Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 26.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Балрогово 2 ??нови  
Автор Ghost in the ruins (Мадрид)
Публикувано14.06.04 13:24





Както понякога ми се случва, започвам с оправданията. Не искам да пускам тази тема в Дракона, защото там ще й се загубят следите. Не че тук няма тази опасност, но поне нещата ще си бъдат на едно място, едно след друго.

Темата си е полу-офф (а не пълен офф), защото става дума за годишно събиране на клуба с цел палатков лагер. Тринайсет от нас вече знаят за какво става дума и когато някой каже `Балрогово`, задължително още няколко казват `ееех, Балрогово`.

И така, моето предложение е да се организираме и тази година. Нека бъде през август. Тогава ми се вижда най-подходящо. Самите дати (предлагам поне две вечери) и място (нека отново бъде около река) ще бъдат уточнени. Аз пускам тази тема от рано, за да могат повече хора да си направят плановете така, че да дойдат.

Това е моето предложение. Вие сте на ход.



Alastis is dead ...

Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано14.06.04 14:57



Ще гледам накратко.

Ех, Балрогово!

Август е много по-добре от юли за мен. Аз лично съм свободна и септември /засега/.

Място. Не знам. Икел, я разкажи това, което ми разказа на мен в Кралево усое. И река имаше.

Добре би било до мястото все пак да ходи /и да се връща/ някакъв транспорт - влак, рейсове.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано14.06.04 15:19



В резюме - ако идеята е да се прецакат евентуалните желаещи, но възпрепятствани в съответния момент август е просто идеалният момент. Демек за най-вероятно август няма да мога, а септември е пълен абсурд. Края на юли ми се вижда оптимална възможност, но явно някои целят пак да станат свидетели на евентуална анти-"същества с "б"" лига (или каквато там гадина е на дневен ред).

Като място от край време си пея за язовир Искър или някой такъв на Родопите, ама никой не слуша... Твърдо против мястото, където е било "Балрогово" 1 (тва го копирах, не съм го писал; не си въобразявайте, че съм се забравил предразсъдъците...)

No one remembers the singer. The song remains.

Редактирано от Taлиecин на 14.06.04 15:44.



Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Umai Maia]  
Автор lkew (Falling)
Публикувано14.06.04 21:53



С удоволствие бих разказал, но ме мързи да пиша. :Р

Когато и детаилите ми се избистрят, ще си кажа.

...but there is third alternative.


Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Taлиecин]  
Автор DarkWolf (Мрак)
Публикувано14.06.04 22:47



И аз съм "ЗА" язовир. Много вода - става за плуване.



Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор the_witch (селска вещица)
Публикувано15.06.04 00:42



И аз! И аз!
Много иска!

В началото на юли ще каже със сигурност за дати.
По принцип съм съгласна с груповата преграма, стига да не е септември (моля, много моля - много ми се идва с вас). И за място нямам претенции... тревичка, земя, небе.. :)

Аз може.... хъм.
- да мрънка.
- да не мрънка.
- да разпъва палатка.
- да не ползва палатка.
- да си забравя чадъра.
- да не си забравя кибрит и джобно ножче.

Нямало едно време...


Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: the_witch]  
Автор Eowyn_ (маруля)
Публикувано19.06.04 14:41



Подкрепям Тал с две ръце :)
Август наистина е твърде неудобен месец.Края на юли е съвсем друго нещо.
Някое модераторско лице иска ли като събере информация подробно да я изложи тук?

Ахил...е ВЕЛИК !!!



Тема Re: Балрогово 2 ??нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Ghost in the ruins (Lemurian)
Публикувано15.07.04 19:15



Отвъд Говедарци има едно много хубаво място, където преди няколко седмици бях на пикник. Има дървета, но са на рядко, за да се нарече гора (поне така си мисля). Има и река (не я знам коя е) и е доста буйна.
Тал вчера гласува с две ръце и два крака "за". С моите две ръце и два крака до тук събираме осем гласа. И все пак предлагам да направим един оглед.
Засега говорихме за началото на август - преди 15-ти.


And nine... nine lives were gifted to the cats

Тема Re: Август е ИДЕАЛНО! [re: Ghost in the ruins]  
Автор Cиpиyc Блek (масов убиец)
Публикувано15.07.04 19:25



Говедарци- също!



Тема Re:началото... [re: Cиpиyc Блek]  
Автор Eoвинидиc_ (грък роханец)
Публикувано15.07.04 19:29



началото, началото на август е идеално! Аз се застъпвам да е съвсем в началото на август и ще го браня това начало с чест и рохански инат! .

Друг въпрос е че винаги ще има някой на който няма да му е удобно.Мрън.


червеното светва преди зеленото


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.