Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 11.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Roverandom3]  
Автор Фpoйлaйн фoн Юбepвaлд (Ангуа...все още)
Публикувано10.06.04 10:08



ми то за кой има място в рая?



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Roverandom3]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано10.06.04 11:04



А ако няма рай?

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Taлиecин]  
Автор dragonfly (dragon)
Публикувано10.06.04 11:54



"Рай-това не съществува.
Има ад и такива, които не признават, че са в него..."



Поздрави
[usmihva se]

"Пустинята е хубава - каза малкият принц, - защото крие някъде кладенец... "


Тема Оффнови [re: dragonfly]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано10.06.04 12:03



"Рай-това не съществува.
Има ад и такива, които не признават, че са в него..."


Това ще си го сложа за сигнатура със сигурност

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman


Тема Re: Оффнови [re: Taлиecин]  
Автор dragonfly (dragon)
Публикувано10.06.04 12:09



Аз пък се чудех как ще ме насметете за тази мисъл...


Честита ти сигнатура


"Пустинята е хубава - каза малкият принц, - защото крие някъде кладенец... "


Тема Re: Оффнови [re: dragonfly]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано10.06.04 13:09



А какъв беше спора преди да се обадя...
Хайде и от мен едно честито за сигнатурата.



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Baйълeт Bълшeбнa (wizard)
Публикувано10.06.04 17:07



>Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в...Графството или Лотлориен
>Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... СМЪРТНОСТ, не смърт - защото е Дар.
>Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... я облагородя и върна към блажените години - когато всичко е било красиво
>Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) защитник на Доброто
>Ако исках всевластие щях дя го постигна като... аз не искам всевластие
>Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ... изненадващо, но въпреки че обожавам Лотлориен, бих избрала Ломидол (противореча си, ама страшно много!) ,заради ... главата за него във "Хобит" - заради спокойствието и радостта на това място по това време. А и заради Елронд.
>Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Мордор - в зелено кътче
>Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ... не, така всичко би било твърде лесно
>Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... Гандалф - заради мъдростта и силата му
>Ако расата ми беше ... човек и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... птица (изненадващо)

Може и да съм идеалистка, но ми се иска всичко да бъде красиво…

Хубаво де! Блестящите звезди са блестящи! А череп може ли да танцува?


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Aлacтиc]  
АвторEлepoн (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 13:21



Име:Елерон
Обича:
Семейство, приятели, книги, хубава музика(най-вече LInkin Park) елфи(най-вече елфки)......също така хубави дунаданки.......и джуджетата са симпатични(само че малко корави)........хобитките са космати и изглеждат зле докато се епилират...........така че тях не ги обичам...........Обичам вкуса на топлия хляб...на студената вода......на ледената бира........
Любим цвят:
Син като небето в ясен летен ден........като морето рано сутрин....
Зелен като дърветата и цветята......като росната ливада.......червен като изгрева и залеза.......като пролятата кръв на орка/трола/тъпия умбарец....
Привързан:Привързан съм към това което обичам.....
Мразя:Лицемери...Чалга...Цигани......Педали като Азис и компания....(не ме смятайте за луд идиот.......изглежда имам нещо Сауронско или Балрогско в мен)

Определя се като:Объркан елф...с признаци на очовечаване и обалрогяване(отне ми доста време да го измисля)
Иначе не знам какво съм......може би просто един объркан тийн-дунадан....
Вие ще кажете.





Тема Re: Ъх!нови [re: Eлepoн]  
Автор Strider (nuatan)
Публикувано20.07.06 14:51



"Хубави дунаданки" звучи вери кофти, ше знайш. Ама откъдето и да го погледнеш, все е изгамименено.





Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Aлacтиc]  
Автор bellamy (елфче)
Публикувано22.11.06 19:17



Име:Елеарвинг
Обича:Леголас
Привързаност:Били Джо от Грийн Дей и Мат Белами от Мюс
Любим цвят:Траурен
Опреличава се на:Отчаян човек,зарязан от всички елфи,които винаги е обичал!!!!!!!!!!!!

Superstar suck into the supermassive..........



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.