Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 26.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Шифтнете ги малко тия постинги бе друзянови [re: Roheryn]  
Автор Seaborn (JETHRO TULL!)
Публикувано24.06.04 18:59



За Анарион си права, че отговаря на първоначалното условие, но после (навреме) успях да поясня, че статуи не се броят, защото иначе ставаше страшно- щеше да се забием да търсим коя статуя от бреговете на Андуин до залата на Кралете в Минас Тирит на кой крал е- колко точно са, щяхме да почнем да търсим и вадим различни снимки от различни ъгли под които се виждат, щяхме да изпишем безбройни постинги със спорове и различни доказателства, аргументи и анатомично-антропологични данни за лицевите им пропорции, щяхме да претрупаме темата, а при това изместване на постингите в краткия преглед надясно щеше да се стигне до невиждани от сървъра вертикални размери на последната, като това съчетано с огромния брой снимков материал използван за защита на различните тези щеше неминуемо да доведе до претоварване на въпросния сървър и до печален и неизбежен край на клуба. Добре че се сетих навреме...



Imagine...!


Тема Нов...нови [re: Seaborn]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано24.06.04 23:55



Хм, явно съм аз. Та (тъпо е, ама нищо друго не ми ражда главата...):
Кой е най-известният страж на Моргот?

За Сийборн: Всъщност, изводите за Аргонат ги правя на базата на това, което съм видял във филма. Едната статуя (лявата) е на сравнително млад владетел - Исилдур, а другата (дясната) е на по-възрастен. На всичкото отгоре, визията на този втория много прилича на визията на Елендил от пролога. (Въпросната дясна статуя я дават в близък план) Поне за мен това са Елендил и Исилдур.

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Нов...нови [re: Taлиecин]  
Автор Ghost in the ruins (Лисабон)
Публикувано25.06.04 08:48



ъъъъ ... Саурон?

Alastis is dead ...


Тема първосигнално:нови [re: Taлиecин]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано25.06.04 09:06



Драуглуин



Тема Re: Нов...нови [re: Taлиecин]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано25.06.04 10:27



Хм, въпросът действително съм го задал идиотски - да се чете
Кой е най-известният страж, Охранявал Моргот? - В смисъл, Моргот е бил затворен, заточен и тн. И са го пазили. Та кой е въпросният пазач?

Жокер - може и да се окаже, че само той е споменат поименно

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Нов...нови [re: Taлиecин]  
Автор Maltalossion (Malta)
Публикувано25.06.04 18:31



Мандос или някой от маярите му, но не се сещам за име

Beleriand, Beleriand,
the borders of the Elven-land.



Тема Re: Нов...нови [re: Taлиecин]  
Автор Ghost in the ruins ()
Публикувано25.06.04 20:13



Еарендил?

Alastis is dead ...


Тема Re: Нов...нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано25.06.04 23:05



Бинго! Точно Еарендил!

Ти си

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Нов...нови [re: Taлиecин]  
Автор Ghost in the ruins ()
Публикувано26.06.04 00:53



1. (риторичен) Кои са имената на онези, които трябваше да се приберат с първия полет от Португалия след като бяха детронирани като европейски шампиони?
2. (отговор в кръчмата) Аластис призрак ли е или дух?
3. (отговор тук) Кой полуръст кръщава сина си на един принц на Итилиен, когото е познавал лично?

Alastis is dead ...


Тема Re: Нов...нови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано26.06.04 10:24



Доколкото си спомням, Перегрин е кръстил сина си Фарамир.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.