Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 15.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дами и Господа!нови  
АвторCaмo питaм (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 10:59



Темата 'Не ви ли омръзна вече?' събра над 500 посещения и 33 мнения( някои от тях са мои) за няколко дни. Няколко пъти ме обвинихте в мазохизъм но факт е че вие продължихте да посещавате ( тук не просто не мога да не цитирам Талиесин!) 'най-тъпият постинг на годината'!

Не смятате ли че този факт говори достатъчно красноречиво за качеството на дисусиите които водите?

Благодаря за вниманието!

I rest my case!



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано24.04.05 12:13



добре прочел си книгата, обече не мисли, че след като на теб ти е омръзнала на другите не им е интересна.....винаги може да се намери нещо ново, я в детайлите(а при толкин са в изобилие), я някъде на по-явни моменти



всички тез, които те обняваха в какво ли не в предишната ти гениална тема, са истински фенове на толкин и можеш само да им се възхищаваш на интереса, които продължават да проявяват


а пък ти си доста упорит



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор Death Knight (Директор)
Публикувано24.04.05 12:25



Абе не разбрах за какво говориш, но всеки си води дискусия каквато му е интересна и за него не е тъпа. Гарантирам.

Редактирано от Death Knight на 24.04.05 12:26.



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор Anarwen (в пламъци)
Публикувано24.04.05 15:17



Ти какво? Да не правиш изследване на посещаемостта на клубовете?

В отговор на:

Не смятате ли че този факт говори достатъчно красноречиво за качеството на дисусиите които водите?




Не знам дали това говори за "качеството на дискусиите ни", но със сигурност говори, че си упорит като магаре на мост и не разбираш от дума!!! И по-лошо - продължаваш да пълниш клуба ни с безмислени теми!

Не схвана ли досега - всичките тези писаници в другата ти тема? И за какво? Ние си мислехме, че говорим с разбран човек - ще прочетеш (не те караме да се съгласяваш с нас) и ще ни оставиш на мира! Ще разбереш, че за нас Толкин не е просто поредния "фентъзи драскач", а нещо повече...

Престани да си запълваш свободното време като заливаш клуба ни с хулещи теми и мнения! Видяхме, че с лошо няма да стане - вземи си отиди когато ти говорим с добро!



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Anarwen]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано24.04.05 15:24



Анарвен, мила, изобщо не се хаби повече за такива като него.

Горкото същество просто си няма работа и е решило че този клуб е мястото, където може да прави каквото си ще.

И нека пак да обобщим Питко-попитко- не ни е скучно и определено не изпитваме нужда от твоята статистика за качеството на темите в клуба.
Хайде със здраве.

...пиши нещо де, пиши пиши пиши пиши!


Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано24.04.05 16:28



В отговор на:

Не смятате ли че този факт говори достатъчно красноречиво за качеството на дисусиите които водите?




Знаеш ли? Ние в Толкин клуба си падаме по мистичното, по неизвестното. И винаги, когато видим, че някъде се води интересна дисусия като тази, която ти започна, бързаме да се включим. Може да не сме сигурни какво точно представлява една дисусия, но любопитството надделява, желанието да разширим мирогледа си успява да пребори ограничеността ни. Слава на таквиз светли люде като теб! Какво бихме били ний без сияен пример пред нас, когото да следваме. Сега ни остава само да вържем каишките на собствените си дисусии и да ги поведем към светлината, така животът ни ще придобие смисъл. Благодаря ти!


Редактирано от Seaborn на 24.04.05 16:31.



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано24.04.05 20:01



Брей, изключително съм поласкан! Даже ме цитират... Брей, какви неща стават на този свят... Да се неначудиш.

Похвално решение. А сега, най-добре кажи кой си всъщност. Защото май имам едно подозренийце...

No one remembers the singer. The song remains.



Тема мбрей?!нови [re: Caмo питaм]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано25.04.05 00:46



значи на база на интереса към тролската ти тема ти си направи извод за качеството на дискусиите в клуба?

дали пък на база на целия труд, който си си дал да доказваш и ти не знаеш какво, на и ти не знаеш кого, клубът не може да си извади някои заключения за качеството на живота ти?

get a life!



Тема Re: Дами и Господа!нови [re: Caмo питaм]  
Автор Гpaxчe (клакадил)
Публикувано25.04.05 09:49



знаеш ли Само питам. Аз прочетох постинга ти по малко по-различен начин, но просто нямах време да се съсредоточа в отговора.

Но сега ще го направи. Считам, че причината поради която си написал първия си постинг не е да влезеш в конфликт а да влезеш в контакт с нас. Провокацията е наистина чудесна идея и върши работа със спечелването на вниманието, но резултатите са доста спорти като качество на контакта.

Първо с оглед на това, че ти очевидно от доста време редовно посещаваш този клуб това означава, че не си безразличен към темата - това е чудесно. Също така преценявам, че реакцията ти е резултат най-вече на това, че наистина впоследно време в клуба се наблюдава известен спад в качеството на постингите. Аз също виждам това. Причината се корени в това, че "героите са уморени" а другите посетители като теб не смеят или не могат да намерят вярната форма да се включат в дискусиите в клуба. Което е кофти...

Това, че си упорит е похвално, едно от любимите ми качества, и тъй като имаш желание да водим дискусия мисля, че сега му е времето ТИ да дадеш началото на една интересна дискусия по област, която по твоите наблюдения не е била засегната до сега а има наистина своето значение.

Трябва да ти призная, че както във всяко по-специфично общество и във нашето със времето настъпват едни такива неприятни процеси на затлачване и твоето съдействие и идеи могат да бъдат чудесен повод да поразкършим стария кокал и да изкараме от Мъртвешките блата подналите по разни стари битки войни.


Тъй че надувай бойния рог и давай да се почваме ...

Половината от него не е тук а другата половина не е това


Тема До Грахченови [re: Гpaxчe]  
АвторCaмo питaм (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 12:30



Благодаря за добрите думи! Приемам поканата да отворим нова дискусия, но предполагам ще трябва де е такава която все пак да не излиза от рамките на клуба.

Прочетох темата за Продъжението на ВНП и няколко неща ми направиха впечатление:

Първо девойчето-писателка има доста да се поупражнява преди да стане истински писател, но все пак има въображение, което е похвално. Аз например виждам най-голям проблем с това да измисля тема на която да се пише, след това е по-лесно.

Второ-доста от посетителите на клуба я критикуваха преди още да са прочели какво тя е написала( визирам специално Талиесин, който беше много загрижен за авторски права). Някои от тях дори заявиха че никой няма право да пише нищо по тази тема освен Професора. Което според мен не е правилно-живеем в свободен свят с уж свобода на словото, всеки може да пише каквото иска. Пример-книгите Soddit и Bored of the Rings!

Tрето- доста е неприятно поведението на повечето в този клуб да абсолютно отхвърлят мнението на другите и да се държат като привилегирована класа. Дразни също това че писанията на 'клубари' се приемат безрезервно, без почти никаква критика. За пример ще дам написаното от мастер Гамджи в темата за Продължението на ВНП. Моето мнение е че то е съсем малко по-добро от това на момичето-писателка. Дано да не го обидя, но мисля че нямаше нужда след това да има послания от рода на ' ха така, мастер Гамджи, тресни едно'

Вярно е че повечето хора който пишат 'неортодоксални' теми искат да са в контакт с клуба но вроятно ги плаши този вой който се надига всеки път и за това пишат нерегистрирани. Може би ако се смени начинът на мислене на повечето хора тук, това ще се промени. За пример тук ще дам една тема от преди доста време-беше от някакъв младеж на тема как Iron Maden мисля че беше групата, се подиграла с Толкин в новият си албум. Тази тема се изтри моментално и едва успях да я видя в клуба за метъл музика, където беше пусната може би от отчаяние. Хайде сега да решим клубът 'Хубави неща за Толкин ли ВЪН' ли се казва или само ' Толкин'! Защото не бива да се наричат тези които не харесват книгите на Толкин 'дразнители' както беше в една тема преди известно време. Това не оставя място за смислен диалог, а само за едно състезание кой е по-голям фен.

Ще завърша с това за сега и дано да се приеме по-добре от предишната ми тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.