Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 02.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Само да кажа...нови  
Авторcтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 03:02



Искам да ви кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, че ви има. Мислех си, че хората са забравили Толкин и Властелина на пръстените, тогава когато престана да се говори така масово за филма. Попаднах тук съвсем случайно, защото търсех речници в мрежата на елфически (така и не намерих). И вие добри хора ми показахте, че наистина съществуват истински почитатели на толкиновата история. Благодаря ви.

А ако ми подскажете и къде да си намеря гореспоменатите речници - думи няма да имам?!



Тема Re: Само да кажа...нови [re: cтpaнниk]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано21.05.05 23:13




В раздел "за теглене".
Приятно е да прочетеш нещо различно от плюене по твой адрес (:
*прави нисък реверанс*



Тема Re: Само да кажа...нови [re: DarkWolf]  
Автор Shadowfax (войн)
Публикувано22.05.05 00:43



Какво облекчение ! Тъкмо си помислих, че пак ще се говорят глупости по адрес на клуба ...



Тема Re: Само да кажа... [re: DarkWolf]  
Авторcтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 00:44



Че кои ви плюва?! Аз нямах време да разгледам по подромно темите в клуба, даже не успях да намеря откъде да се регистрирам

Мерси за саитчето, дето ми го посочи. Само че в раздел "за теглене" си намерих други интересни нещица. Тожа, което ми трябваше го открих в "езици".

чао



Тема Re: Само да кажа...нови [re: cтpaнниk]  
Автор Shadowfax (войн)
Публикувано22.05.05 00:51



Кой ни плюва ?! Кой ли не !
В някои от по- долните теми ще разбереш какво имам впредвид .



Тема Re: Само да кажа...нови [re: Shadowfax]  
Авторcтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 01:48



Става дума за "само питам", нали?! Оставете го! Игнорирайте го, че да го заболи! Според мен само човек, който не е сигурен в себе си и се чувства самотен и нещастен може да досажда така. Ако толкова му е скучен този клуб и темите, които "предъвквате" не разбирам защо се занимава с вас. Но такива хора просто има и най-добре е да забравим този факт, за да се чувстваме ние спокойни.



Тема Re: Само да кажа...нови [re: cтpaнниk]  
Автор depleted_uranium (Poison DUst)
Публикувано22.05.05 11:51



Е, такаво подмазвачество не бях виждал! То бива да се унижваш, ама така като ти го правиш е направо нетърпимо! Но какво да се прави, който е несигурен в себе си си търси кумири, възхвалява ги до небесата и се радва когато благосклонно си позволят да го забележат! Е, надявам се че сега когато започна с хвалебствията, няма да имаш проблеми в клуба. Тука това изглежда се цени.

А на останалите клубари ще кажа-аз на ваше място такова угодничене не бих търпял въобще!



Тема Re: Само да кажа...нови [re: depleted_uranium]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано22.05.05 22:38



Кекекеке, и от психология не разбираш.
Когато си несигурен най-вече в себе си започваш да се заяждаш за очевадни неща, опитвайки се да убедиш най-вече себе си, че всички имат недостатъци и слабости. В случая при нас най-очевадното такова нещо са доста подобните теми.
Но това е неизбежно, при все, че има все нови и нови хора на които им е интересно да говорят за това, а по една или друга причина не ровят в архивите.



Тема Re: Само да кажа...нови [re: depleted_uranium]  
Автор maurice (is back)
Публикувано23.05.05 10:00



Какъв ти е проблема на тебе, бе човече? Май не са те гушкали достатъчно като малък.

Минавало ли ти е през ума, че хората могат и да се харесват, не само да се дърлят.

I'm the man of a thousand faces
A little piece of me in every part I take...


Тема Re: Само да кажа...нови [re: DarkWolf]  
Авторanchor (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 18:52



ама плюе ли някой
и защо?
не че следя форума, само от време на време ви шпионирам :), ама не съм видяла някой да плюе.
подскажи ми моля, ще ми е любопитно да видя какво лошо може да се каже за
Толкин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.