Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 01.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Кого бих избрала....  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.02.11 23:22



Здравейте! Пиша си в един форум ... и, попадна ми тема от сорта ... "какъв мъж бихте избрали - този, който ви обича, или онзи, когото вие обичате?" ... естествено, избрах втория... А, защо съм така устроена? Мазохистка, може би?...

А вие? И защо???



Тема Re: Кого бих избрала....нови [re: parvaty]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано16.02.11 23:34



Луда работа, тъкмо обмислях тема за дилемите



Не си мазохистка:-)))От посочените два варианта мисля, че всеки би избрал това което най- много отговаря на вътрешния му сремеж в момента:-)))

А ако са равностойни.. се питах аз, еднакво вълнуващи те, трябва ли да избираш?



Тема а можеш линови [re: Kaнeлeнa]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.02.11 23:41



да си с двама наведнъж??? аз - не! и, как така равностойни? претегляш ги??? стига бе... ти ме разби!

никога през Живота ми не ми се е случвало да съм развълнувана от двама мъже по едно и също време... обикновено сърцето ми е на едно място (най-често в нечии боксерки, ма тва е друга, и твърде дълга тема! както стана ясно вече, аз се влюбвам, защото страстта ми изпепелява съзнанието!)



Тема Re: Кого бих избрала....нови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано16.02.11 23:48



Нито единия, разбира се. Трябва ли да пиша защо?



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема е, да, И, ако може,нови [re: Doctor Who]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.02.11 23:49



напиши какъв би избрала ти!





Тема Re: а можеш линови [re: parvaty]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано16.02.11 23:53





Не бейй, не между двама, а между две неща, които еднакво искаш, със сърцето, и не са взаимноизключващи се...


Хъ...реално не трябва да избирам.
Първати, ако се бях научила да слагам картинки, тутакси отнасяше един секс на плажа



Тема Re: е, да, И, ако може,нови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано16.02.11 23:58



Офф, направо ме е срам да водя такива хипотетични разсъждения.



Но окей. Бих избрала този, който не е овързан в съзнанието ми в такива шаблонни възприятия като "обичам го", "обича ме" и въпреки това да го гледам, да говорим ми е такова удоволствие, че забравям за тия двамата и не ми пука на кой свят са.
А са шаблонни възприятията за тях, защото са половинчати. Нито едно от двете не носи реално удовлетворение, има само някаква фиксация на етикет. И то болезнена много вероятна. В единия случай на задължение и отговорност, в другия на желание и може би дори мания.
Третият... с него би трябвало да е възможно приятелство освен всичко останало. Ако то липсва в отношенията ми е много силен сигнал, че нещо не е много истинско. Това не пречи човек от време на време да експлоатира неистинското мисловно или реално носи някакви ползи. Краткровременни. И шевове дълговременни, ако не се внимава. Но аз съм внимателна. Уж.

...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема много интелектуализираш,нови [re: Doctor Who]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 00:14



бря! "обичам" в смисъл на "влече ме , искам да го чукам тогава, когато фактически е възможно това, и докато ми издържи мускулатурата, искам да сложа глава в краката му и да потъна в кафявите му очи... искам да го прегръщам, докато Свят светува, и да умра върху пениса му, ако е възможно" - нещо от сорта ми е на мен таз емоция!

това Е за мен! такъв искам! не ме вълнува дори дали ме обича, ако ми изпълни гореописаните прищявки !



Тема Re: а можеш линови [re: Kaнeлeнa]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 00:15



е, бива ли, душо, да останеш непросветена??? направо ми се дощя да те поканя в офиса, да ти покажа как се прикачат картинки!



Тема Re: много интелектуализираш,нови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано17.02.11 00:19



Никога не бих го описала така.

И как да няма значение? Унизително е да няма значение. Според мен...

...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.