Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 10.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: само отговарямнови [re: caмo питaм]  
Автор dragonfly (GreenSky)
Публикувано23.04.05 15:38




Ееех, забава пълна! Драги анонимко, искрено ме развесели

Представи си, че някой дойде при теб и ти каже "Еее, значи, много скучно име имаш! Защо не го сменяш отвреме - навреме?" Същото и в твоя случай.
Клуба е Толкин. Както спомена някой преди мен, това съвсем недвусмислено показва, че се Дискутира Толкин. Естествено, тъй като всички се познаваме, понякога възникват и разни закачки и т.н., за тях си има Кръчма.

П.П. Ако наистина влизаш от три години... хммм... И аз чета някъде оттогава и си спомням, мда, тогава си имаше доста офф-топици, преди да се създаде Кръчма Стария Дракон.
П.П.П. Творчеството на Толкин - 2 книги? Опааа
История на Средната Земя
Недовършени предания
Силмарилион
Хобит
Властелина на пръстените
Червенокосия Джайлдс
Опасното кралство
Роувърандъм
...Да не говорим, че и Писмата на Толкин също могат да се обсъждат тук, тъй като там се казват доста интересни неща. А, и биографията му - също. Както паралели с нашия и неговия свят. Струва ми се, ти не четеш от 3 години, а ти влизаш от 3 години, ако има нещо такова. Защото наистина има разнообразие от теми.

Ееех, ама си ми сладур! Без такива като теб тук нямаше да е същото, признавам

Помислете обаче за величието на избора!


Тема Re: Съветнови [re: Caмo питaм]  
Автор Anarwen (в пламъци)
Публикувано23.04.05 17:47



В отговор на:

Ако това искаш, заповядай в Клуба за Попържни! Everyone is welcome!




Щом като си такъв редовен посетител на гореспоменатия клуб защо не си четеш само там? Или ти се е приискало да поспамиш някъде?

Колкото до останалото - смяташ ли, че с писанието си ще ме обидиш?
В отговор на:

А и не се притеснявай, не съм толкова под нивото...




Извинявай много, ако беше наполовина толкова умен за колкото се смяташ отдавна щеше да си разбрал, че присъствието ти тук и "мненията ти" са нежелани. Щом продължваш значи си дошъл само за да си чешеш езика и да си запълваш времето!
Няма да говоря повече - каквото имах да казвам го казах!

Редактирано от Anarwen на 23.04.05 17:51.



Тема Re: Талиесинчонови [re: Caмo питaм]  
Автор Eruname (elleth)
Публикувано23.04.05 23:21



Интересно ми е ти какъв отговор очакваш да получиш? Влизаш в Толкин клуб анонимно и питаш дали не ни е скучен Толкин и неговото творчество, получаваш отговор и казваш, че този отговор не те интересува. Какъв отговор би те задоволил? Ако очакваш различен от получените до този момент (а те всички си приличат, надявам се забелязал си) значи си на грешното място.



Тема Re: само отговарямнови [re: caмo питaм]  
Автор Mъpcифyлa Epy (бащицата)
Публикувано23.04.05 23:30



Явно си на "ТИ" с психиатрията! Щом е така си постави сам диагноза и прекрати агонията на тази тема!

"ТУК НЕ СЕ ТУПКА"


Тема Re: Не ви ли омръзна вече?нови [re: caмo питaм]  
Автор Keмeндил (Скалд)
Публикувано24.04.05 12:25



"Не ви ли омръзна вече да говорите само едно и също-от 3 години наминавам тука и все едни и същи теми се дъвчат! Ами в края на краищата Толкин има две книги, докога ще ги обсъждате? Токова ли няма други теми в тоя клуб, разнообразете го малко!"
Както вече ти се отговори, за другите теми си има други клубове.
Колкото до това дали ни е омръзнало да говорим за едно и също три години - това само по себе си е реторичен въпрос, защото щом го правим, явно не ни е омръзнало. Но въпросът също така не е правилен - защото ние не обсъждаме едно и също - дори да приемем, че Толкин е написал само "Властелинът на Пръстените" и "Хобит" (приемам, че си имал предвид тези две произведения, казвайки че Професорът има само две книги), то те пак предлагат невероятно много теми за обсъждане и три години съвсем не са достатъчни, че да ни омръзне творчеството на Толкин. Защото Толкин не просто пише книги, той създава митология, езици, култури, история, идеологии... Това че на теб не са ти интересни тези неща и ги определяш като "едно и също", не значи и с останалите би трябвало да е така. Надявам се този отговор те задоволява и най-накрая ще се приключи тази с тази тема.

_____

I've heard the warning
Well curse my name
I'll keep on laughing
No regret
No regret


Тема Re: Не ви ли омръзна вече?нови [re: caмo питaм]  
Автор Death Knight (Arthas)
Публикувано24.04.05 19:34



И аз доста се питах, питах и си мислех - Дебили... хората които повтарят едно и също са дебели. Ама ся вече знам, чувал ли си една поговорка " Времето лекува" Аз ще си позволя да и сложа един койл и да я преродя: "Времето променя"- човек си мени вкуса с течение на периода. Следи анкетите за политици дори ( дават ги по 100 000 пъти на ден) и виж царя сега и преди две години, той не се е променил, само възгледите на хората.



Тема ne ne ni e omraznaloнови [re: caмo питaм]  
Автор cabed.en.aras (непознат )
Публикувано27.04.05 12:15



ne az mislq 4e ne trqbava da vi oteg4ava temata za elfite i horata,za gorata..ne trqbva po tozi na4in moje 4ovek da se dobliji do umira6tata ot 4oveka priroda



Тема Re: Не ви ли омръзна вече?нови [re: caмo питaм]  
Автор Xaлифиpиeн (халиф-щъркел)
Публикувано18.05.05 13:34



На мен малко ми поомръзна. Затова вече по-рядко чета и отговарям.

sand keeps the skin clean, and the mind


Тема Re: Та кой спомена заядливост?нови [re: Гaнимa]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано19.05.05 13:12



"Това е поведение на човек оттегчен от подобни анонимни глупави въпроси."

Какво стана с грамотността? :)

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Re: Съвет [re: Anarwen]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано19.05.05 13:18



Хаха.

"Не за първи път непосветени в това, което правим и обсъждаме" - аллах акбар!

"А ти никаква оценка не си дал, ти само обиждаш... знай, че не си на интелектуалното ниво на Талиесин за да спориш (по-скоро заяждаш) с него. За да го правиш трябва да имаш бая умствен багаж, в което се съмнявам (особено като ти гледам постовете!) Така, че си свий перките и недей да знаеш много-много!!!!!!!!!" - евалата како!

За останалото - 3 точки за отделеното време :)

ПП. "GET LOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" почти ме разплака. Почти, защото му бяха малко удивителните.

Пътят е бодлив и тесен.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.