Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 12.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Направо ме е срам!  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано14.02.06 20:19



След като бях почти убедила и себе си и Вас, че съм го превъзмогнала и съм силна...

И пак поддадох... За какво по дяволите???????/

Преди няколко /2/ седмици се обади за ЧРД-то ми, после отново нахлу в живота ми като че нищо не се е случвало... Обичал ме... Не можел да спре да мисли за мен...

И това продължи точно... 5 дни...


И пак изчезна.. Без да каже дума... Все едно никога не се е появялал отново...
И пак ме боли... И се срамувам... И ме е яд че го допуснах!





Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор elii (объркана)
Публикувано14.02.06 20:27



Ма изпийедно питие,празник е.Цели два даже празници.Забрави го за малко поне .



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: elii]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано14.02.06 20:30



Абе то аз че ще си сипа едно... Тва ще го направя, ама...

Благодаря все пак:)



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор elii (объркана)
Публикувано14.02.06 20:39



Абе,сипи си.То и аз сипвам- второ.Не че особено помага,но...не виждам с какво пък толкова ще навреди в случая.Стегни се малко.Не е лесно,но...то лесно няма.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 20:43



Ами повече не го допускай! Той си е начесал егото, че може да те притежава, пък ти страдай.

...и твойта майка също!



Тема Как ви завиждамнови [re: elii]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 20:45



на мен нещо не ми се пие......ама нищо - ще наваксам

...и твойта майка също!



Тема Re: Как ви завиждамнови [re: snobar]  
Автор elii (объркана)
Публикувано14.02.06 20:48



И на мен не ми се пие.Що ли?



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: snobar]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано14.02.06 20:50



Е да де... Именно...
Ма не трябваше да го допускам изобщо..:(

А наздраве!
Баси....




Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор elii (объркана)
Публикувано14.02.06 20:55



То понякога не зависи от нас какво се случва със скапания ни живот.Но зависи
дали ще продължи да се случва.Това поне го разбрах,вервай ми.



Тема Re: Как ви завиждамнови [re: elii]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 21:02



Ами не знам - ти кажи.

При мен няма особена причина...просто не ми се пие....а и нема кво освен ракия, вино, и водка. Водка не обичам, ракията не върви с компютъра, пък вино не ми се пие.

...и твойта майка също!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 21:05



Абе не се ядосвай...гледай си кефа и не го мисли.

Наздраве

...и твойта майка също!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: snobar]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано14.02.06 21:06



Еми.... да... 10х!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 21:09



За нищо :)

...и твойта майка също!

Редактирано от snobar на 14.02.06 21:11.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Авторkap (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:25



еее...потърси го ти, легни си с него и изчезни след това му кажи, че си имаш любовник, и вече не те привлича физически, но ужасно го харесваш като човек и искаш да сте си приятелчета доживот...след това му споделяй за любовника....след това можеш и да го разпнеш за да го избавиш от мъките му
нищо срамно не прочетох аз:))
момиче кофти е, ама не гледай на себе си като на прецакана жертва...подсъзнателно си усещала, че така ще стане...т.е. си поела риска ..ама човек с всекиго поема същия риск...



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: kap]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано14.02.06 21:52



Ами на него така и така не му пука, що си мислиш, че ще е много засегнат...

...и твойта майка също!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: kap]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано14.02.06 21:56



Много правилно... Ама няма да ми повярва че съм си хванала любовник никога... Време трябва да мине....
Пък то като мине време и аз вече няма да имам нужда да му връщам нищо, щот /надявам се/ ще ми е безразличен вече:)


Айде, отивам и аз да се напия....



Тема Re: Направо ме е срам! ?нови [re: Иckaм]  
АвторDelirium (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 22:01



Vqrva6 li 4e moje da ima sram .. svyrzano s nqkakvo 4uvstvo koeto si izpitala ot syrce... navqrno ti e bilo qko za tezi 5 dena...
i ... ubedena sym 4e.... v jivota na vsqko momi4e (respektivno govorq) moje da ima milioni mom4eta.. no samo edin ostava Zavinagi v syrceto... ot opit ti kazvam...
ve4e 2 god sym 6tastliva s moq priqtel.. no ... spomenat i onova 4uvstvo.. svyrzano s mom4eto #1 .. ostava, vypreki 4e znam 4e s nego nikoga ne bih bila tolkova 6tastliva... prodylji napred. . jivotyt e kratyk vse pak...
"koito obi4a istinski - obi4a ve4no " ... ako izob6to sy6testvuvat tezi ponqtiq -"zavinagi" , "nikoga" "ve4nost"....



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Авторkap (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 22:07



абе...това беше полусериозно:)
ама ударите по егото си важат пука му или не на някой мъж
И аз бих искала понякога/например днес/ да "си се взема обратно" от някого... или поне предишното си състояние на духа...ама най кофтито е, че аз не мога да се сетя за нито едно позитивно нещо, което да е излезнало от моето "даване".



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор FENlKS (different)
Публикувано14.02.06 22:48



Милото.
Станалото-станало. Добре ли ти беше тези 5 дена? Приеми ги като малко разнообразие, вместо да се ядосваш и мисли следващия път, ако има такъв.
Не му позволявай повече да влиза и излиза от живота ти когато и както си поиска с няколко мили изречения.
А какъв е смисъла да те боли за някой, който не го боли за теб?Приеми, че си имала нещастието да познаваш един боклук и го хвърли в recycle bin, където му е мястото.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор Cнeжжka (смешка)
Публикувано14.02.06 23:01



Е, кво толкова ли е трудно да го разкараш категорично?
Аз така на времето с един близо 3г. се влачихме, то не бяха раздели, не бяха събирания, ама поне м/у паузите влизаха разни други хора, че да не се губи темпото от екшъна.



Тема Няма от каквонови [re: Иckaм]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано15.02.06 10:45



да те е срам!
По-горе ти споменаха за егото и аз ще ти кажа - прецени дали те боли, защото толкова ти липсва Той, или защото яко ти е ударил егото. Аз съм имала такъв случай и още отначало си разбрах обаче, че не ме боли защото го обичам, а защото си е позволил да ми нарани самолюбието.
Според мен няма смисъл да си връщаш на кой и да е, каквото и да е, защото той ще си го получи някога от някого, пък и в твоя случай не се знае какво точно е станало /защо така изведнъж пак си е тръгнал и дали въобще си е тръгвал/.
Без да те плаша: от сега на татък идва трудното-чакаш да звънне, да пише и т.н пък като го направи или ти се свържеш с него и го попиташ: "ЗАЩО?", а той "Ми незнам" или мън-мън............... така че се подготви!
А, и не влагай много време в разработка на планове по повод бъдещето Ви заедно или по отделно, защото никога не става тая дето си си я намислил

Редактирано от ZENOLA на 15.02.06 10:47.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:59



Това все едно аз съм го писала... само че в съседната тема.
Честно казано, вече не ме е и яд. Струва ми се тъпо да се ядосвам, че съм изпитвала силни чувства, че съм се радвала истински на някого, дори и той да не го е заслужавал.
Както и да е, предпочитам поне в личния ми свят да няма полу- неща. Полу- връзки, полу-приятели, полу-любими. Така че, хванах влакчето и... без излишни обяснения. Признавам, че ми е мъъъъничко тъжно и тъпо. Но пък не мога да изпитвам яд или негативизъм към човека, който дълги години е заемал много важно място в живота ми. Просто приемам, че свърши...



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Tъжнa]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано15.02.06 23:10



Аз също приемам че е свършило... И то отдавна...

Не тая някви лоши чуства към него. Дори напротив.... [nacup
Баси... Аз още си го обичам... Е тва е тъпото...
Защото започваш да се убеждаваш сам себе си че видиш ли тоя човек вече не е чак толкова важен в твоя живот, а в един момент се оказва че напротив... изобщо не си спирал/а да го искаш...:(

Уфффф, просто ми е гадно, тва е...
Не че няма да го преживея... Не че ще се предам или да се самолинчувам и самосъжалявам... Неееееееее.... Прекалено съм горда и силна да го направя...


Обаче ми е болн и тъжно...

И ... оставете нараненото его... Всички сте прави че това е важно и за съжаление понякога заради това се чустваме така... тъжни /примерно.../

Но... Не е това.. Той не може да нарани егото ми до такава степен... По скоро ме е яд, че повярвах отново на нещо което знаех че е 99% невъзможно..
Не обвинявам него...
Себе си виня..



Тема Попадна минови [re: Иckaм]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано15.02.06 23:17



един свитък със следния текст

'премахвай всичко що ти пречи
мрази обичай и живей
бъди човек а не човече
гори, но никога не тлей'


та... махаш това което ти пречи...и живееш твоя си живот... той ти е наранил егото мила, не лъжи себе си.... махни го от живота си... остави го в миналото ... и си върни душевното спокойствие.... ще дойде ден когато ще гледаш напред по друг начин... човешката душа преживява ВСИЧКО , което и поднесе живота......е става на дупки от раните... но оцелява....

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Попадна минови [re: Бapбapeлa]  
Автор pastel (драскулка)
Публикувано16.02.06 01:27



А на мен ми попадна следното:

И в беда, и във тревога
чистият човек е чист.
Бисерът и в адски огън
грее пак със цвят сребрист.



Тема И, това го знаемнови [re: Иckaм]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано16.02.06 10:20



за съжаление. За това сега най-важното е да простиш на СЕБЕ СИ!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 10:45



Много точно си го казала....
Знаеш ли, близо година и половина беше времето, в което не поддържахме контакт. През това време аз се опитвах да се самоубедя, че човекът не е важен за мен. Което естествено, рухна при първото негово обаждане. Вече приех, че, да, този човек е бил важен за мен. Да, все още ме вълнува. Да, душата си бих дала, за да е различно. Да, няма да го допусна в живота си, защото знам, че свърши.
Което не пречи да ми е тъжно, тъпо, празно и пр. Но като че ли по-лесно ми минава (поне на мен), когато съм наясно с чувствата и решенията си.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Tъжнa]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 11:16



сега вече си разбрала ,че няма смисъл да продължавате - защото винаги ще се въртите в този омагьосан кръг- разбрали си също ,че можеш да се справиш - така че според мене сега си много по- силна !!!! Използвай силата си !!!!Повече никога не би могъл да те манипулира ако я използваш!!!!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 11:53



Не прави грешката да се идентифицираш само с една част от себе си.
"ТИ" си тази която е повярвала пак
"ТИ" си също и тази която знае, че това 99% е невъзможно.

остави това тъпо и модно клише "бъди себе си". защото каквото и да усещаш, то е все от "себе си", от същото това себе.
като отричаш една негова част като не-твоя, не постигаш кой знае колко.

Опитай поне да излезеш от модела, в който всички сме потопени- "Съдник" или "Жертва". като се замислиш винаги ще видиш, че точно до това се свежда всичко.
А ти сега дори се разполовяваш и едната твоя част е съдник на другата, която се изживява като жертва. Ужасно е тъпо, ако го прозреш.



Тема Re: ....нови [re: Иckaм]  
Автор Treselle (UNreal)
Публикувано16.02.06 13:41



Мацка, ТОЯ май го познавам....

Хайде спри този влак за нещастници,
измъкни ме от тук най-накрая,
...


Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.02.06 15:06



нека ти, жена си, все някой мъжкар трябва да ви го връща



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.02.06 15:14



батка, много ме разсмя

...и твойта майка също!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: snobar]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано16.02.06 20:30



Мен обаче не.... !

Особенно с тоя мерджан дето си го е сложил... Познавам те аз Владо Бенц...
От един друг клуб...



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.02.06 20:55



Споко...той е ядосан в момента (и то основателно) на жените, и затова. Но съм сигурен, че това което каза е повече на шега...отколкото го мисли сериозно.

п.п. Иначе какво може да направиме за да те разсмееме

...и твойта майка също!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: snobar]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано16.02.06 21:27



Найстина се усмихнах, когато прочетох послеписа ти.:)

Мило е и ми става много приятно, когато някой напълно непознат се опитва ад те развесели и малко или повече ти съчуства...

Благподаря от сърце!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.02.06 21:47



Ами разбира се, че ти съчувствам...всеки който е изпадал в неприятна любовна ситуация би трябвало да прояви разбиране...

Горе главата

Ето една снимка, да ти вдигне малко настроението



...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.