Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 16:13



Да, вероятно е точно така.

В интерес на истината най-големия ми страх беше да не попадна в илюзии, изобщо в живота не само в любовта. Сега като минах през тях, не ми се струва нещо толкова опасно или че ще заспя и няма да се намеря повече никога. Вече установих, че не са толкова опасни и че се преживяват.



Тема Re: Търся причининови [re: mountainlake]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.04.10 18:59



Човек като си търси причини винаги ги намира.

Току що ми се намери причина другата година по това време да съм милионерка.



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано23.04.10 00:46



Дам, много неща се преживяват, а илюзиите за съжаление са неизбежни. То и мен си ме е страх от това, ама какво да правиш - пробваш и виждаш кое какво е, то и живота си е това - (проверка на) илюзии




Мен в този смисъл много ме (беш)е страх несъзнателно да не изпадна в ситуация, в която да съм слаба и зависима, а всъщност откривам, че ми допадат по някакъв начин такива хора и даже е привлекателно по някакъв начин - както и това да си прекалено наясно и нащрек се оказва кофти, а не позитивно качество. Щото в първия случай другите се съобразяват с теб, а във втория ти с тях - т.е. от много мислене се прецакваш


change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано23.04.10 07:39



Аз още не съм стигнала до идеята, че да съм нащрек и да съм прекалено наясно не е добре за мен. Но може би понеже се интересувам от всяко състояние чисто професионално, вероятно няма как да спра да обръщам внимание на най-дребните детайли на дадено поведение, насока и състояния. Просто ми харесва, може да ми пречи на личния живот, но ми харесва да го изследвам.





Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано23.04.10 11:32



Е, аз пък съм стигнала, ама... няма връщане назад за такива неща и да искаш не мисля, че можеш да се приучиш да не забелязваш и да не си обясняваш, и да си действаш несъзнателно без да се усещаш това. Прецакването е завинаги, та е хубаво, че не го имаш за прецакване.




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано23.04.10 12:38





За прецакване със сигурност не го мисля, но започвам да се чудя за това положение, трябва ли да се казва на другите, не трябва ли за някои техни несъзнавани действия - интроверност или екстравертност като поведение...още съм си в егото, май.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.