Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 02.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Първата ми среща..нови  
АвторCнeжжka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:58



Има един пич от нета с който да сме чатили не повече от 3-4 пъти..готин такъв, с готина работа и т.н. и все ми е разправя, че идва в БГ'то когато си поиска, щото нали разбирате той не е БГ..как да е, аз тогава на майтап му разправям да ми донесе от там дето е едни любими мой сладки неща.

И хваща същия този пич и ми звъни миналата седмица и ми вика "тук съм, айде да се видим", аз малко се шашнах, чак пък толкоз бързо и там измизлях разни неща за да не се видим та така до вчера.
Всъщност аз въобще не се срещам с хора от нета, щото имам фобия от психопати и извратеняци, но този беше отседнал в един от "най" хотелите в Софето и си викам, кво толкова ще се видим в лобито, най много да пием по кафе, отвън пълно с таксита, нищо няма да ми стане и ще си се прибера по живо по здраво.

Идва пича, същия от снимките (никакви разминавки), все такъв готин, та като се разприказвахме, за какво ли не си говорехме..че и тия сладките неща ми беше донесъл, да му се неначудиш.

По едно време звънят наште и ме питат кога се прибирам. Щото ние в неделя си имаме традиция да ходим някъде навън да хапваме посемейно, нали там братя, сестри, майка..голяма фамилия сме и без бащата. Пича ми вика айде и аз с вас. Значи с много мъже съм била и с още повече съм била по срещи, но за първи път някой след час-два пийване на кафе толкова ентусиазирано, че и по собствено желание иска да се запознае с наште. Пък нашите го знаят какъв е в смисъл, че се познаваме от нета, ние в нашето семейство всичко си казваме и те не бяха много съгласни да идва, ама какво толкоз малко разнообразие на семейната вечеря.
Отиваме, па като се заляха едни вина, едни смешки..много забавно си беше, всичко ток и жици.
Идва сметката и веднага пича я грабна, настоя той да плати всичко щото един вид той ни се бил натрапил, пък на мен с някакъв укор едва ли не ми разправя повече с него по въороса пари да не съм говорила.
Като си затръгвахме ми казва да сме ходили на някаква си дискотека, аз така или иначе си бях пийнала, пък и ако бяхме ходили на дискотека там още малко алкохол..та сигурно щях да му пусна, ама много стават всички тези неща за първа среща,
хванах, че се прибрах, така или иначе си мислях, че всичко това няма да е повече от едно кафе за макс един час.

Обаче този човек много ми размъти главата. Верно е, че е доста богат и всички тези жестове са му дим в дупа, от друга страна се държа много непринудено и приятелски и с мен и със семейството ми, дето сме му реално погледнато доста под нивото.

Та вие какво мислите, какви могат да са му намеренията на този човек?
На мен ми е много странно..



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Cнeжжka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 15:37



Ми шъ видиш
На мен лично позитивизма
към хората досега не ми е
навредил



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Cнeжжka]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.06 16:42



Мен пък като те чета, май повече ти прави впечатление работата му, това, че е богат, че е отседнал в "най" хотела, това, че платил сметката и ей такива работи. Иначе дали щеше да ти направи такова впечатление, първо се изясни със себе си кое точно ти е размътило главата пък после..........

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Myth]  
АвторCнeжжka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 18:06



Да, определено тези неща ме впечатлиха понеже си мислех, че това ще е нищо повече от едно кафе и после кой от къде.
Това което ми размъти главата е, че от самото начало ми говори все някакви много сериозни неща, на които ествествено въобще не вярвам, обаче сега след като се запозна със семейството ми, те го харесаха, той ги хареса и почвам нещо да му вярвам.
Обаче е женен, но не живее с жена си от 2г. понеже имат малко дете и тя го гледа, заради това не се развеждат, понеже ако се разведат детето ще го дадат на него, жена му ни някога е работила, ни има някаква кариера
и ми се въртят някакви мисли да не би пък да си търси жена, освен там дето се случват всички нормални неща за една връзка м/у мъж и жена да иска и да е нещо като втората майка на детето му, щото аз нали съм малко цапната в устата та още в началото си казах, че обожавам децата, щото това наистина е така.
Но знам ли..
Нали човек когато е в еуфория иска на момента отговорите на всички въпроси, но в крайна сметка времето показва кое какво е.



Тема Re:нови [re: Cнeжжka]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано16.01.06 18:42



Мдаа, и през моя живот мина един такъв като гореописания... Както и аз бях останала с впечатление, че търси нещо сериозно, чаках го доста време, защото също беше в чужбина. Накрая чух следното: "Не мога да ти обещая небето, след като не мога да ти дам и една звезда." Или: "Да съм с теб, означава да загубя сина си...". Излишно е да казвам, че беше последната ни среща (от общо три).



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Myth]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 19:19



То е ясно кво й е размътило тиквата...виж, че аха-аха и да отиде на дискотека...да пийне и да му пусне...Явно толкова й трябва

...и твойта майка също!



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Cнeжжka]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 19:21



Той явно е доста сериозен тип...щом не се развеждал - виждаш ли щото, ако се разведе и щели да му тропнат детето да гледа...
Баси смешките, не е истина

...и твойта майка също!



Тема тигрее, тигреее имаааш ли паарии?нови [re: Cнeжжka]  
Автор Fry (новак)
Публикувано16.01.06 22:15



Абе тия мъже не си ли падат малко порове - аз си го представям на към 40, вмирисан на цигари (Давидоф) и с кожено яке. Дали ти е харесал физически?

БТВ това със семейството ме цапна малко. Също и с дискотеката и пускането. И разказа ти е пропит с псевдо-лукс някакси.
Абе цялата ви история е малко циганийка, не се обиждай. Ама нали любовта била навсякъде.



Тема Re: тигрее, тигреее имаааш ли паарии?нови [re: Fry]  
АвторCнeжжka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 22:48



Всъщност човека много ми хареса точно физически, а някой като ми хареса физически, няма нужда да влизам в детайли, ясна е работата.
Не знам обаче случката колко е "циганска", но определено е тъпа, това да се запознаваш с хора от нета и после да си мислиш някакви тъпотии за каквито аз си мислех днес е пълна загуба на време. Не само, че аз се занимавах с глупости, ами и вас ви занимавах с тези тъпотии. Понеже аз всъщност въобще не вярвам в "интернетските любови", просто ми беше странно за какво му беше на тоя да се запознава с семейството ми, може пък да ни е мислил българите за някакви човекоподобни маймуни и да му се е ходило на "зоопарк", знам ли, нищо не ме учудва в този живот вече



Тема Re: тигрее, тигреее имаааш ли паарии? [re: Cнeжжka]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:15



Една бивша колежка
така се запозна с един такъв
и преди три години замина за
ITL, има си нейно дете и още си
е там, аз обаче не бих го
направила - хора всякакви:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.