Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Няма от каквонови [re: Иckaм]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано15.02.06 10:45



да те е срам!
По-горе ти споменаха за егото и аз ще ти кажа - прецени дали те боли, защото толкова ти липсва Той, или защото яко ти е ударил егото. Аз съм имала такъв случай и още отначало си разбрах обаче, че не ме боли защото го обичам, а защото си е позволил да ми нарани самолюбието.
Според мен няма смисъл да си връщаш на кой и да е, каквото и да е, защото той ще си го получи някога от някого, пък и в твоя случай не се знае какво точно е станало /защо така изведнъж пак си е тръгнал и дали въобще си е тръгвал/.
Без да те плаша: от сега на татък идва трудното-чакаш да звънне, да пише и т.н пък като го направи или ти се свържеш с него и го попиташ: "ЗАЩО?", а той "Ми незнам" или мън-мън............... така че се подготви!
А, и не влагай много време в разработка на планове по повод бъдещето Ви заедно или по отделно, защото никога не става тая дето си си я намислил

Редактирано от ZENOLA на 15.02.06 10:47.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:59



Това все едно аз съм го писала... само че в съседната тема.
Честно казано, вече не ме е и яд. Струва ми се тъпо да се ядосвам, че съм изпитвала силни чувства, че съм се радвала истински на някого, дори и той да не го е заслужавал.
Както и да е, предпочитам поне в личния ми свят да няма полу- неща. Полу- връзки, полу-приятели, полу-любими. Така че, хванах влакчето и... без излишни обяснения. Признавам, че ми е мъъъъничко тъжно и тъпо. Но пък не мога да изпитвам яд или негативизъм към човека, който дълги години е заемал много важно място в живота ми. Просто приемам, че свърши...



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Tъжнa]  
Автор Иckaм (новак ли?:))
Публикувано15.02.06 23:10



Аз също приемам че е свършило... И то отдавна...

Не тая някви лоши чуства към него. Дори напротив.... [nacup
Баси... Аз още си го обичам... Е тва е тъпото...
Защото започваш да се убеждаваш сам себе си че видиш ли тоя човек вече не е чак толкова важен в твоя живот, а в един момент се оказва че напротив... изобщо не си спирал/а да го искаш...:(

Уфффф, просто ми е гадно, тва е...
Не че няма да го преживея... Не че ще се предам или да се самолинчувам и самосъжалявам... Неееееееее.... Прекалено съм горда и силна да го направя...


Обаче ми е болн и тъжно...

И ... оставете нараненото его... Всички сте прави че това е важно и за съжаление понякога заради това се чустваме така... тъжни /примерно.../

Но... Не е това.. Той не може да нарани егото ми до такава степен... По скоро ме е яд, че повярвах отново на нещо което знаех че е 99% невъзможно..
Не обвинявам него...
Себе си виня..



Тема Попадна минови [re: Иckaм]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано15.02.06 23:17



един свитък със следния текст

'премахвай всичко що ти пречи
мрази обичай и живей
бъди човек а не човече
гори, но никога не тлей'


та... махаш това което ти пречи...и живееш твоя си живот... той ти е наранил егото мила, не лъжи себе си.... махни го от живота си... остави го в миналото ... и си върни душевното спокойствие.... ще дойде ден когато ще гледаш напред по друг начин... човешката душа преживява ВСИЧКО , което и поднесе живота......е става на дупки от раните... но оцелява....

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Попадна минови [re: Бapбapeлa]  
Автор pastel (драскулка)
Публикувано16.02.06 01:27



А на мен ми попадна следното:

И в беда, и във тревога
чистият човек е чист.
Бисерът и в адски огън
грее пак със цвят сребрист.



Тема И, това го знаемнови [re: Иckaм]  
Автор ZENOLA (новак)
Публикувано16.02.06 10:20



за съжаление. За това сега най-важното е да простиш на СЕБЕ СИ!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 10:45



Много точно си го казала....
Знаеш ли, близо година и половина беше времето, в което не поддържахме контакт. През това време аз се опитвах да се самоубедя, че човекът не е важен за мен. Което естествено, рухна при първото негово обаждане. Вече приех, че, да, този човек е бил важен за мен. Да, все още ме вълнува. Да, душата си бих дала, за да е различно. Да, няма да го допусна в живота си, защото знам, че свърши.
Което не пречи да ми е тъжно, тъпо, празно и пр. Но като че ли по-лесно ми минава (поне на мен), когато съм наясно с чувствата и решенията си.



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Tъжнa]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 11:16



сега вече си разбрала ,че няма смисъл да продължавате - защото винаги ще се въртите в този омагьосан кръг- разбрали си също ,че можеш да се справиш - така че според мене сега си много по- силна !!!! Използвай силата си !!!!Повече никога не би могъл да те манипулира ако я използваш!!!!



Тема Re: Направо ме е срам!нови [re: Иckaм]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 11:53



Не прави грешката да се идентифицираш само с една част от себе си.
"ТИ" си тази която е повярвала пак
"ТИ" си също и тази която знае, че това 99% е невъзможно.

остави това тъпо и модно клише "бъди себе си". защото каквото и да усещаш, то е все от "себе си", от същото това себе.
като отричаш една негова част като не-твоя, не постигаш кой знае колко.

Опитай поне да излезеш от модела, в който всички сме потопени- "Съдник" или "Жертва". като се замислиш винаги ще видиш, че точно до това се свежда всичко.
А ти сега дори се разполовяваш и едната твоя част е съдник на другата, която се изживява като жертва. Ужасно е тъпо, ако го прозреш.



Тема Re: ....нови [re: Иckaм]  
Автор Treselle (UNreal)
Публикувано16.02.06 13:41



Мацка, ТОЯ май го познавам....

Хайде спри този влак за нещастници,
измъкни ме от тук най-накрая,
...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.