Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 22.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Аз тебе те познавам...нови [re: Гpaxчe]  
Автор Estel* (светулка)
Публикувано20.10.04 15:24







Тема Re: Toll kuhn :)нови [re: Havermayer]  
Автор Strider (alagos)
Публикувано20.10.04 16:18



/с умлаут/
Мда, Професорът по тая именно причина понякога е използвал псевдонима Oxymore. :))



Тема Re: За нас е радост :))нови [re: Estel*]  
Автор Strider (alagos)
Публикувано20.10.04 16:51



Мисля, че е редно да те посветя в една Дунеданска традиция.
За изключителни заслуги към Гондор и Арнор, ние раздаваме така наречения Гондорски медал. В умален вид той изглежда така:


В оригиналния си замисъл този медал беше сътворен специално за Феята, а негов създател е Рох. :)) По-късно обаче решихме, че ще се връчва и на други твари, за особен принос към клубния просперитет.
Скоро не се е случвало. :/ :/



Тема Поразгледах ги, доколкотонови [re: Strider]  
АвторXaвepмaйep (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 17:46



некомпресираният вид на някои позволяваха зареждане в обозримото настояще :))

Надявам се да не ми се сърдите, но ми приличате на невинни весели млади, млади елфчета от Трандуиловия замък, независимо в хидратиран или нехидратиран вид :))))))))))))) Вероятно ще да е от влиянието, което Толкиновите творби имат върху съществата ;).

Ако позволявате - Общата ви снимка на сайта на Талиессин е добра и описанието й позвалява да се разбере бързо кой кой е. Ако прикачите и шлейфовете от никове, които имате и с които си общувате, качвайки снимката в постинг в закотвената тема на Шефа, на новодошлите ще им бъде много по-лесно да се оринетират. Не можах да изчета и отворя всичко, така че ако сте го направили вече, съветът е излишен.

"Хамбарът" е достатъчно голяма да побере 50 човека (от опит го казвам :)) ), но преди това трябва да сте минали да хапнете другаде, защото не сервират храна. Но затова пък отговаря в голяма степен на интериорни кръстоски между "Зеления дракон" и "Скокливото пони", към които артистичните ви въжделения се стремят :)) През седмицата е празно (най-фраш е в събота и неделя), а ако попаднете на Ваня или Ася на бара, ще стоите до 5 часа сутринта без проблем :))

В момента като че ли много от редовните участници от снимките липсват (или поне не се срещат по същите имена?). Който е погълнал другарчето-елфче по погрешка на някои от Хелоуинищата, бързо да го върне в насипно състояние

От всички ви, май съм засичал Джил на снимка в друг клуб, където тя, за съжаление, не пише често. Специални поздрави от мен!

Не знам как е при тебе, но аз имам чистокръвни двама Божествения братя на вашите години, които периодично ми създават проблеми колкото за 10 тома Божествени комедии, трагедии или както им се харесва... Ти, изглеждаш имаш кралски късмет с твоя и с Робърт Шекли.



Тема Re: За нас е радост :))нови [re: Strider]  
Автор Estel* (светулка)
Публикувано20.10.04 19:17



Бре-е-е-й...нямам думи!!! Много ми харесва стилистиката, в която е издържан Медалът и особено фактът, че съчетава няколко емблематични (не само дунедански) символа: Дървото; Звездата (от Съдбовния сърп на Валарите, може би, а може би това е Гил-Естел или пък алюзия за Вечерницата /Ундомиел/, ама да се заям и аз-що е с осем лъча, а не със седем?);Мечът (Нарсил-Андурил); Обаче надписите не мога да различа-моля-я-я-я-я кажете ми какво пише!

Постскриптум: Дунадански поклон на Рох за хубавото творение!



Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посрещаненови [re: Гpaxчe]  
Автор Anarwen (в пламъци)
Публикувано20.10.04 19:55



Моля те, не ме карай да се срамувам!
Рисувам, ама както казах за срам на учителите си и баща ми - ужасно!
Направо се чудя как съм успяла да вляза в училище с рисуване...

Важна е историята, не разказвачът...


Тема Re: За нас е радост :))нови [re: Estel*]  
Автор Strider (alagos)
Публикувано20.10.04 20:34



За надписа мога да отговоря, но за останалото ще дам думата на Рох. :))

Всъщност пише ter firima Atan i Estel antaina, което дословно ще рече "чрез смъртния Човек Надеждата бе дадена".




Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посренови [re: Гpaxчe]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано20.10.04 22:35



Ми ето ме и мен... ние черните овце не се губим толкова лесно

Талиесин, понякога известен като Люк Рейнард, Редрик Шухарт или произволен ник на древноримска тематика. Щатният клубен заядливец, перманентната клубна опозиция, полупрофесионален антагонист, редови нихилист, нереализиран алкохолик и ходеща фабрика за говорене/вършене на глупости и предизвикване на скандали. Толерантността не му е най-силната страна. В последно време въобще не е редовно пишещ тук, което се дължи:
1) На гореспоменатите антагонизъм и опозиция плюс няколко криворазбрани псевдо вражди.
2) На неповторимия му исконен и извечен мързел
3) На твърдото му намерение да пренапише римската история така, както на него му се иска и факта, че се е заел със задачата с крайно нехарактерно за него усърдие (накратко, потънал до забрава в Rome Total War без изглед за излизане скоро...)
Интереси - има, не един или два, ама не им е мястото тук; маниак на тема фантастика (и на четене като цяло), история (да уточнявам ли отново чия ми е слабост?), футбол (най-вече английски; любими отбори - ЦСКА, Ливърпул, Валенсия, Селтик, Леверкузен, плюс още половината английска Висша лига и Първа дивизия), глупости, други глупости, още по-големи глупости и всякакви други идиотщини. Предпочитана музика - метъл (всякакъв), рок, уейв, индъстриъл, ню-ейдж, електронна, класическа... С две думи, луд за връзване.

Години - по паспорт 22, по акъл - варират в зависимост от настроението...

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Портата на Мория - тема за представяне и посрещаненови [re: Гpaxчe]  
Автор the_witch (FractalDisaster)
Публикувано20.10.04 22:39



*свива рамене и подритва камичета*
Вещица. Просто вещица :)
Не напълно квалифицирана,
не напълно присъстваща,
не напълно откачила :)
Живее в приказки. Сънува наяве, защото иначе няма време.
Чувства се странно когато говори за себе си в трето лице.
Губи връзката между причина и следствие.
Възраст: презряна и банална. И много субективна (от една страна съзнателен живот ~3 години, от друга, прераждания от повечко време).
Живее в сапунена опера.
Обича да дърдори.
И да започва разни неща, но не обича да се отказва от скука или мързел. :/
Напълно загубена и нещотърсач.

Слуша себе си и музика, с която я заразят другарчета с вкус (почти всичко с предпочитания към т.нар. алтернативен рок) :)
Не носи отговорност, само последствия.
Учи се на приятелство :)

Leave me be - he said -
In my stark raving sick sad little world


Тема Re: egati 2:))нови [re: MANlMAL]  
Автор Eldanar (бащата)
Публикувано21.10.04 01:31



Манималски, така вадя зъбки само на теб, защото ти единствен заслужи цялата ми милост! Не плаши хората, че българите и без туй са си уплашени на таз тема!

П.С. За съжаление онуй скверното сайтче, дет си го боцнал, не се зарежда!

"ТУК НЕ СЕ ТУПКА"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.