Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 21.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Тема Властелинът отново на DVDнови  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано23.06.06 23:13



наминах да видя отзивите спрямо новината за новите DVD издания на трилогията, но изобщо не видях такава тема. та в случай, че не сте чули:

Home Media Retailing reports that New Line Home Entertainment will release two-disc "Limited Edition" sets of "The Fellowship of the Ring," "The Two Towers" and "The Return of the King" with an exclusive behind-the-scenes documentary on August 29:

For each film, disc one presents both the theatrical version of the film and its extended edition through seamless branching, while disc two features an intimate, never-before-seen documentary created by Costa Botes. The feature-length documentaries, with more than 300 minutes of never-before-available footage, focus on a number of complexities and circumstances and affected the making of the movies.


с две думи - всеки филм излиза в издание с два диска, като в първия диск ще бъдат и двете версии на филма, а във втория - пълнометражен документален филм разглеждащ от различен ъгъл създаването на филма.

на мен ми звучи страхотно, а като видях обложките направо се влюбих!



--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia

Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: Gnomeo]  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано24.06.06 19:26



Много добра новина - не бях чул за това. Ще видим какво ще стане с изданията в България..




Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: Adanedhel]  
Автор HиkoлaБaтopи (Waffen SS man)
Публикувано26.06.06 11:48



Е аз си имам и трите филма на ДВД специални разширени издания, няма никакъв смисъл да го купувам това. Без мен.

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: Gnomeo]  
Автор fyshkiq (непознат )
Публикувано27.06.06 22:52



Съжалявам,но тези издания са напълно ненужни.За какво са ти толкова допълнителни материали,че то така се загубва още повече от магията на филма.Освен това как в един диск са успели да съберат и кино и удължената версия? Остава да има и DTS звук сигурно! Аз имам оригиналните удължени версии иза нищо на света не бих си дал парите за подобно издание.Всичко го правят заради печалбата,а това че хората вече са си купили миналите версии не ги интересува.Освен това не сте ли забелязали,че всяка година издават по едно ново такова:

1.Септември 2004- кутията с трите удължени издания на филма
2.Септември 2005--"Limited Edition" trilogy set
3.Септември 2006-Новото издание -"Bonus Limited Edition"
А пък какво да очакваме Септември другата,може би юбилейните издания!

Долни наглеци,само парата гледат.Единствено може да ме заинтересова издание с още по-разширено издание на самия филм,но не и повече бонус материали.Съжалявам!





Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: Gnomeo]  
Автор mit ()
Публикувано29.06.06 08:59



А в момента в България къде може да се купят разширените издания?



Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: mit]  
Автор HиkoлaБaтopи (Waffen SS man)
Публикувано03.07.06 11:29



Навсякъде! Виж в Метро примерно. и в голямата Александра на Славейков.

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: fyshkiq]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано05.07.06 17:10



2.Септември 2005--"Limited Edition" trilogy set

такова издание не съществува. поне според амазон.

--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia


Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: HиkoлaБaтopи]  
Авторwerwolf (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 15:42



Аз доста усърдно си ги търся последните седмици, без успех за съжаление

някаква идея може ли да се поръча отнякъде онлайн- българското издание имам предвид- това че не съм в софия допълнително ме затруднява естествено Така че ако някой има информация моля помогнете!



Тема Re: Властелинът отново на DVD [re: werwolf]  
Авторizrod (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 02:05



Новото Limited издание няма да излиза в България,така че не го търси.В нета можеш да поръчаш само разширените издания на 3-те филма,за 30 лева всеки,с 99 стотинки доставка.Вярвай ми,тези издания са напълно задоволителни:)

sales-video@sunnyfilms.com На този майл можеш да ги поръчаш и до седмица ще ти ги доставят с куриер!



Тема Re: Властелинът отново на DVDнови [re: izrod]  
Авторwerwolf (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 15:06



Благодаря






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.