Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 30.04.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моля, кажете ми, откъде мога да изтегля  
АвторCaмoвилa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 14:03



нехармонизирани със световните норми за авторско право безплатни копия на разширените версии на "Властелинът на пръстените"? Благодаря ви!



Тема Ако моженови [re: Caмoвилa]  
АвторCaмoвилa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 14:09



с превод на български.



Тема Бих искала да ви благодарянови [re: Caмoвилa]  
АвторCaмoвилa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 09:18



за пълната липса на съпричастие, почитатели на Толкин. Слава Богу, човек може да се справи въпреки вас. Апропо, подозирате ли, че съществува друга литература, такава за възрастни?



Тема Re: Моля, кажете ми, откъде мога да изтеглянови [re: Caмoвилa]  
Автор DarkWolf (Mongolian)
Публикувано03.12.05 17:47



Няма такива животни в наше село. Никъде няма БЕЗПЛАТНИ копия на това чудо. Всяко едно от копията на Джексъновият филм са защитени с авторски права.
Съжалявам, че не успях да удовлетворя капризите на егоцентричната ти личност, която не знае, че хората работят и не могат постоянно да седят тук, да удовлетворяват прищевките на хора, решили да минат по тънката лайсна.
На теб ти трябва литература за възрастни, за да разбереш, че света не се върти около теб.



Тема Нехармоничнонови [re: DarkWolf]  
АвторCaмoвилa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 01:45



Такова животно - добри безплатни копия на разширените версии на "Властелинът на пръстените" - има. В моя компютър. А самият компютър е в общото виртуално село. Не мога да се съглася с казаното по-горе. Безплатни копия има в изобилие, но предимно на основните филми. Разширените версии се намират по-трудно. Но се намират, при това с доста прилични български преводи.
Колкото за егоцентричността ми. В други сходно посещавани клубове отговори на подобни молби, които би следвало да се приемат за елементарни, се дават за минути. Тук - единствено DarkWolf мъмри разочарованите, които след 40-ина посещения на молбата им не са получили и дума в отговор.



Тема Re: Нехармоничнонови [re: Caмoвилa]  
Автор DarkWolf (Mongolian)
Публикувано07.12.05 02:00



DarkWolfът си има причина да мъмри, защото всички тук членуват доброволно. Никой не е длъжен да отговаря и ти нямаш никакво право да хулиш някой, че не ти е обърнал внимание.
Та за копията в www.data.bg можеш да намериш и разширените, но това са обложени с авторски права. Въпреки, че никой не може да те съди за това, че ги теглиш, притежаваш и гледаш и пускаш на приятели с некомерсиална цел, не можеш да ги пускаш из обществени места като кина, театри и тям подобни оркски фъшкии.
За други необложени с права копия не съм и чувал, а и не само аз...



Тема Re: Нехармоничнонови [re: DarkWolf]  
Автор KillerQueen (Пламък на запад)
Публикувано08.01.06 18:10



виж в аренабг.ком , но както каза Мрак те са само за лично ползване

Hope fades
into the world of night
through shadows falling
out of memory and time...


Тема Благодаря ти!нови [re: KillerQueen]  
АвторCaмoвилa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 23:37



Действително отдавна се справих и сама, нагледах се и даже изтрих филмите от машината си. Въпреки дружелюбността на този клуб.



Тема Re: Благодаря ти!нови [re: Caмoвилa]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано23.01.06 21:10



Радвам се, че си успяла да се справиш. Аз лично никога не съм се интересувала от въпроса, който ти постави може би защото съм намирала други...хм начини от където да се снабдя с разширената.
А за дружелюбността на този клуб...лесно е да се съди, лесно е да смяташ другите за длъжници, лесно е да чакаш отговор,да се ядосваш от ненавременния му отговор...доста неща са ти чужди струва ми се, но не те виня. Може би внманието Тук е пренасочено другаде... И все пак не бързай да критикуваш.





Тема Re: Благодаря ти!нови [re: Caмoвилa]  
Автор Гpaxчe (Gnomo ludens)
Публикувано25.01.06 07:49



има една приказка в един виц, дето много би ти отивал

В отговор на:

Като не ти харесва що се мъчиш?




Ho! Ho! Ho! to the bottle I go
To heal my heart and drown my woe.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.