Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано05.03.10 17:53



Горкото заблудено същество.




Всеки човек страда, но най-добрата помощ е когато си помогнеш са. Само тогава има разбиране. Ти продължавай да викаш неволята, туку виж дошла.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано05.03.10 17:55



По повод подписа ти ! Всички живи същества се стремят да умрат, това което спира смъртта е осъзнаването. Горното е цитат.



Leben und leben lassen !

Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано05.03.10 17:56



Казвали са ми мъдри хора, в божийте работи да не се бъркам, няма да е зле и ти така да сториш.

Leben und leben lassen !


Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 18:00



Разбиране от себе си?Ти затова ли си лъскаш егото така из форумът?Е не може ли и на друг да помогнеш?


Човек сам не си помага ,а другите са му спасението.
Ако нямаш пари граби и в затвора попадни.И там човек стани.

Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Редактирано от blood2 на 05.03.10 18:01.



Тема Re: Тема на разговорнови [re: Arsonn]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 18:06



Е аз от глад ще умра.



Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано05.03.10 18:08



Или пък тази тема за разговор:


Живяла си една девойка с име на цвете, да кажем - Маргаритка. Но минали на Маргаритка детските години и един ден на тортата й имало повече от 29 свещички. Пожелала си Маргаритка да се влюби. Било й скучно вече, нищо ново всеки ден, искала тръпка. И видяла един ден Маргаритка един колорадски бръмбар. Не била много внимателна в часовете по биология и не знаела какво е това нещо, което вижда. Решила, че е принц - от онези, които правят двоен пашкул и стават на красиви пеперуди, щом ги целуне принцесата. Измислила си Маргаритка много истории за този бръмбар. И колкото повече му придавала от своите качества, толкова повече външно тя заприличвала на него, защото тя обяснявала своето мислене чрез неговото поведение. Другите цветя се чудели какво става, понеже не били виждали Маргаритка да се държи като бръмбар, при това колорадски. А тя късала листчетата си и брояла "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..... обичам го!" Отчуждила се от всички други цветя, не можела да бъде и с бръмбара и седяла сама, мислейки си колко грозни са цветчетата й, понеже не били от насекомска ципа и били светли, а не в черно-виолетовата окраска на нейния любим. Когато се опитвали да я заговорят другите тревички и птички, тя им крещяла "Вие не знаете какво е любов!", а си мислела "Вие не знаете какво е да си сама и никой да не те обича". Тя не била сама, но така се чувствала, защото се била влюбила в друг вид от друга земя. Една вечер, докато Маргаритка късала листчетата си "Обича ме, не ме..." тя чула някаква странна музика. Била много красива и тя решила, че непременно трябва да е от принц бръмбар. Спряла да къса цветчетата и се заслушала. Чула себе си в красивите тонове и се харесала, въпреки че не била в черна ципа. Толкова се харесала, че успяла да погледне зад високите треви и да види, че свирят камбанките - нейни приятели цветя, а не бръмбарът. В този момент бръмбарът минал покрай тях и тя видяла колко грозен бил той.... тъмен, страшен, див. И как мачкал цветята, покрай които минавал. А опитвайки се да бъде като него, тя била правила същото. Помислила си колко са красиви цветята и как е могла да хареса този ужасен бръмбар. Отишла да се измие и се огледала в рекичката, но там видяла само него. Подскочила и извикала.


край на първа част на "Приключенията на колорадската Маргаритка"


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: Тема на разговорнови [re: snowflakes never cry]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 18:17



Грозен-красив.Зло-добро.


Грозният е зло,красивият добро.
Искам да умрааааааааа.

Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано05.03.10 18:19



Тц, не го приемай буквално, че не ми се мисли друга приказка сега, моля те.




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Тема на разговорнови [re: snowflakes never cry]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.03.10 18:21



Знам си го че съм грозен.Ужас съм.
А сега ми казаха и че съм Зло.Че приличам на торен бръмбър излюпен от торен червей.


Знаех си че имам грешно Днк,грешно ДНК.
Мъкаааааааа.

Едно е да искаш,друго е да можеш.Най-добре е да умра. :)

Редактирано от blood2 на 05.03.10 18:21.



Тема Re: Тема на разговорнови [re: blood2]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано05.03.10 18:27



Торният бръмбар е красив за торна бръмбарка, както Маргаритката е грозна за торния бръмбар. И както лебедът за патетата. Кофти е ако поиска да стане пате/бръмбар. Но това е криза и отминава.




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.