Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 27.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови  
АвторLaleelay (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 18:00



Толкин клуб "Рин Еннор" с удоволствие (и с изненада!) обявява своята изложба "Средната земя 50 години по-късно". Каним Приятелите ни от виртуалния клуб "Дж. Р. Р. Толкин" да я посетят и разгледат.

Изложбата ще се състои в Централното фоае на СУ "Св. Климент Охридски" от петък следобед (27.10) до сряда (03.11)*. Тя е последното от събитията, организирани през 2004г. от "Рин Еннор" по случай 50 годишнината от издаването на "Властелина на пръстените".

Изложбата представя над 30 заглавия на различни езици от Библиотеката на клуба (и негови членове), карти, елфическа носия и демонстрационни пана, запознаващи с Толкиновия свят. Опитваме се да представим "разрастването" на Средната земя заедно с "разрастването" на интереса към нея.

Надяваме се да ентусиазира посетилите я поне толкова, колкото ентусиазира нас!

*Централното фоае на Ректората е отворено от 9:00 до 18:00 БЕЗ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ



Тема Изложбата се удължава до ЧЕТВЪРТЪК 04.11нови [re: Laleelay]  
АвторLaleelay (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 09:39



След последни промени (и преговори) със Софийски университет, изложбата "Средната земя 50 години по-късно" ще бъде удължена до четвъртък 04.11 включително.



Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Laleelay]  
Автор Niena (лайкучка)
Публикувано30.10.04 12:46



Благодаря за поканата и смятам да се възползвам. Надявам де обаче този път да ме пуснат в Ректората, защото последния път охраната не ме допусна, защото съм била студент от друг университет. Още ли ви охраняват така зорко?

Сърцето прави човека човека благороден


Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Niena]  
АвторGaladriel (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 23:21



ако не се опитваш да влезеш след 17 часа не мисля че ще има проблеми, още повече, че преди 17 часа работи и другият вход от към спирката на 280, където въобще няма охрана
възможно е да са те спрели и събота и неделя, но изложбата така или иначе няма да е отворена в тези дни



Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Laleelay]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.11.04 10:03



Дали ще работи днес... все пак е празник???



Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Roverandom3]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано01.11.04 17:17



Не. И не само че не работи, ами и охраната се правеше на паднала и нищо не знаеше . Жалко че няма да посетим изложбата с Безценни... Ако някой вече я е разгледал, с удоволствие бих прочела какво е представлявала.

C'est la vie...


Тема Университетът не работи на 01.11?!?нови [re: Eowyn_]  
АвторLaleelay (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 08:54



Съжеляам за недоразумението! До колкото си спомням, Университета ТРЯБВА да работи на Празника на народните будители, а не да спи... . Охраната към входа на вътрешния двор нищо не знае, щото си е такава (тъпа) охрана - тя е на Ректората, а изложбата си има собствена. Отивайте до 17.00 часа и няма да имате проблеми с посещението.

Ако имате нужда от помощ в лабиринта на Ректората, питате за централното фоайе под Аулата.

Успех!

пп. За непосетилите и тези, които няма да имат възможност - ще направим снимки на (част от) изложбата и ще ги качим на www.rinennor.org



Тема Re: Университетът не работи на 01.11?!?нови [re: Laleelay]  
Автор Гpaxчe (хакуна матата)
Публикувано02.11.04 09:21



много ще се радвам, защото до 15 часа ми е съвършено невъзможно да опадна там

Върви народе изродени по улиците разрушени, към светла тъмнина върви...


Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Laleelay]  
Автор Xaлифиpиeн (снежен щъркел)
Публикувано02.11.04 15:59



Днес посетих изложбата на Рин Еннор и искам да поздравя всички, които са участвали в съставянето й. Благодаря ви, че предоставяте възможност на едно място да бъдат видяни последователно аранжирани толкова интересни материали.

Изложбата ме подсети, че имам на разположение билет от прожекция на ROTK в Будапеща с името на филма изписано на унгарски. Ако някой колекционира такива неща, нека да ми остави бележка и ще му го подаря.

fly many skyways, return home, and view everything as if for the first time


Тема Re: Изложба "Средната земя 50 години по-късно"нови [re: Xaлифиpиeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано02.11.04 20:28



Аз, АЗ, АЗ искам много... Аз колекционирам билети (всякакви). Вече имам над 230...
Иначе изложбата беше много хубава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.