Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 02.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема LOTR - Маратон ... ?нови  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано22.12.04 17:04



Не знам дали, какво, кога и може ли въобще...

Но поне можем да опитаме да натиснем и после да не казваме, че не сме казали думата си.

В крайна сметка ,ако се състои такъв маратон ще е последното събитие от три вълшебни години... Заслужава опит за Last Alliance, мисля.

Ако смятате, че си струва да опитаме да разбуним духовете - кажете си мнението



Редактирано от MANlMAL на 22.12.04 17:06.



Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: MANlMAL]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано22.12.04 18:50



If it were within our power, beyond the reach of slavish pride.
To no longer harbour grievances, behind the mask's opportunists facade.
We could welcome the responsibilty like a long lost friend,
and re-establish the kingdom of laughter in the doll's house once again.
For time has imprisoned us in the order of our years,
in the discipline of our ways and in the passing of momentary stillness
we can view our chaos in motion
and the subsequent collisions of fools well versed in the subtle art of slavery.

"In the Kingdom of the Blind the One-Eyed are Kings"
by Dead Can Dance







Тема Re: LOTR - Маратон ... ? [re: MANlMAL]  
Автор Гpaxчe (малко зло)
Публикувано23.12.04 10:22





тропа с копитца, тряска брадвето по масата и подвиква хайдушки:
- Ебредебреееее! Маратон щемеееее!

[url]armenelos.org[url]



Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: MANlMAL]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано23.12.04 13:53



Ами аз пуснах един глас там, повече не знам какво да направя:( изглежда нещата са доста сложни.
Знаеш ли Мани, в кино 'център' съм гледала филм от ДВД, със субтитри, прожектираха го направо от двд-то, защото нямаха лента. То не е най-хубавото кино, но след като този вариант е технически възможен, може да го осъществят в някое друго кино, знам ли.

Необходимото Ми Зло



Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: Umai Maia]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано23.12.04 15:19



Нещата са повече от сложни, Умай... Почти невъзможни. С риск да разваля празниците, ще кажа, че вчера разбрах, че от Александра нямат никакво намерение да правят какъвто и да е LOTR-Маратон.
Като гледам и за един ден колко хора оттук (ти и Мрак) са се обадили в онази тема - явно и с викане няма да привлечем внимание просто щото всеки е решил да си трае ,пък ако стане, стане...
Е, поне опитах... Ще си ги гледам в къщи, no problemos.

Това за ДВД -варианта ми хрумна и на мен... За съжаление, не познавам никой в някакво кино или с подобни връзки, който да помогне. Абсолютно е осъществимо, но според мен, тук сме пред (а може би и зад) разпад, така, че може би трябва да ревнем в БГТФ при малките, които имат все още това ,което ние вече нямаме - ентусиазъм.

Но това е друга тема...



Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: MANlMAL]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано23.12.04 15:54



Ами, те хората в онова 'кино център' ми се виждаха разбрани, само че там техниката не е добра и много хора ще са разочаровани от звука, ако, хипотетично, някой се навие оттам.
Ако искаме да предложим някъде да си платим зала и да гледаме от двд на големия екран, трябва да имаме сериозно предложение и твърда бройка хора, имащи пари да си платят билета, предполагам. Колко нефалирали има по празниците, чудя се:(:(:(




Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: MANlMAL]  
Автор Keмeндил (непознат )
Публикувано15.01.05 22:42



А "Мултиплекс" също ли е на "Александра"? Защото ако в "Арена" не стане заради лиценза, остава "Мултиплекс".. или някое квартално кино :)
Нека които може разпита (аз се наемам да питам за кино "Влайкова", което обаче не разполага с най-добрата техника), защото желаещи за маратон има много :)



Тема Re: LOTR - Маратон ... ?нови [re: Keмeндил]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано16.01.05 22:34



Мултиплекса е на фирма United new cinema. (Баси името, братче).



Тема Влайкова?нови [re: Keмeндил]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано16.01.05 22:36



Ти съвсем сериозно ли за Влайкова. По-добре ми ела на гости да го гледаме в къщи маратона.

Всъщоност има ли още такова кино?



Тема Re: Влайкова?нови [re: maurice]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано17.01.05 01:10



Бе май го има като зала, но последния път като минавах оттам го използваха най-вече за концерти. И да, по-добре у някой, отколкото там.

No one remembers the singer. The song remains.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.