Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Верно линови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 15:05



Пиша за теб сега, какво набъркваш някакви тъпи цветя от измислена приказка? Ти каза, че си лале.

А ти защо набъркваш тъпи цветя и измислена приказка щом пишеш за мен?




Ти каза, че си лале. Според мен още не си срещнала такова, за да бъдеш.
Не ми трябва още един костюм. На мен ми е напълно достатъчно да бъда себе си. И сега не се опитвай да ми обясняваш, че трябва да срещна някой който да ми покаже как да съм себе си.

Не се ли усещаш как си противоречиш вече?

За такива като теб има една много хубава поговорка.
Умният мъж не спори с жена си, той я оставя сама да почне да си противоречи.

Аз не съм жестока като мъж, за това не те оставих и спорих с теб.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 15:07



Е ти не знаеш ли на какво си израз? Трябва ли да ти казвам аз?



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Hisia]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано06.03.10 15:21



Това себе си нали се изгражда по някакъв начин, то не е константа. И да - за да може да обича, човек трябва да срещне някой, който да му покаже какво е любов и т.н. за каквито неща искаш ги сложи.


А тази, която си противоречи си ти. И не използвай неща, които са ти казвани за теб, в разговори с други хора. Ти само повтаряш, пренасочваш, копираш, коментираш.... Един път кажи нещо свое.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: Верно линови [re: snowflakes never cry]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 15:40



Това себе си нали се изгражда по някакъв начин, то не е константа



Маргаритката изгражда ли се, за да е маргаритка?
Лалето изгражда ли се, за да е лале?
Бръмбара изгражда ли се, за да е бръмбар?
Жабата изгражда ли се, за да е жаба?

Себе си, не се изгражда, то е това което никога не можем да изгубим, но за това пък почти винаги забравяме че съществува.

И да - за да може да обича, човек трябва да срещне някой, който да му покаже какво е любов и т.н. за каквито неща искаш ги сложи.
Последно за, Себе си, ли ще говорим и откриването му или за любов?

1. не си противореча, тази която си притиворечи с всеки пост и в самият него си ти.
2. няма как да кажеш нещо за мен, при положение че не ме познаваш. Това което казваш е твоят си арсенал който си събрала за себе си, т.е. описваш себе си, не мен.
3. Единственото вярно е, че насочвам. насочвам те да прогледнеш, но няма как да стане ако и ти не положиш усилия. Ти тичаш с мислите си като дете гонено от родителя с лъжичката с обяда му. Ми като не си гладна какво ревеш за знания?
4. Аз постоянно казвам свой неща, но ти нямаш разбиране за да ги разбереш, за това не ги забелязваш. Доказано е, че повечето хора възприемат едва 10 % от информацията която получава, за жалост в този разговор ти и 1% не възприе. За това си мислиш, че не съм казала нищо свое. или иначе казано, как да ме видиш, като по-далеч от носа си не виждаш?

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано06.03.10 17:17



"Когато си професионалист/майстор в нещо, имаш да кажеш много и когато те попитат, никога не отказваш помощ. Когато си лаик/несигурен в знанията си, винаги криеш знанията и увърташ, търсиш причина в другия заради която да не му ги кажеш. "

Изабела, из съседната тема





Тема Re: Верно линови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 17:23



Т.е. не съм майстор в комплексът за пълноценност. Да, така е, не го крия, нямам такива наклонности, за това ти казах, че ти по-добре ще се справиш в изясняването на тази тема. Явно си запозната, щом питаш.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано06.03.10 17:24



ееее, значи не разбираш от психология.. жалко





Тема Re: Верно линови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 17:29



От кое направление в психологията не разбирам?




Миличката тя, прочела 2 книжки по популярна психология и си мисли, че знае всичко по темата. Та какъв ти беше въпроса?Защото току що показа отговора.

Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Тема Re: Верно линови [re: Hisia]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано06.03.10 17:30



ми мислех, че си специалист дееба, пък то... и ти не отбираш:)))



Тема Re: Верно линови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Hisia (kamanda)
Публикувано06.03.10 17:33



Щом така ти харесва.



Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят.

Редактирано от Hisia на 06.03.10 17:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.