Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 15.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 13:38



Срутвам само това, което човек иска да бъде срутено. Всеки си взима това, което му е нужно от мен. Аз дори не винаги знам какво се случва. После разибрам. Отговорност не поемам по въпроса. Такава школа минах аз, доста по-жестока и по-сурова беше към мен, отколкото съм аз към другите хора. Та така.



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано22.04.10 13:44



Можеш ли да разкажеш нещо повече за това, каква "школа"?


change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 14:16



не



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано22.04.10 14:25



Окей. Но не си го връщай на хора, които нямат общо с това.


change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 14:46



Защо да не го правя? Ти откъде знаеш защо този човек сега стои на пътя ми? Освен това аз не правя това, което на мен ми причиниха, но както и да е. Няма никакъв смисъл да те убеждавам за каквото и да е. Тук четеш част от разни неща, част от събития и т.н. и вече си извади заключението, че този мъж е потърпевш, заради моето отмъщение. Ами не е така. Аз съм си била винаги с характер. Карай.



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано22.04.10 14:50



Не съм си извадила това заключение, понеже аз няма как да знам. Но греша ли като предполагам, че усещам гняв от твоя страна към този човек?


change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 22.04.10 14:51.



Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 14:53



Да, грешиш и то много. Единственото, което усещам е силно разочарование от него. Гневът ми не е насочен към него, а към част от мен самата, че съм сляпа и попадам в капан. Той е това, което е. Не мога да съдя хората затова, че са такива каквито са.



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано22.04.10 14:55



Ахам. Значи реално не си пасвате, обаче преди да го разберете са се случили едни чувства, които са отворили надежди и е станало гадничко. Разбирам те, случва се, кофти е.


change the perspective before the perspective changes you


Тема Re: Търся причининови [re: where is my mind]  
Автор diva 11 (свободна)
Публикувано22.04.10 15:03



Е да, сега вече си разбрала. Да, това което казваш много пасва на ситуацията ми.



Тема Re: Търся причининови [re: diva 11]  
Автор where is my mind ()
Публикувано22.04.10 15:26



Ами значи ти не че си избрала свободата пред любовта или нещо такова, а просто се е оказало, че това не е любовта за теб. Но споменът за илюзиите е много близък все още.


change the perspective before the perspective changes you



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.