Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 03.07.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За изгубените сцени от трилогията...нови [re: Seaborn]  
Автор Aragorn Elessar (ами...Крал)
Публикувано28.12.04 16:45



Аз, както винаги, не си помня източниците, затова го пускам като партенка - четох нейде преди време, че като пуснат бокс с трите ЕЕ-та накуп, ще има още материал - ще удължат и самите филми. Дано да не ме лъже паметта.



Тема Re: За изгубените сцени от трилогията...нови [re: Aragorn Elessar]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано28.12.04 18:16



Гледах една част от петия диск с приложенията! Уникални неща! Сетът за Минас Тирит е уникален, изобщо арт отдела и уъркшопа са направили чудеса!!! Гледайте ги тези приложения, аз съм очарован. Има и доста кадри, които не се появиха във филмите. Как обличат Арагорн в доспехите му, Леголас и Гимли след унищожаването на Пръстена, Арагорн с/у Саурон... Изобщо всякакви чудесии. Гледайте ги!

А колкото до супер-друпер-разширено издание, може и да стане, но най-вероятно след 10-20 години. И не вярвам да променят монтажа. По-скоро ставаше въпрос за един отделен диск с всички отпаднали сцени.

Imagine...!



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: Seaborn]  
Автор master_Gamgee (Самознай)
Публикувано09.01.05 00:26



ГЛЕДАХ ГО (гледахме го)!
Заслужава си всяка минута!!!
Не ми е толкова богат езика, че да ви го опиша...просто го гледайте!
...е, честно казано не ми се понравиха някои промени в образите на героите, но така е-трябва нещата да са драматични и за тези които не са чели книгата...а най добре забравете книгата докато гледате-няма смисъл от постоянни сравнения!
Нещата са много по-пълни от кино версията, много неща стават ясни (също както в разширените версии на 1 и 2 част, за разлика от киноверсиите им)

един съвет-гледайте го сами-аз го гледах снощи с компания - Кирдан, Ороме и Назгулката му (тъй кръстихме приятелката му заради черната гугла с която се беше закачулила). През цялото време филма бе прекъсван от забавни коментари ("Ей, Саме, дай малко бира на тез хобити бре..."-за измъчваните от жажда Сам и Фродо; "Защо Кирдан го няма на последния кораб? - Ами защото е тука на масата"; "Я! Особености на руския риболов...в Средната земя..."-за началото на филма; "Я! Това куче не съм го чувал в киноверсията..."-за лаенето на някакво улично куче и т.н.)...


Черный Назгуль,чтож-ты веешся
над моею головой
До кольца ты не дорвешся
ведь Горлум перед тобой

Редактирано от master_Gamgee на 09.01.05 00:50.



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: master_Gamgee]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано09.01.05 15:51



Хихи, кажи му на Кирдан, че всъщност го има на последния кораб. Да гледа хубаво сцената в Заливите... Там е.

Най-десният:





Imagine...!

Редактирано от Seaborn на 09.01.05 16:02.



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: Seaborn]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано09.01.05 20:08



Аз също искам да изкажа огромната си радост от разширената версия. Дори срещата на Гандалф и назгула в Минас тирит не изглеждаше толкова лоша (може би защото Сийборн ме подготви психически).

Но искам да се оплача от нещо :/
На две места филма ми циклеше. Първия диск- когато орките нападат осгилиат за първи път и фарамир се отбранява. Наложи се да спра филма и да превъртя момента, инак не тръгва :/
Второто- на втория диск, момента в който Гандалф гледа в палантира. Ужасно е дразнещо, а вече се убидех че не е само на моя комп. Аз ли съм си взела лекодефектно ДВД или принципно се намират и такива? :/

Flake:We don’t explain the lyrics to our songs- you hear them, you feel them...


Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: Seaborn]  
Автор master_Gamgee (Самознай)
Публикувано09.01.05 20:31



мерси-аз бях изпаднал в заблуждение, че го няма-явно за малко го дават или просто вниманието се отклонява към другите действащи лица...


Черный Назгуль,чтож-ты веешся
над моею головой
До кольца ты не дорвешся
ведь Горлум перед тобой


Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: Eowyn_]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано10.01.05 12:52



може би защото Сийборн ме подготви психически

ммммм.....психически ли?
О, Манве!

Аеронен, комент йок!



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: MANlMAL]  
Автор Mъpcифyлa Epy (бащицата)
Публикувано10.01.05 20:51



Право думаш друже, май не е било психически?!? И тез ЕРУтични сънища..., работата май взе да понамирисва

"ТУК НЕ СЕ ТУПКА"


Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари.нови [re: Mъpcифyлa Epy]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано11.01.05 09:38





Аеронен, Еруто си е Еру. Усеща нещата с Милостивия си Боужествен нюх.



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Коментари. [re: MANlMAL]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано11.01.05 13:38





Imagine...!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.