Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 09.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кръчма "Старият дракон"  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано28.03.05 03:51


























Ако някой има проблеми с формата, да вика.



Тема Фентъзито като субкултура [re: Roheryn]  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано29.03.05 00:17



Я на какво се натъкнах:



_______________________
get up, get out, get drunk

Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: Roheryn]  
Автор Гpaxчe (маа фака)
Публикувано29.03.05 16:58



Мисля, че най-накрая открих къде искам да емигрирам. В Тасмания.
Ето защо:

Концепцията за междуградски транспорт е също толкова чужда на тасманийците колкото и каузата на воинстващите трезвеници. Местните правят две неща с удоволствие - пият и се обзалагат, при това на открито. .... А ето малък пример от тасманийския политически живот: преди години щатския парламент неразумно запислил законопроект за забрана на почерпката извън стените на кръчмите. Като реакция 3 000 души, начело с премиера на Тасмания, се стекли на победоносен протест по улиците на Хобарт.

Поне половината от това население произлиза по права линия от британските каторжници, първите "квартиранти" на острова. ... Що се отнася до местните жители, съдбата им напомня реклама на "Райд" - изтребени до крак. Мястото, което са освободили е заето от емигранти от Балканите. Нашенци вземат ума на бившите затворници с кулинарните си умения и безпрекословно налагат стила си на хранене.

Те тва е! Яко пиене, нашенска манджа, гори, море и тасманийски дяволи. Какво повече може да иска човек от живота?!

"Аз може и да съм откачен, но не съм малоумен!"


Тема Re: Кръчма "Старият дракон"нови [re: Гpaxчe]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано30.03.05 00:25



Пешо Соманата или Саурон под завивките може би?



Тема Re: Кръчма "Старият дракон"нови [re: DarkWolf]  
Автор Гpaxчe (маа фака)
Публикувано30.03.05 09:52



концепцията Саурон и секс, винаги ми се е струвала малко странна....
Знам, че айнур по принцип могат да правят секс, знам, че Мелкор е имал благото намерение да направи гъди-гъди на Лутиен, но никак ама никак не мога да си представя Саурон страдащ от някакви такиви физически страсти или щения към някоя особа от портивниковия пол...

По-скоро е бил фен на алтернативните еротични преживявания. Щом си е построил такава кула в средата на Средната земя смятай за какво става дума. Изобщо лошите при Толкин и фалическата символика имат здрава и плодоносна връзка - Сарун с Голяяяма кула, Саруман и той с кула, Уич кинга също с подобен атрибут, да не говорим за Меркор, който имал цели два!



"Аз може и да съм откачен, но не съм малоумен!"


Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: Roheryn]  
Автор Гpaxчe (маа фака)
Публикувано30.03.05 12:07



ето ви и един виц.

Попитали радио Ереван:
- А защо Роман Абрамович не купи някой български футболен клуб?
Радиото отговаря:
- Доколкото ни е известно той е олигарх а не олигофрен ...

"Аз може и да съм откачен, но не съм малоумен!"


Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: Roheryn]  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано30.03.05 12:14





_______________________
get up, get out, get drunk

Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: Гpaxчe]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано30.03.05 12:45



И голям, мощен валарски *у*...



Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: DarkWolf]  
Автор Гpaxчe (маа фака)
Публикувано30.03.05 12:51



Грах изпълнена с учудено възхищение поглежда Мрака, който даже не се е изчервил след последното си изказване...
- Вълчо, я кажи драги какво сме закусвали днеска...а? Дай от същото и на нас де!!!

"Аз може и да съм откачен, но не съм малоумен!"


Тема Re: Кръчма "Старият дракон" [re: Гpaxчe]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано30.03.05 18:04



Ами гозби включващи много чили...
А това "*у*" е "чук"....
Кой за каквото си мисли, Грах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.