Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Gio]  
Автор oziris (непознат )
Публикувано30.01.03 14:07



re: Rumi
Mujete imat dve mnogo chuvstvitelni mesta koito jenite trqbva da pazqt - testisite i dostoinstvoto. Nqma da ti se obadi - tova e sigurno. No ako ti izchakash turpelivo izvestno vreme, naredish neshtata taka, che uj sluchaino da se vidite, da govorite prosto kato dobri poznati, obqsni mu situazyqta, no s notka po-skoro na xumor, otkolkoto seriozno.
I ne zabravqy prikazkata za Mechkata, durvarq i loshite dumi. Misli dobre sledvashtyq put predi da opluvash choveka kogoto obichash. Prosto ne e chestno!



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелкнови [re: Pyми]  
АвторFreeMan (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 15:04



Сбогом любима, ще се срещнем на сън... след 20-години



Тема Re: Alo, borsata na truda li e?нови [re: Pyми]  
АвторTTT (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 15:11



Обява:----------Автотенекеджия търси работа-------
Информираха ме, че се е отворило свободно място
по моята специалност...

Ламарини изчуквам сЕкакви...



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелкнови [re: Pyми]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано30.01.03 15:26



А леле мали
тук всички мъже изказали се по тази теме сте некфи "Ангелчета небесни" душици златни херувимчести

а я кажете когато сте с приятели и някоя ви е ядосала за нещо какво си плещите /пак без да мислите/ едва ли ако ви чуе ще и се хареса :)

лично аз съм присъствала на такива изблици защото на него му трябвала за нещо спешно а мацето не му вдига или му затваря телефона.... /тя била във среща или в банка но ... :) не може да има по важни неща от него :Р/

Сега - Тя го е обидила за всичко за което е могла да се сети по целия списък както гледам
/това едва ли въобще го е мислила на сериозно/ ако наистина го мислише щеше да си избере едно две неща и да зъдълбочи на тях в детайли

Пишем я за темпераментна девойка която лесно пали барута - нормално може и да се разберат с неиния младеж накрая

а вие веднага - Анатема и на кладата ..................

Only I can make the brightnes dark @--`--,--


Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
Автор KAБEЛДЖИЯTA (Технолог)
Публикувано30.01.03 15:57



Басиии . Трябвало е тоя пич съвсем спокойно да доъйде после у вас и да те нашиба с кабела през мутрата. И при всяко шибване да ти казва по изречение от твоята тирада.

АМа възпитано момче. Казало ти е довиждане.
Имало е късмет. че те чуло. На това му казвам ангел хранител. Веднъж така с чичо Мюмюн като дърпахме кабели - моята кирка удари в страни - гръм, светлина дим и кирката ми се беше изпарила. Чичо Мюмюн ми каза - малкия дявол беше. Беджо ни пази. Ще дърпаме още кабели.
така че тоя пич ще дърпа на някоя друга гръдните фасунки. А твоите - викни Мирето да ти ги дърпа


Цигани пеят и се смеят и кебап цвърчи


Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано30.01.03 17:19



Над леглото ми виси следното нещо, което ми е станало като девиз:
"Животът е такъв, какъвто си го направиш" или както аз обичам още да казвам "квото си направиш, скъпа, никой не може да ти го направи"
Изтървала си питомното, гони дивото сега, гони Михаля.
Няма нищо по-трудно за лечение от накърненото мъжко достойнство и чест. Ти си го засегнала точно там. Ей, боли го сигурно пича. И надали ще изгаря от желание да види и прекарва времето си с човек, който, малко като му се ядоса, почва да го обижда така. Аз лично не бих. И той, ако не е лукова глава, също не би.
Сори, болезнено директен съм, ама щото не съм лицемер да казвам 'бе звънни му, извини се, ще се оправите'. Не казвам това, което искаш да чуеш.
Поне ще ти остане като обичка на ухото, да знаеш че така не се прави.
Гледай напред!



Тема Права си! ..нови [re: Pyми]  
Автор фeя (сила)
Публикувано30.01.03 18:38



Права си! Напълно!
Всички го правим, но не всеки е готов да си го признае.
Че кой от нас не е бил вбесяван от любимия човек.

Пък и щом сте били заедно, значи би трябвало да знае какво си "чудо" и на какво си способна, когато се ядосаш.
Пък може и нарочно да те е провокирал, за да види каква ще бъде реакцията ти. И тук ти е грешката - че си направила нещо почти стандартно.

Следващия път, ако питаш мене, направо отиваш в тях, хващаш го за яката......и право куме в очи.
Да няма свидетели - само вие двамата......ти ще бълваш, той ще бълва, докато се разберете накрая по някакъв начин.

Но да си остане между вас. Защото иначе става като на театър - пък там нали знаеш, хората отиват да гледат сеир и нищо повече.

Успокой се, той ще ти прости, ако те обича!



Тема Re: Подслушвал е докато си говорех с една приятелка ..нови [re: Pyми]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 19:32



zdr spored men ot tovA KOETO PRO4EH priatelkata ti e skroila nomer!znae6 li viarno e 4e se preplitat liniite i na men mi se e slu4valo da govorim 3-ma 4obveka po telefona ,no v tvoia slu4ai ne mi se viarva!az ako biah na tvoe miasto 6tiah da se usamnia v nei neznam za6to ,no prosto taka mi zvu4i otstrani !!!pak i tova 4e tia ni6to ne ti e kazala za da te podkrepi,vseki normalen 4ovek 6te reagira taka makar niakoi ot nas s po-malka zloba ,no az ako ti biah priatelka i mi se obadi6 da mi kaje6 tezi raboti ,bih ti kazala ami takiva sa majete vinagi priatelite im sa po vajni ot nas i 4e e sgre6il i ako si pretzeni6 da mu dade6 o6te edin posleden 6ans i da sedne6 s nego i da mu kaje6 vsi4ko koeto mislia6!a tvoiata taka nare4ena priatelka e zapo4nala da ti kazva 4e toi e dobar 4ovek ,4e te obi4a i t.n.,spored men tova e nomer!zamisli se estestveno 4e toi ako e pri neia tia 6te govori samo hubavi raboti za nego,no ako ne e bil pri neia 6te6e da ti dade iskren jenski savet!ami tova e ot men i tova e moeto mnenie,zatova se zamisli nad razgovora s priatelkata ti i togava sadi dali nego ili neia ili i dvamata!!!



Тема права е баба тинови [re: фeя]  
Автор pile s otrovni gubi (lotus)
Публикувано30.01.03 19:44



глупостиглупостиглупостиглупостиглупостиглупостиглупостиглупостиглупости.
нека да обиждаме "любимия човек" колкото можем и да му крещим като последни изпаднали истерички. ало, ти къде си живяла до сега?? не знаеш ли, че агресията може само да те съсипе?

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Глупаво същество, с кого се ебаваш бе????нови [re: Pyми]  
Авторxaxaxaxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 20:05



Едва ли някой нормален ще ти повярва на всичко това, хахахаха, бил те набирал и се включил в разговора ви, хахахаахаха, глуспоти на търкалета, иди си гледай сапуните, пиши в лична драма и не се ебавай с хората...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.