Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 27.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHS  
АвторLaleelay (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 14:45



Тези дни ми попадна малко вътрешна информация от човек, работещ в Александра. Продали са правата за издаване на DVD и VHS на "Завръщането на Краля" на Sunny. Стискайте палци Sunny да издаде и разширената версия... без голямо забавяне.. Или, нека се сетим кои са ни приятелите в САЩ/З. Европа, за да ни го купят пратят по пощата...



Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHSнови [re: Laleelay]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано02.11.04 16:30



Че те правата за Властелина от една година не са на Александра, за да ги продават... Всички филми на Ню Лайн се издават от Съни в България.


По-добре да съм идиот,
но ще стрелям във главата
аз на всеки философ.


Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,нови [re: Laleelay]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано02.11.04 23:59



Наистина, това е стара информация. Още неразширената версия я издадоха Съни и си беше жив куест докато си я намеря.

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHSнови [re: Laleelay]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано04.11.04 03:24



Преди да ти го пратят вече ще го има на фрий сайтовете :Р

Teamwork is essential; it gives the enemy other people to shoot at.


Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHSнови [re: Paganel]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано05.11.04 12:55



Хе хе, как пък не съм го гледал от накой сайт на компютър!! Ник'ви такива! Отварянето на ДВД-то си е такъв прекрасен ритуал, че не го заменям за една-две седмици по-ранно гледане. А колкото до издаването навреме, не им вярвам до последния момент! Тези умници от Александра миналата година такова разиграване с роналдиньовски финтове направиха, че вързах хора в Лондон чак да ми купуват ДВД-то, а после ги карах да ходят да го връщат, ДДП!

Imagine...!


Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHSнови [re: Seaborn]  
Автор Tur-anion (Teeth Reaver)
Публикувано05.11.04 21:40



Ммм даааа...мноооого предпазливо пренасяне на безценната кутия от магазина (особено ако е в София) до дома, бързо и упорито наяждане (да държи поне 3 часа), облекчаване на всички физиологични нужди (природата трябва да мълчи следващите 3-4 часа), бавно разтваряне на кутията (преди това ръцете задължително измити поне 2 пъти по 1 минута в разтвор на Спасокукоцки-Кочергин), внимателно търсене на оптималната позиция във фотьойла, пускане на ЦД-то, затаяване на дъха, начало...възстановяване на дихателната дейност...
Определено не бих заменил удоволствието от този ритуал за "прожекция" с крайно съмнително "качество" в някой вмирисан и опушен компютърен клуб.

P.S. Е-е-е-х, Роналдиньо, защо не ми паднеш на мен да ти "пооправя" зъбките...

In Tolkien We Trust...


Тема Re: "Завръщането на Краля"-продадени права за DVD,VHSнови [re: Tur-anion]  
Автор Eldanar (бащата)
Публикувано05.11.04 22:48



Право казваш колега - Спасокукочкия е мнооого важен! Удоволствието да дефибрилираш с ядрено-магнитния си дефибрилатор(или дефлоратор) новото DWD е класика в жанра!
Успех в наслаждаването!!!

"ТУК НЕ СЕ ТУПКА"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.