Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано26.02.01 23:09



Някога дядо ми разказваше една история.Историята за малкото село в което единственото препитание било ловуването.Хората там нямали абсолютно никаква алтернатива.За да съществуват трябвало да убиват.
Един ден някаква жена от селото сънувала пророчески сън...в съня и се появила майка вълчица която била смъртно ранена..вълчицата просъскала през зъби:Ловец в сърцето ще проклинам,да носи гроба си навред..и повелявам който някога убива да тъне в кал и огнен лед...

Не знам как мога да убедя ловеца да се откаже от ловуването но ми се иска да ви пожелая всичко друго освен наслука.
За мен истинският ловец е този който подарява живот.Прекланям се пред такива господари на съдбата си.

"Светът на мисълта няма граници"
Ибсен


Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: Дyx]  
Автор braconiera (непознат )
Публикувано28.02.01 12:16



Духче най добре е да си вземеш историйкике и мислите и да отидеш в клуб ПОЕЗИЯ да си фантазираш. Приеми го като безплатен съвет.



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: braconiera]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано28.02.01 21:24



Що, тоя клуб твоя собственост ли е? И какво правиш с онези, които не се ръководят от безплатните ти съвети? Всъщност човека е написал нещо много хубаво, и по-добре го пробети и се опитай да вникнеш в него, защото виждам - нуждаеш се от разширяване на кръгозора (безплатен съвет)

I'm Lazy, just stay in bed...


Тема УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: Lazy]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано01.03.01 11:28



Историята е проста като живота "Lazy".Идеята ми е да спрем безмисленото ловуване..Унищожихме всичко до което сме се докоснали.Няма да се натрапвам.Тук не търся съмишленици....дано все пак се замислите: Има ли смисъл да убиваш........

"Светът на мисълта няма граници"
Ибсен


Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: Lazy]  
Автор braconiera (непознат )
Публикувано01.03.01 15:03



lazy,ти изглежда си от онези дървени философи които витаят някъде из небесата и са свикнали всичко да им се поднася на тепсия. Но след някоя годинка като се сблъскаш с реалния живот сам ще си навреш идеалите в гъза/отново безплатен съвет/



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: braconiera]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано05.03.01 15:25



А такива като теб са двигателя на "реалистичността"
Дали съм дървен философ или с дървена глава ....незнам..
Но реалния живот ме научи да виждам болката и страданието което ти преглъщаш с ухота дерейки застреляното прасе(или шаран)
Тази тема има съвсем друга насока и едва ли ще намеря съмишленици от радиците на ловците.Все пак тряя да ти кажа,че нещата ще се променят.
Наслука в живота.(От витаещия в облаците)

тишина


Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: Дyx]  
Автор estoc (непознат )
Публикувано12.03.01 13:59



Това все пак е клуб "Лов и риболов", а не "милосърдната Геновева".
Готов съм да поспоря с всеки, който твърди, че лова не е нищо друго освен избиване на животните.
Между другото на мен убийството на животни също не ми прави кеф, но пък съм страшно запален ловец.
Постоянно разселвам всякакък дребен/за сега това са ми възможностите/ дивеч.
Иначе обожавам да стрелям, но го правя 98% по панички.





Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: estoc]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано12.03.01 16:31



Ami eto za tova kazvam,che takiva kato teb trqbva pametnik da im izdignat....Na "Lovcite koito ne obstrelvat jivotni"....
Predpolagam,che ti e dosta trudno...no vse pak vseki izbira svoqta nasoka na jivot...edni cql jivot ubivat i roshat ..a drugi syzdavat i bivat mychenici na vremeto si..(Principno de)...Inache neshtata moje vinagi da seizkajat s podobavashtiqt im syrkazym

............тишина....................


Тема А къденови [re: estoc]  
Автор Cy (член)
Публикувано12.04.01 17:47



може да се стреля по панички?



Тема Re: УДОВОЛСТВИЕТО ДА УБИВАШ...........................нови [re: Дyx]  
АвторRibar (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 00:24



I az misleh kato teb, kogato byah na 18. Ama nali "vsichko teche, vsichko se promenya", ei me na Zapalen Lovets. I ne e vuprosa do otnemaneto na jivota. Ima drugi neshta. Shte gi razberesh kato mu doide vremeto.

Samo nekadurnitzite rabotyat, ostanalite hodim na lov i ribolov.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.