Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 19.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Партизан за бой се стяганови  
Автор Гpaxчe (entrance)
Публикувано28.05.04 17:09



Знам, че ние българите сме винаги три десетилетия назад и две вляво, но не сме виновни другари ... просто другите народи си имат ТРАДИЦИИ в това отношение а ние по традиция си имаме само дрън-дрън-ярини ...

Да, говоря за т.н. бойни, ролеви или квито искате там игри на открито. Ако искате такова нещо ще трябва да си мръднете задниците без никакви извинения. Защото пак си остава едно дрънчене и шум от смучене на биберони.

Тъй като нямаме никакъв опит в подобни занимания, и разните му там велики Фентъзи клубове дето иначе цъфтят из родината ни /това беше заяждане!/ не правят нищо въпроса можем да започнем от нещо по-просто в стила на старата игра Стражари и Апаши. Мисля, че всички я помнят и са я играли преди години - ем правилата са прости, ем ефектът е добър.

Прибавете към това един пресечен терен и повечко дървета и мисля, че ще се получи. Затуй, вместо да си чешете езиците давайте конструктивни предложения по въпросите - къде, кога и как! Щото ми писна на тазобедрената кост от разни високооборотни пеперуди, дето знаят акъл да дават... и други разни увесили шпагите на 6 без 10 дето си мънкат нещо под носа.



...искам онова, което искат всички ... но го искам по-силно...


Тема Re: Партизан за бой се стяганови [re: Гpaxчe]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано28.05.04 20:03



Дрън. Дрън. Аз като хлапе съм участвал в по големи неща от стражари и апачи. Играли сме нещо като кепчър дъ флаг в южния парк. Две групи от по над 20 човека, въоръжени с най-обикновени дървени мечове и картонени щитове. Като лагерите са разположени на досто голямо разстояние един от друг.

Снаражението се прави за минути... Мисля си как би изглеждало подобно нещо на Витоша .


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Re: Партизан за бой се стяга [re: Gallandro]  
Автор eфpeйтop Heпoтpeбниkoв (морална огризка)
Публикувано28.05.04 22:04



Ку имъти прубльеми с тактикътъ, убъдети съ, шви упраим.

- Чирак-генерал?
- Аха, у нас ни викат ефрейтори.



Тема Re: Партизан за бой се стяга [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано28.05.04 22:14



А аз се чудя къде точно в Южния парк да намеря място за паркиране на Звездния ми разрушител.



Тема Re: Партизан за бой се стяга [re: Gallandro]  
Автор Caм (the brave)
Публикувано28.05.04 22:33



Ние пък като малки си играехме на Седморката на Блейк-правихме си разни бластери, телепортирахме се...хехе, това между другото...
Яка е идеята, като един вид разтоварване-не само да седиш пред компа и да си цъклиш очите по цели нощи, а и да си раздвижиш дебелите меса, да си вдигнеш адреналина (разбира се достатъчно безопасно)...въобще да подивееш някъде из гората/планината/махалата...последното по-екстремно нещо което правих бе каране на велосипед без спирачки, което завърши ...кхъм-кхъм... в едни бодливи храсти край един стръмен баир-алтернативата беше капака на една кола...
та яка е идеята-лошото е че клубарите са разпръснати из цяла България, та само определена групичка би се организирала на Витоша...другите...ами ще чакаме разкази и снимки и ще въздишаме завистливо

ПРИЕМАМЕ САМО ПО ВЪПРОСИ ЗА
ПРАЗНЕНСТВОТО !


Тема Re: Партизан за бой се стяга [re: Гpaxчe]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано28.05.04 23:25



Аз само да си кажа, че принципно съм адски навит на подобно мероприятие... Дайте да уточним и да действаме.

Предлагам 10-11 юли като дата, остава да се реши къде точно. (Нарочно слагам такава дата за да може всеки да си планира ангажиментите да присъства.)

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman


Тема Мдааа... [re: Гpaxчe]  
Автор TauMaster (дракон-скорпион)
Публикувано29.05.04 01:33



...виждам, че тука нещо се заформя, ама имате ли си представа какво искате? Това не е толкоз лесно, колкото си го мислите. Не мога да повярвам, че такива хора като нас (слагам се в списъка, защото по 7 пъти на седмица поне се самопсувам, че съм станал абсолютен парцал, при условие, че 24 години съм спортувал почти всеки ден) ще си вдигнат задниците и ще направят нещо такова. Имам предвид наживо, с екшън и т.н. Просто сме много закърняли, хора. И не се обиждайт, просто не се самопроумявам, затова така говоря. А ако стане нещо ще съм първият, който ще стисне ръката на победителя или неговия аналог.
Всичко това го написах, за да ви накарам малко да ми се поядосате и да кажете съвсем по български "Абе аз ли не мога..."
Хайде успех! И се дръжте, защото ако наистина стане нещо ще имате страшен противник. (За съжаление не е самохвалство.)

Може да сме дърти, ама ш'са изкъпем.


Тема Re: Партизан за бой се стяга [re: Taлиecин]  
Автор dragonfly (dragon)
Публикувано29.05.04 10:35



Ако ще е на тези дати, изобщо не питайте дали ще идвам.

Макар и аз да съм навита, абсолютно никакъв шанс...



Тема Re: :/ [re: Гpaxчe]  
Автор Дapт Tиpaнъc (ситски лорд)
Публикувано29.05.04 16:19



Ще е забавно, но отсрани ще изглеждаме като ъ-ъ-м. . . идиоти!

Едно е да си бухнал, друго е да си с пълнеж!


Тема Re: :/ [re: Дapт Tиpaнъc]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано29.05.04 16:23



Мислиш ли? Ами тогава и тия, дето играят пейнтбол изглеждат като идиоти, и дагорхирците и те, и руските ролевици също, но на тях май не им пука особено. А и все пак не мисля, че е важно как изглеждаш отстрани, а е по-важно да се забавляваш. И конкретният случай предлага точно нова форма на забавление - за някои от нас. И нищо чудно да се получи (аз поне се надявам)

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.