Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 22.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Добре дошла ли?нови [re: SilverElf]  
Автор SwordLady (defender)
Публикувано21.10.04 17:30



Скъпа, аз гласувах за създаването на този клуб

On the road again!


Тема Re: Друже,нови [re: Xaвepмaйep]  
Автор Eldanar (бащата)
Публикувано22.10.04 00:08



Внимателно със словосъчетания като "личната ти експресивност" и "апотеоз"(в смисъл-моя)!
А как ти звучи "Vasa inania plurirum sonant" ?
И тъй като много мразя картини в стил "двама юнаци си ги мерят", аз се оттеглям.
Peace, баби
.

"ТУК НЕ СЕ ТУПКА"


Тема Re: "Сплотен" ли казах?!нови [re: Havermayer]  
Автор MANlMAL (spleenchaser)
Публикувано22.10.04 11:19



За да те объркам окончателно със семейните и родови връзки в този клуб- които все повече сигурно ти заприличват на "Дързост и красота" - ще ти кажа и че съм братовчед с Углук , което ми прави от Страйдър нещо като снаха (Снахоооо, снахо, отиде коня у ряката...)
Отделно от това съм осиновил една част от клуба, без Мрак, защото той вече бе осиновен от Крал. С Мрак някой ден планираме да станем баджанаци...

Честно казано всички сме навързани в някакви родово-общинни отношения, но винаги сме отворени за нови родственици!!! :)))

Така,че Добре дошъл в Клана !!!



Тема Re: "Сплотен" ли казах?!нови [re: MANlMAL]  
Автор Гpaxчe (хакуна матата)
Публикувано22.10.04 12:23



уффф ... ред сълзи, ред сополи. Бетер сапунка.

не съм фен на подобен сорт отношения. Държа на хората, които уважавам и имам удоволствието да считам да свои приятели. Но до тук.

Мое и да копам, а мое и да не копам.


Тема Re: "Сплотен" ли казах?!нови [re: Гpaxчe]  
Автор MANlMAL (spleenchaser)
Публикувано22.10.04 12:43



Аммм да поясня ,Грах е лошото дете на родата... Затова понякога се обръщам към нея с милото : Гъдинче... :)))



Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посренови [re: Taлиecин]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано22.10.04 12:46



Колега, аз също съм се заел с благородната задача да променя не само историята на Рим, но и на цяла Европа.
С други думи след като изиграх играта няколко пъти с римските фракции си дръпнах модче което ми дава възможност да играя с коя да е фракция и в момента изпълнявам мечтата си - да завлядея Европата и да потроша Рим с.....варварите скити. Много обичам номадски народи и имам влечение към конници с лъкове. Нямам обаче склонност към брадви и малки кожени шапчици (къде си Дъглас Адамс!).
Между другото тая игра наистина "съкс" в буквалния смисъл - като те засмуче няма пускане.

Тъй, сега по темата:
Редовен читател (но не и писател) в клуба. Неписането се дължи на липса на време и достатъчно задълбочени познания.

Потребител : Кайл Катарн, неуспял рицар-джедай, понастоящем наемник.
Години : 31 без малко (олеле-мале)
Музикален вкус - яко хард и хеви (кой е бил тинейджър през 80-те?), ясно изразен уклон към прогресив, Пинк Флойд (ранни години), джаз напоследък (от възраста).
По цял ден се занимавам с лазери, за съжаление далеч по-маломощни от тези в Стар Уарс
Местоживеене - понястоящем чужбинско
Склонност към обширно анализиране на цивилизацията, политиката и историята, водещи до маниакални депресии поради липса на защитен механизъм (съвсем закономерно; да се заниваш с цивилизацията без да имаш 5 сантиметра мазол на душата е все едно да си хирург който го е старх от кръв)
В момента луд по Пратчет и Акира Корусава.



Тема Re: "Сплотен" ли казах?!нови [re: MANlMAL]  
Автор Гpaxчe (хакуна матата)
Публикувано22.10.04 14:40



бррр ... каза Грах и вирна картофения си нос

Мое и да копам, а мое и да не копам.


Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посрещаненови [re: Гpaxчe]  
Автор Xaлифиpиeн (снежен щъркел)
Публикувано22.10.04 15:48



Привет от Халифириен, предишна Итилдин, по-предишен Берър и настоящ Щъркел. За първи път се отбих в клуба, защото наскоро бях прочела Властелина. Започнах да чета от време на време, тъй като намирах нова и интересна информация, за която не ми стигаха ограниченото време и незадълбочените познания да откривам сама. Продължавам да чета, защото голяма част от мненията ми харесват.

Ето малко от стандартното инфо: занимавам се с опазване на водите; тази седмица слушам предимно релаксираща музика (кавали, цитри, речни и дъждовни звуци, птици, стада, мандолини...); четох малко от посестримите на Пратчет, хвърчащите истории на Р. Бах, Мактуб на Коелю, един разказ на Л. Николов; гледах Приказки от Виенската гора (препоръчвам); получих си третата унидиплома. След четвърт век на този свят установих, че обувките с нисък ток са по-удобни, най-весело се живее на последния етаж, а хубавите ябълки трябва да се ядат първи, за да не станат като лошите.

to have wings is to have faith


Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посрещаненови [re: Гpaxчe]  
Автор Lalait (mortal)
Публикувано22.10.04 23:45



аз.здравеите.

I won't do it with you, I'll do it to you


Тема Re: Баш ми е драго ;)нови [re: MANlMAL]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано23.10.04 10:15



В отговор на:

А иначе за сплотения клуб - прав си, но само донякъде- Злите сили сме много сплотени, но разни неориентирани елфи още се противят на благотворното мрачно влияние!:)))




Казал Саурон и пропаднал в Морето...



Havermayer, те "лошите" само се правят на лоши, а иначе превеждат старици през улицата, а вечер си играят с плюшени мечета и кукли Барби. Манимал (например) си има едно пухкаво плюшено Йори, ама го е кръстил Гошко и без него не може да заспи... Грахчето пък си има цял кът фигурки на Леголас и Глорфиндел, вечер се кланя пред един олтар с елфически заклинания, но го крие, за да не се изложи пред останалите "лоши"... Примери много, но айде няма да ги издавам всичките.......... засега.

Imagine...!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.