Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 04.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 12:33



Сега вече работата загрубя. И ти ли почна да цапаш пелените, а вентила толкова разчиташе на теб да му ги сменяш.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано06.03.10 12:39



Тясната специализация е за насекомите

Бръмкай си.



Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 12:49



Щом живота за теб е тясна специализация. Ще си бръмкам.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано06.03.10 13:19



жалка си мила,много жалка

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор ventil ()
Публикувано06.03.10 13:20



айде...



Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!

Тема Re: Тема на разговорнови [re: Hisia]  
Автор ventil ()
Публикувано06.03.10 13:20



това засяга нас двамата,ти де се слагаш ма...незадовлена дърта кранта



Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!

Тема Re: Тема на разговорнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 13:24



Нямаш си и на идея колко ме радва, че мислиш така за мен, сега само да спреш и да ми пишеш и ще съм супер хепи.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Тема на разговорнови [re: ventil]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 13:25



Точно така, прояви се като лошо детенце, иначе мамите няма да ти обърнат внимание.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано06.03.10 13:34



А, това ли ми обясни? Ми така кажи, да знам на какво реагирам


Само че аз не те иронизирам, а пиша приказка. И това за смеха не го разбрах Файла едно време го повтаряше, но аз и тогава не го разбрах. Някво заплашително ли трябва да е?

Ами в случая нашата Маргаритка е такава и на нея й подхожда. Тя не е средно статистическа маргаритка и затова някои неща й се случват със закъснение
И не можеш да кажеш, че е алогично нещо, което е метафора. Искаш да ти обясня как цвете може да заприлича на бръмбар? С въображение.

А ти защо ми пишеш лично за теб, при условие, че аз ти говоря за ника ти, щото нали се обиждаш ако ти се говори лично за теб. Аз говоря за измислен персонаж, който аз го виждам така. Точка. Казах


А това за влюбеността ми е интересно - значи ти считаш за най-голямата възможна обида, която можеш да отправиш към някого, да го обвиниш, че е влюбен в теб? Ноу къмент


ПП. А, да.... 2-ра последна част.


Чул писъка й, от храстите около поточето излезе един стар жабок. Тя се упраши, защото жабите ядат бръмбари, а сега тя нали приличаше на бръмбар, но жабокът й протегна ръка и се представи:
- Аз съм краставия жабок.
Това я развесели и тя каза:
- А аз съм колорадската бръмбаритка.
Тогава жабокът се усмихна и й каза, че знае нейната история, и няма страшно - ще остане в този образ, докато не срещне някой, който да види истинската й същност. След това скочи зад едни храсти, а на Маргаритка й се стори, че нещо златисто проблясна на гърба на жабока, като бижу или цип, нобеше разстроена, защото не вярваше, че някой може да види, че е цвете в този черен костюм... и продължи по пътя си, мислейки, че ще си остане така завинаги. Срещаше различни насекоми и цветя, но ги избягваше... докато не срещна една вечер едно лале. Не можа да се стърпи и го попита:
- Какво правиш ти тук? В тази пустош сигурно си единственото жълто лале?
- Мога да те запитам същото. Какво прави една маргаритка толкова далече от маргаритковите полета, че и късно вечерта?
- Ами какво да ти кажа.... имам си причини.... А, чакай малко - Маргаритка ли?
- Ми Маргаритка, малко е тъмно, но все още виждам добре.
- Значи ти не мислиш, че съм бръмбар?
- А, заради костюма ли? Ми и аз имам костюми, някога обичах да ги сменям, но винаги съм знаел, че съм лале. Ти какво, да не забрави, че си цвете?
- Не, не съм... Просто мислех, че всички ме смятат за бръмбар.
- Хахаххах, много си смешна. Ами свали ципа тогава и хвърляй костюма.
- Цип ли? Има ли цип?
- Е, сега ще ми кажеш, че не си чела и инструкциите за употреба!
- Ами.....
Тогава той й показа къде е ципа, тя свали костюма на бръмбар и отново пое въглероден двуокис през листенцата си.
Лалето прибра костюма и каза:
- Предполагам, че това повече няма да ти трябва.
След което се обърна и се отдалечи, свирейки с листчетата си, като камбанки.
Това й напомняше за нещо от много отдавна, но нямаше търпение да се прибере в маргаритковата долина и затова се затича бързо. Не й беше трудно да се ориентира, защото нощта беше светла, виждаха се всички звезди и луната беше огромна и кръгла. Когато се прибра всички много й се радваха. И тя се зарадва и започна да се смее, само че вместо смях от венчелистчетата й излизаше музика, като звън на камбанки.

ди енддддддддд














Просто не обичам да оставям недовършени неща. Дано това да ти е.... т.е. да й е проблемът на Изабела.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Верно линови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 13:46



Извинявай, но имам приятелка със забавено умствено развитие на 25 години и дори на нея не и отива това описание.


Съжалявам, че отново трябва да ти припомня възрастта ти, но тя е камъчето дето ти обръща каручката.


А това за влюбеността ми е интересно - значи ти считаш за най-голямата възможна обида, която можеш да отправиш към някого, да го обвиниш, че е влюбен в теб?
Че ти като обида и обвинение ли го прие???

п.п.
ще ти отговоря в нов пост за продължението.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 06.03.10 14:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.