките не понасят аромата на кенеф.той е за конските мухи"





Тема Re: Продължавам да... [re: Bлeчyгo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.09.13 13:45



Човек = Хардуер(ДНК) + Софтуер(семейна среда, възпитание, образование, околна среда)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.