Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 28.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Адски тъпо ...нови  
Автор Гpaxчe (giddy thing)
Публикувано27.08.04 10:10



Защо не познаваме тези хора:



Аз за първи път чувам за този форум и се чувствам като кръгъл идиот. Защо Толкинистите, които в България и без това са твърде малко са толкова разцепени и не контактуват помежду си?

Някой от тук да посещава този форум, да познава хората от него?

дамугонасигнатура

Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: Гpaxчe]  
Автор VoodoRush (Изумен)
Публикувано27.08.04 11:01



Не знам,Грахиньо Фон Мороз ... но си адски права. Освен че е тъпо е и тъжно.
Тука е редно да се опънат скиталските уши,защото те често се мяркат там :)
Също тъй роханските,безценните,вълчите и шефските уши са били забелязвани там.
В момента там тече едно обсъждане за ти-шъртове на форума с двустранен сито печат - работи се върху концепцията. Опитвам се да ги убедя на гърба да има линк и към ендориона,но те малко се дърпат - не познават никой от тук (или не се сещат,че тъй любимия им скиталец точно от тук иде). Твойто име също взе да се спряга след евроконя - "мадамата с джуджетата". Средната възраст там е около 16-18 години,но хлапетата са наистина големи сладури. И повечето от тях - наистина ревностни почитатели на професора.
Наистина много бих се радвал ако го няма това разцепление. Всеки е заформил някакво относително затворено общество...сякаш има какво да делим.

Елфите милеели за две неща - културата...и бахура.


Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: VoodoRush]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано27.08.04 11:44



(или не се сещат,че тъй любимия им скиталец точно от тук иде).

Ръш, още малко и швепс - е как да не се сещат като отлично знаят и познават Скиталеца и Рох. И то не от скоро-те присъстваха и на мартенския семинар. Трябваше да се представят поименно ли??? А за шъртите - те сами питаха и на Евроконя и на семинара. Така, 4е те явно са доста по-активни от нас в търсенето и вклю4ването във всякакви толкински събития...
Да ,Гъдин4 - много хора от тях бяха и на семинара ти в студентския дом (казахме си здрасти с Гандалф, щото го знам от Евроконя). Бяха и на лекцията ти на Евроконя. Бяха и на Маскения бал- Вампирия беше 4удесно маскирана като..... вампир. В клуб Вампири тук тя си е линк-нала всички снимки от Евроконя, на които може да видиш и познати мутри (аз или Скитал примерно).
Въобще, както се вика - който търси-намира. Който се е интересувал се е запознал. Който е имал нужда ги е открил - както си е по принцип за всичко.

Иначе защо всички сме разделени на клуб4ета и групи4ки е един въпрос ,по който хи4 не ми се обсъжда ,защото е изклю4ително тъпо, и не искам да си развалям отпуската. Последните усилия за съвместна дейност само ме радват.

А за тях -bgtolkien-истите - мога да кажа,4е са големи сладури. Други ще кажат пове4е...



Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: SMAUG]  
Автор Гpaxчe (giddy thing)
Публикувано27.08.04 11:53



хм...
въпросът, който може би е логично да задам в този момент е: След като ги знаете и т.н. защо до този момент те не са официално представени тук и защо не са официално поканени на нито едно от събитията, които сме правили заедно по хижи и паланки та да знаем поне.
Аз лично хората, които видях на семинара счетох за свързани с Рин Еннора ... може да ви прозвучи глупаво, но е факт.

дамугонасигнатура


Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: SMAUG]  
Автор VoodoRush (Изумен)
Публикувано27.08.04 12:00



Точно тъй,бе Мани - на един семинар са се запознали Ф2Ф. Даже и тема имаше пусната - ол ин уондър,че били Females :) Нямах предвид дословно това в скобите.
Мисълта ми беше,че просто не са се замисляли по въпроса. Приема се,че Скитал,Вълчо,Безценни,Аданедел и други са даденост...микой не си казва "абе там отдето идат тези дали аджеба няма още такива?"
Относно шъртите...не знам какво са питали,но ми костваше малко усилия да ги убедя,че стига да изготвим концепцията и да уточним нещата ще стане за 0 време - има едно цветоотделяне и 4-5 сита да се направят. Та в общи линии бяха много наплашени - виждаше им се много сложно и почти невъзможно. Ела ги виж сега - нямат търпение :) Определено са сладури. Освен това са големи ентусиасти (за к'вото се сетиш). Абе...напомнят ми на мойте тинейджърски години - сигурно за това толкоз много им се кефя.

Елфите милеели за две неща - културата...и бахура.


Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: Гpaxчe]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано27.08.04 12:22



След като ги знаете и т.н. защо до този момент те не са официално представени тук и защо не са официално поканени на нито едно от събитията

Граххх , изби рибата с това изказване... Ние какво сме? Кралски особи ли,4е да ни бъдат "официално представени".
Ми по същата логика може да питам - защо ние не отидем официално да се представим там? Може би то4но това фалшиво усещане за елитарност и уникалност на някой хора тук ( а и от Риненор) пре4и най-много да сме едно. Ти към кого се обърна от Риненор ,като трябваше да правиш семинара? Към вси4ки риненорци ли? Или към този който знаеше,4е ще свърши работа без много "ама...", "ако..."
Та пак казвам - който е имал нужда и време да търси и да намира е намерил и другия клуб... Аз не съм регистриран там (макар 4е признавам се замислях напоследък) не за друго,а защото няма да имам време за толкова много неща накуп- тоест щеше да се наложи някои да зарежа.

А за "официално поканените" - ми гад такава, те си идват и без да са официално поканени - и така трябва.

Те са 4удесни типове (даже да не ги познавам пове4ето ли4но - мога да се доверя на Дунеданското мнение) и не са цъфнали масово тук доколкото знам, само защото: -не искат да се натрапват
-смятат, 4е сме някакви тотално ерудирани толкинолози (пък то не е вярно щото сме сбирщина малоумни гадове)
-4увстват се 4удесно и така както са си отделно.

така мисля аз... те си знаят най-добре.
Ама на това "Що не сме ги приобщили?" -мога да отговоря, 4е по-скоро те ще ни приобщят.:)
Вси4ки тия деления са само условности и големи тъпни.
Ще ги призовем на Балрогово...



Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: SMAUG]  
Автор Гpaxчe (giddy thing)
Публикувано27.08.04 12:45



хайде Мани, без такива ... под официално нямам предвид с фанфари и листенца от рози... а две-три думи, че има един къф си там клуб, ей такива хора в него защото мама му стара те се интересуват от Толкин а не от дъвки за джваканье /всъщност защо пък не/.

За тотално ерудираните толкинолози е пълна глупост, а за чувстват се добре отделно - интересно ми е как ще се чувстваме заедно? Тука подхода е малко като при педалите дето никога не са се таковали с жена, но имат твърда увереност че с мъжете е по-готино.

за приобщаване изобщо не се говори, става дума за запознаване.
"добър ден ний сме изпод кривата круша",
"Много ний е драго, ние сме изпод дряновия храст".

Мисля, че ще е повече от добре да ги поканим следващия път.

дамугонасигнатура


Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: Гpaxчe]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано27.08.04 12:51



Съгласен, гадост!



Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: SMAUG]  
Автор Гpaxчe (giddy thing)
Публикувано27.08.04 13:22



черпи Мани с Black No1 и чаша коняк

дамугонасигнатура


Тема Re: Адски тъпо ...нови [re: VoodoRush]  
Автор Гpaxчe (giddy thing)
Публикувано27.08.04 15:14



И благодаря за титлата, винаги сте добре дошли ващо Грахство

дамугонасигнатура



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.