Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 01.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови  
АвторPyми (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 10:05



Трябваше да се видим , но в последния момент се оказа че има работа. Аз се вбесих защото го чаках приготвена от 1 ч. Междувременно той ми се обаждаше и казваше – “Мила, до 10 минути съм пред вас.” – и така 3 пъти. Най-накрая се оказа, че било станало нещо и не може и ако искам по-късно и т.н. Аз му казах, че нямам желание вече да излизам и той ми каза, че ще ми се обади като се прибере. Малко след това една приятелка ми се обади и аз почнах да го кълна пред нея доста цветисто. Думи от типа на – тъпо копеле, за какъв се мисли, че е много готин ли, трябва да е благодарен, че излизам с него, на нищо не прилича, /тук последва подробно описание на някакъв изрод, в който всичко е грозно – целящо да опише моя възлюбен по най-ужасния начин, съдържащо – криви крака, нелепи прически, безвкусни дрехи и т.н глупости – нищо общо с реалността/, вече няма да му имам доверие за нищо, това му беше последната грешка, да си иде при бившата приятелка, и без това са си лика прилика, то и тя на нищо не прилича, приятелите му пък са тъпаци, нищо чудно, че и той е такъв, че секса с него не бил нищо особено и др. подобни. Беше ме обзела вякаква ужасна злоба, направо не можех да го понасям. Приятелката ми ме изслуша, каза е може наистина да е било нещо важно и за това да не е могъл да дойде. Каза ми, че той ме обича и държи на мен и не би направил подобно нещо без да има причина. Каза че е свестен човек. Тя го познава от доста време. А аз продължих – “… да бе да той ли е свестен и последва злобна тирада подобна на предишната.
След като свърших с разговора с нея, телефона звънна. Беше той и каза, че случайно се е включил в разговора, защото се е опитвал няколко пъти да се свърже и му давало заето. Каза, че е чул всичко, т. е. Почти всичко и че няма намерение да ме притеснява повече. Каза “чао”, после затвори. Е сетете се как се почувствах. На всичкото отгоре, това момче е наистина свестно. Мъчно ми е, че така стана. Не мога да му кажа: “Бях ядосана и за това така говорех.” , а какво да му кажа. Въобще нещо да правя ли или да го забравя. Вярно е, че и той ме е подслушвал, което също е ужасно, но това което дрънках на приятелката ми е още по-ужасно. Обаче пък съм сигурна, че почти всички си изливат яростта по подобен начин, без да ги мислят на сериозно нещата, които говорят. Кажете какво да правя?




Тема нямало е как да затвори при това положениенови [re: Pyми]  
Автор pile s otrovni gubi (lotus)
Публикувано30.01.03 10:56



не мисля, че е направил кой знае какво, като е слушал разговора ви при дадените обстоятелства, просто се е шашнал напълно. ужасно груба си била и не вярвам той някога да го забрави, дори и да е ултра добричък и да те разбере, когато му обясниш, че си била ядосана и че не го мислиш, винаги ще си мисли, че не го харесваш и мислиш прическите му за смахнати и всичко, което прави, за некадърно... по-добре му се извини, кажи му че глупост си направила велика, но не искай от него да се съберете отново... наистина, мноооого грубо...

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: нямало е как да затвори при това положениенови [re: pile s otrovni gubi]  
Автор Питъp (заплесЪ)
Публикувано30.01.03 11:05



Правилно е постъпил човечецът, няма да се държи като помияр я ааааа

Елате вчера


Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 11:09



аз ще ти кажа какво да направиш - обеси се, отрови се и се застреляй, ако това не помогне - просто се хвърли от 18 тия етаж и отърви човечеството от себе си. можеш и преди това да дискутираш въпроса с приятелката си.
как само ти прозвуча в началото темата - подслушвал е, докато говорех - не, не те е подслушвал - просто съдбата му е направила подарък, за да разбере що за приятелка има човека....дееба и овците заспали сте



Тема хаха нови [re: Pyми]  
Автор KapakOчeв (прОстакъ)
Публикувано30.01.03 11:26



... хаха и добре,че тъ е зарязал... щОто акО небеше Го напраВил нямаше да е мъж,а лайнО на дъжд
... и ти вземи пОработи върху двуличнОсттъ Си... вземи стани еДна личнОст... щОт за вбъдеще самО лумпели ще мОеш да вържеш

Редактирано от BL Moderator на 30.01.03 12:20.



Тема Re: :))))))))нови [re: Питъp]  
Авторse taia (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 11:40



basi wsichki li sa ednakwo typi bre?! wseki den preotkriwam koleloto i toplata woda - che u tia zheni akyl niama... wseki pat podhozhdam galantno i s + naglasa. Kazwam si- "tazi e umna i dobra!" :)))) i cheta i slusham takiwa raboti posle kato ot taia kurwa
egati i kefa - naprawo se smeia s glas weche



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано30.01.03 11:41



Не всички си изливат яростта по "подобен начин", или поне не когато уважават и обичат даден човек. За 8 години съвместен живот и аз съм имала моменти, когато съм била бясна естествено, но дори когато ми е било най-криво, не ми е идвало да направя подобно нещо. Ако имам нещо за казване - казвам го на човека за когото се отнася. Не мога да си представя да го оплювам зад гърба му пред приятелки, както и той мен - пред приятели.
По всичко личи, че приятелката ти е по-близка от въпросния мъж. А при това положение, на негово място аз лично бих потърсила нещо повече... Както и ти е добре да се замислиш не преувеличаваш ли чувствата си към него, поради това че си е тръгнал първи...



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелкнови [re: Pyми]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано30.01.03 11:57



нормалните хора не правят такива глупости като теб, правилно е постъпил като те е зарязал, едва ли му трябва някаква откачена с истерични пристъпи

който търси,намира...

Редактирано от Пeтъp_ на 30.01.03 11:57.



Тема Re: дааанови [re: Pyми]  
Автор Hяkoй (непознат)
Публикувано30.01.03 12:28



по принцип си права..., ядосана си била, знам как е!, ако държиш на него обади му се, всеки прави грешки!!!
Майната му, живота е проста работа!!!



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
АвторGio (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 13:16



И аз съм ги дрънкала такива без да ги мисля, така че те разбирам. Слава богу /надявам се/,не са ме чували обектите на яростта ми. Ако успее по някакъв начин да разбере, че си го казала само от ярост, може и да ти прости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.