Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 09.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: firefox]  
Автор Strider (alagos)
Публикувано12.03.05 23:59



ДДП!
Изписах цели "Престъпление и наказание" и "История на злото в коя да е епоха", и накрая дир-ът се прояви в ролята на критик. Толкоз, отиде по Балрозите.

Няма да пиша наново, щото ми потънаха Нуменорските гемии и в момента ми иде да крадна Гронд от Мраците.

Ще я нищим тая тема някой път на по бира, Фокс. :))




Тема Re: :)))нови [re: Гpaxчe]  
Автор dragonfly (тиквено)
Публикувано13.03.05 09:12



В отговор на:

Е, стига вече! Няма да те поправям щото ме мързи да ходя и да отговарям на недомислени постинги. Това изобщо не е вярно - сега се сети защо!




Е, аз не мога да се сетя защо. Хайде моля те обясни ни, за да няма неяснотии и да има някакъв разговор, ок?

Слънцето е планета, на която всички са запалили по една свещ искрено, от сърце.

Тема Re:нови [re: Гpaxчe]  
АвторGrayElf (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 22:07



Оле Грах! Дори и Толкин не е знаел за това, което ти развиваш за Мелкор. Сипи и на мен от бирата дето я пиеш...



Тема А ние? А НИЕ?нови [re: Azeroth]  
Автор kalein (човек)
Публикувано14.03.05 02:50



Тая тема демонстрира ПРЕ-ЛЕСТ-НО къде Толкин е сглупил в създаването на Ардологията... или къде сглупяваме ние, Толкинователите.

(Такъв смях ме пуши в момента, че даже нямам сили да изкопая най-ПРЕ-ЛЕСТ-НИ-Я цитат, който окончателно ми изби ендорфините...)

Няма страшно, обаче. И други хора са писали фентъзи; и тях ще преведем, и ще ги четем, и ще цъкаме умно, разцъквайки ги цъклесто в университета Аненаменетоз. И ще видите вие, Добро и Зло, Създатели и Избори, еднорози и бикове, земя и небо, зелки и царе, и като ви заблъскам най-миролюбиво и незло(влю)бливо по съвсем непромитите тикви...

...Скиталчески привет, Aze! (Дано никога, никога, никога не се превръща в страдалчески...) Аз също имам едни свои

- само дето не са толкова домлъвни като твоите, та не можаха да призоват такъв добредошълски отпор...

Смях желаем, сътвари!
К:)))))))))))))))

* Аз обичам... * Аз Обичам!!! *


Тема Re: (лична бележка - вид offtopic)нови [re: maurice]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано14.03.05 10:06



Очевидно аз за тебе съм зло

Не си. Злото е нещо, което би трябвало да познавам,а теб не познавам.

... следователно за мен ти си зло.

Зло съм главно за себе си. Ако и за теб съм зло - значи ставаме двама.

Am I Evil? Yes ,I am!
Am I Evil? I am man(imal), yes, I am!



Тема Re: :)))нови [re: dragonfly]  
Автор Гpaxчe ( repel)
Публикувано14.03.05 10:10



в Подземието. Грахът няма да върши една работа 2 пъти.

Много странно наистина - никой ли не може да се сети 2 очовадни примера за независимо оркско общество, което си живее съвсем доволно, води си войни, самоуправлява се и се радва на живота по своя си начин?

Елфе, елфе... няма да ти дам от моята бира, щото все пак трябва да останат поне малко от "добрите" за баланс. Без вас няма да е същото! /пуска една сълзица/. Какво ли бихме правили без елфи? Няма задушевна веселба, няма спортни състезания, няма дори хапване за вечеря ...

мъка и половина ...

..those who will rebel against authority must not themselves be the authority.


Тема Re: (лична бележка - вид offtopic)нови [re: MANlMAL]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано14.03.05 12:14



lol

Щом сме двама - страшно няма!

Crivens! I kicked meself in me own heid!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.