Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: тигрее, тигреее имаааш ли паарии?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 17:40



Батка, много успех с мадамата...дано да стане нещо...искрено ти го пожелавам - честно...щото кифли колкото искаш, ама сериозните жени са рядкост

...и твойта майка също!



Тема Re: Да ти кажанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Cнeжжka (смешка)
Публикувано21.01.06 00:43



Там питах за групов секс, оргия..нещата там са от минимум 5 нагоре
ех как ме сети, отивам да видя какво е станало с онази тема



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Cнeжжka (смешка)
Публикувано21.01.06 00:48



Това ме сети за един, дето бил женен с малко момченце и като ходил по срещи взимал и детето, че жените се давали по-лесно като са го мислели за самотен баща с малко дете.
Супер гадория беше това, представям си какво му е било на детето, освен с майка си да се вижда с още куп жени!!
Верно, че има големи говеда, ама не всички са такива!



Тема Re: тигрее, тигреее имаааш ли паарии?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Cнeжжka (смешка)
Публикувано21.01.06 00:53



Ти маята със сметките не я бъркай това е признак на джентълменство
А за приятелката, сори наистина
ама какво да се прави всеки сам избира как да живее..това е положението, а защо и зарад какво е с него, нейна си работа



Тема Re:нови [re: Cнeжжka]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано21.01.06 11:48



Не, това със сина бе в края на срещата, като преди да се разделим, ме попита: "Досадно ли ти е?"



Тема лъже та се носинови [re: Cнeжжka]  
АвторXm (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 23:30



Не знам за другото но тука лъже та се носи:

"...Обаче е женен, но не живее с жена си от 2г. понеже имат малко дете и тя го гледа, заради това не се развеждат, понеже ако се разведат детето ще го дадат на него, жена му ни някога е работила, ни има някаква кариера .."

Където и да живее, във всички западни държави се прави така:

Детето си остава при жената + издръжка за детето от около 450 ЕУР на месец, + издръжка за жената според големината на Неговите доходи.
Т.е. той работи и пласта тя да гледа детето и да си живее (скромно или не е друг въпрос).
1. Лош признак - Лъже
2. Лош признак - Опитва се да насилва нещата като се мъкне на първата среща още при най близките ти...Това не е естествено държание...

А и още , ако жената няма някаква кариера пак може да работи касиерка или чистачка, телефонистка или продавачка и т.н
и да си изкарва около 2000 ЕУР на месец, след данъците да и остават към 1000( +450,-;) и това не е причина да и се взема детето.

Чети повече и не се оставяй да те баламосват!



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Cнeжжka]  
АвторCaps Lock (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 11:09



Да ти кажа, обяснението, че е с жена си заради детето е, меко казано, като за ученички в 5-и "б", втори срок. С други думи пичът ти е казал :"Аз съм женен".
Абстрахирай се от всичко останало. Отговорно ти го заявявам, тази опера сме я гледали два пъти. Ама ти си решаваш, де.



Тема Re: Е това е тонови [re: Cнeжжka]  
АвторCkицa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 22:53



Стават бре! Аз се омъжих за човек, с който се запознах по интернет и познавам много хора, които имат сериозни връзки, започнали в нета.



Тема Re: Първата ми среща..нови [re: Cнeжжka]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 01:14



за българин живеещ и работещ в чужбина - еле пък ако не е отскоро навън , има свой някакъв бизнес или е на стабилна работа със стабилна заплата / за държавата в която живее, не говоря за БГ /това не е изобщо никакъв проблем да плаща сметки - и то не една и две - а сумата на сметките да го вълнува ИЗОБЩО . това че е плащал сметките не значи че е искал да спи с теб . той си е правил веселото , защото е искал да бъде между българи. такъв купон какъвто става в България- в домашна обстановка, по кръчми, дикотеки - в малко други държави е възможен . няма да се учудя ако е искал да се почувства важен, значим, да му обръщат внимание и да демонстрира че за него парите не са проблем.

това негово поведение е абсолютно нормално .

има доста неща който за българи в чужбина са нормални, а българи в БГ се учудват на тях .

отношението му не означава че е хлътнал по теб или че изобщо е искал да спи с теб, също че иска някакво развитие понататък - не си мъти главата. може да не дойде отното, а може и да дойде , също може да дойде чак след месеци, или години . българите -емигранти просто имат нужда да контактуват с българи в България , който да са им под ръка за запивки, разходки, екскурзии и изобщо да не отворят дума за секс . наясно съм че ти звучи странно- но е така.

но едно ще ти кажа - не се навивай и не си мъти главата.



Тема Писахнови [re: Cнeжжka]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 02:06



мнение преди да съм изчела темата.

а след като я изчетох не си мъти главата .

не ти е безразличен каквото и да пишеш тук, затова не си мъти главата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.