Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: бахти, софизма,нови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано17.02.11 22:31



Ми то ако е с готин характер и умен много трудно да не е хубав според мен.
С бонус едно излъчване, което не може без тези качества да се докара.



Ти говориш по-скоро, че си взимат кротки, старателни... а не реално добри. Добър е избор, който включва интелект и опит. А хората често под добър имат предвид послушен... така и родителите за децата...........

...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема ми, не, пиле, хубавнови [re: Doctor Who]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 22:35



значи хубав - висок, строен, кестеняв, плътни устни, страхотни ръце... дълги бедра, стегнато дупе, супер интелигентен...

ХУБАВ! За послушен - бляк... аз не обичам мъж да ми ходи по гъза - бах го в мъжа... мъжа трябва да те кара да припкаш по него, да му трепериш, да седиш мирно, докат супата му се охлажда, да внимаваш дали, случайно, няма други някакви желания... мъжа трябва да е войн, завоевател и абсолютно неконтролируем... инак... куче мога да си купя, ше ме прощаваш!



Тема Re: ми, Галеоне - не ме чети,нови [re: parvaty]  
Автор Galeon ()
Публикувано17.02.11 22:38



ихх бееее)))Не ми пращай ,не я заслужавам!



Tell me a Story....:)

Тема Re: ми, не, пиле, хубавнови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано17.02.11 22:38



"кестеняв" - ми те добрите всичките руси май се оказаха, м?



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема ми, не знам,нови [re: Doctor Who]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 22:41



твоите може и да са руси, ама аз си падам по брюнети - широко известен факт (щот съм бяла като пуканка, щи кажа!!!

)!



Тема айде, сега,нови [re: Galeon]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 22:42



не я бил заслужавал!!! Абеей, момченце!!!





Тема Re: бахти, софизма,нови [re: parvaty]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано17.02.11 22:47





Смрът в 8 действия ш'ти го пиша на сметката с коктейлите, мисли му
Смрът в едно действие е да те ебе кво мислят другите за това как трябва да изживееш себе си в тоя Живот Айде холан, някой да знае по- добре от теб какво ти "трябва" Все едно да се чувстваш идеално, и някой да ти обяснява,. че си болна:-)))Кво му е на хубавия като махнем предразсъдъците?



Тема Re: ми, не знам,нови [re: parvaty]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано17.02.11 22:51



Обаче много сериозно ми взимаш всяка дума, която кажа. Принципно харесвам тъмна коса повече и за жени, и за мъже. Но...... има двеста изключения от правилото. Т.е. това не е фактор.
Принципно за мен човек е красив цялостно - никога не съм се замисляла за отделни части, както ти ги описваш и не съм претегляла по такъв начин, но по принцип лицето и чертите, и цялостното излъчване са това, което прави някого красив... ръце, крака, коса... всичко това е допълнение към основното.

И по предния ти пост за треперенето... това е страшно клише.

Колкото е отвратително някой да е послушен и никакъв, така е също толкова отвратително да се прави на някакъв и виж ме кой съм... Да, ти не си казала, че се прави, но това, което си описала си е неестествено поведение за над средно интелигентен млад човек.

...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Кого бих избрала....нови [re: parvaty]  
Автор Galeon ()
Публикувано17.02.11 23:34



Не е ли най-добре да накараш този който обичаш да те заобича?



Tell me a Story....:)

Тема Re: Кого бих избрала....нови [re: Galeon]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.02.11 23:47



ахаааа.... ти умееш ли го това???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.