Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Няма ли месо в магазина че опряхте до животинкитенови [re: лoвeцa]  
Автор OT6ELNlK (EKSTREMIST)
Публикувано12.10.07 13:28



За теб мога дакажа , че си абсолютен страхливец и бездарник - силен си само с карабината в рьце иначе си мишка .

Poecilotheria metallica - http://homepage.ntlworld.com/the.tarantula.store/P.metallica.htm


Тема Re: Месо от мечканови [re: OT6ELNlK]  
АвторBaikal (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 21:16



Много обичам кюфтета от мечка



Тема Re: Месо от мечканови [re: Baikal]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 23:03



а аз много обичам мечешка мешена скара



Тема Re: Няма ли месо в магазина че опряхте до животинкитенови [re: OT6ELNlK]  
АвторШyши-Myши (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 10:12



А ти остър ли си?





Тема Re: Месо от мечканови [re: OT6ELNlK]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 11:40



hahaha....opravi si informacijata, pedrungel....az imam po 2 black bear na sezon....savsem zakonno i oficialno...taga struva 15$....
Ima si lov na beli me4ki i grizzly...samo da si gotov da si plati6..njama problemi...



Тема Re: Месо от мечканови [re: @@]  
АвторHa лeля ти лaпитe cи ял дpиcль (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 19:27



Ама някои като лъжат, че са убивали мечка , че дори били яли, пък колко вкусна била

- и сами себе си убеждажат че е истина. Посерковци ако ви изскочи мечка кюфтета ще има ама ще падат от напълнените ви гащи бе льольовци.
Намерили да разправят ловджииски истории някви жалки нещастници дето знаят да стрелят само по лебеди и пеликани по защитените езера- ТЪПИ СТЕ, ПРОСТИ СТЕ, НАГЛИ СТЕ И НИКОГА НЯМА ДА ОСЪЗНАЕТЕ КОЛКО МНОГО И НЕПОПРАВИМО ОТ ВСИЧКО ТОВА СТЕ!!!



Тема Re: Месо от мечканови [re: Ha лeля ти лaпитe cи]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 19:42



pradljo, baja nazad vav foruma si kopnal...da, ubival sam me4ka...da i lapi sam jal..dadoh gi na edin kitaec da gi sgotvi, golemi sa majstori...btw, ot 1.04 po4va sezona, taka 4e pak 6te ima lov.....tova e utre...ti kakvo 6te napravi6 po vaprosa, osven da go DUHA6, smotanjak nedoklaten?


кирилица

Редактирано от Bълk на 01.04.08 16:40.



Тема кой ми......нови [re: @@]  
Автормeчkapя (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 22:29



Кой ми изяде мечката............кой????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.