Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 13.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Авторgot (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 11:34



na men puk mi kalve na sredizemno more.predimno morski kefal po 2-3 kg ,mnogo rqdko palomita ot nad 20 kg



Тема Къде кълве сомът тази седмица?нови [re: Плyвka]  
АвторLZ1KKA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 15:09



Струва ми се колеги, че се отдалечавате от главната идея за тази тема...

Аз понеже мисля този четвъртък и петък да ходя с дружинката някъде на рибка та се чудех къде е най-добре да се отиде за СОМ в момента? Преди 2 седмици ходихме на я.Пясъчник но хванахме само 4 бели риби по 2 килограма.
Мислим тази седмица да направим един сериозен риболов но се чудим къде да отидем. До колкото знам на Батак сома не взима много, а на пясъчник не ни се ходи пак....

Вашето мнение какво е ?





Тема Re: Къде кълве сомът тази седмица?нови [re: LZ1KKA]  
Автор fotty (още няма титла)
Публикувано17.07.06 17:23



Честно казано, сомче тая година само на платено съм вадила.... така, че ако имаш новини - драсни два-три реда тук.

LZ3EF

ДНЕС!!! Че утре може да няма!

Тема Re: Къде кълве сомът тази седмица?нови [re: LZ1KKA]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано18.07.06 10:07



Мисля, че Дунав е най-добрия вариант за сом.

Първото нещо, което правеше впечатление у него беше носът.


Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор ick (Рибаря)
Публикувано31.08.06 11:10



Скоро бях на яз.Студен кладенец,и повярвайте ми-рибата кълве като луда.
Най вече излизат каракуди по 800-900 гр.,червеноперка от най едрата,костур и шаран но той-савсем слабо!!!Мятахме на дъно и на хранилка.Рибата която излизаше и на двата начина беше една и съща,но напълно мога да ви уверя че уловът ни беше страхотен.



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор *mR._FiSh* (ВъДиЧаРя)
Публикувано04.09.06 21:04



Няма никак да збъркате ако отидете на Маришкият мост в близост до Скобелево.
Всеки случей ще хванете кефал и мряна,но рядко излизат и сомчета.
Кефалите са едри-до 1кг и калвът най-много на червени плодове/джанка;червено грозде;дренки и т.н./,както и на торен червей.
Успех и наслука!



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
АвторPибapя (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 20:31



Хора аз бях миналта седмица на дупките на четвърти километър до Пловдив.Ловихме цял ден като захранвахме основно с царевица,сладка и млечна,както и малко жито.Бяхме там около 7:30 но кълването почна към 10:30 11:00.В началото хванахме 2 малки шаранчета по кило и 300 гр.Към 15:00 часа на стръв две сладки и две млечни царевици ни клъвна един едър шаран.Борбата беше около 25 мин. събрахме всичките колеги около наси всеки даваше наставления как да го изкарам,по едно време се показа главата на рибата и видяхме че е гол шаран накрая татко ми помогна с дългия кеп и изкарах рибата от водата.шарана беше дълъг 67 см. и тежеше 2.900 кг.така че ако искате де си хванете хубава риба елате там.АЗ СЪМ НА 11 ГОДИНИ И ТОВА Е МОЯТА НАИ-ГОЛЯМЯ РИБА.!!!!НАСЛУКА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Pибapя]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.09.06 11:20



браво на теб! и все така да ги дърпаш!

Първото нещо, което правеше впечатление у него беше носът.


Тема Re: Къде кълве рибата в момента? [re: Pибapя]  
Автор *mR._FiSh* (ВъДиЧаРя)
Публикувано18.09.06 13:30



Къде точно се намира това място и само шаран ли хванахте?



Тема Re: Къде кълве рибата в момента? [re: Плyвka]  
Автор vitally33 (непознат)
Публикувано04.10.06 09:56



Само споделям. Мои приятели ми бяха на гости миналата седмица. Ходиха на близкото езеро и бяха доста доволни, хванаха шаран и червеноперка. Единия шаран беше доста голям, около килограм. Останаха доволни от улова. Ако ви интересува отнася се за с. Борово, в близост до м. "Кръстова гора". Намира се на 56 км от гр. Пловдив, по посока Смолян. Като се стигне до Юговското ханче има разклонение за гр. Лъки, хващате по него и след 30 минути сте на езерото. Самото езеро е на разклона за с.Борово.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.