Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 02.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Фpoйлaйн фoн Юбepвaл]  
Автор lkew (compact)
Публикувано08.06.04 00:27



"Ако расата ми беше пилешка и можех да се преобразявам в друго същество,то би било риба"


Рибка сссладка рибка сссъс ссссчупен крак :РРР
Мерси че ми върна хапитата.

10:56:30 gimli: chakaj, che se pop-vat razni shefove i gledam da browsvam skrishom ;-)


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Mитpaндиp (Странник сив)
Публикувано08.06.04 12:07



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в Едорас.
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера безсмъртието
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като- не разбирам смисъла на въпроса. . .
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера- Еовин, ти как мислиш?!
Ако исках всевластие щях дя го постигна като избия всичко де шава!
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като места за живеене,щах да избера Мраколес ,защото има паяци
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е Исенгард- щях да го направя национален резерват
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам- не, защото е по- весело като няма самоконтрол!
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда- Саруман, но нямяше да повторя грешките му!
Ако расата ми беше Човек (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било елф



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано08.06.04 15:56



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... Итилиен, Ломидол или Мраколес
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... безсмъртието - колкото да пробвам. Като ми писне - бекъп.
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... Знам ли. Като ми я дадат ще му мисля.
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) Страничен наблюдател.
Ако исках всевластие щях дя го постигна като... Си присвоя Пръстена.
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като места за живеене,щах да избера четвъртия вариант ,защото - ей така, за разнообразие.
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Гондор. Щях да го докарам като Римската империя
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ...Да.
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... Шестият.
Ако расата ми беше ... (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... - тук пасувам.

Манимал пак се изцепи... Абсолютно съгласен с Икел за властта и постовете.

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: lkew]  
Автор Фpoйлaйн фoн Юбepвaлд (Ангуа...все още)
Публикувано08.06.04 16:10



"Ако расата ми беше балрог и можех да се преобразявам в друго същество,то би било комар."

налим бре искаш да ми го връщаш по най-гадния начин...Ако пак започнат да ме хапят комари няма да се чудя

няма з'що
ма ако ще си чак при сивите заливи, знаиш кога ша правим пак доставки по домовете?
е, поне ще има полза от това че и хапчетата се научиха да плуват


Umai Maia: Хобит хомини лупyс!


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано08.06.04 16:32



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... моята прекрасна резиденция, която е пълна с най-прекрасните неща присвоени от всички кътчета на Арда.
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... Смърт! Смърт за враговете на народа!
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... забраня изработката на бижута във вулканични месности
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) Мрачен властелин, за да нямам проблеми да се добера до поста и после да управлявам с добро :Р
Ако исках всевластие щях дя го постигна като... отворя завод за калайшници
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ... ,защото ... Мраколес - колкото по-малко елфи, толкова по-добре.
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Мраколес, щях да махна всички елфи (виж предното)
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ... само когато ходя сам по барове и не съм в настроение да ми се лепят жени (прилича на брачна халка).
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... предпочитам да съм здрав имлад.
Ако расата ми беше ... (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... Беорн. От него после ще мога да се превръщам и в мечка . Не, че ми е притрябвало, ама така прецаках теста и ще мога да се преобразявам в две същества вместо в едно както е по условие .



Е, те т`ва е...

Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор dragonfly (dragon)
Публикувано08.06.04 17:42



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... Мраколес
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... Смъртното безсмъртие:Р
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... Арда
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... Мрачен защитиник на доброто
Ако исках всевластие щях дя го постигна като... си надена всевластния пръстен
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ...Мраколес ,защото ... е ...гора!Пък!:Р
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Сирион:Р
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ... Не
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... Никаква идея
Ако расата ми беше дърво и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ЦВЕТЕ!!!



"Пустинята е хубава - каза малкият принц, - защото крие някъде кладенец... "


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Eлиoн (вълна)
Публикувано08.06.04 20:32



Ако можех да живея из Средната земя, щеше да е в...Лотлориен
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт, независимо от расата, щях да избера...смъртта най - вероянто...ала не се знае със сигурност...
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда, щях да я използвам като...нямаше да приема властта да управлявам цяла Арда...
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера...има смъсъл в този въпрос...не всички са на една страна:))...аз бих избрала второто
Ако исках всевластие пръстен щях да го постина...нямаше да искам всевластие...
Ако можех да избирам между Мрасолес, Лориен и Ломидол като места за живеене, щях да избера...Лотлориен...защтото.
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е...ако можеше Моргот въобще да не е идвал в Средната земя, нямаше да ми се иска да променям каквото и да било...
Ако имах Всевластен пръстен, но можех да контролирам него и себе си, така че да не ме покори, щях ли да го използвам...само за доброто на другите...
Ако желаех да съм истар, кой от петимата щях да бъда...изборът дали да бъда истар или не нямаше да бъде поверен на мен...ала разбирам въпроса ти...Гандалф, може би(ех, колко геройско звучи:))...ала аз не го избирам заради това...ами заради непоклатимия му дух и заради това, че си е изпълнил мисията)...
Ако расата ми беше............и можех да се превръщам в друго същество, ти би било...птица...може би.


Редактирано от Eлиoн на 08.06.04 20:37.



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: SMAUG]  
Автор Eowyn_ (маруля)
Публикувано09.06.04 11:45



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в...Сивите заливи.
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера...смъртта.
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като...ползвам злото по предназначение.
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам)да,наистина що за въпроси-мрачен властелин.Преспективите са много повече.
Ако исках всевластие щях дя го постигна като...разделям и владея.Но щях да съм обречена на провал.Когато злото и властта се превърнат в самоцел нещата излизат извън контрол.Затова се възползвам единствено от приложенията на злото ;)
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ...Лорие ,защото ...времето е спряло,не бърза,не чака,не иска...
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Мордор.
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ...да.Защото това е чисто приложение на злото.
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... онзи ,на който не помня името(не Саруман не Гандалф не Радагаст не Паландо а петия...тъкмо никой няма да се гаври с мен-най -вече Л.Николов)
Ако расата ми беше ...човек (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... нифредил.

Ахил...е ВЕЛИК !!!



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано10.06.04 00:48



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... Не знам...някъде край Мраколес или Фангорн, но не вътре в тях


Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... Безсмъртието, з/то ако не ти хареса, можеш да се самоубиеш, а обратното не


Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... като Арда


Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... Щях да си помисля за какво ме бива


Ако исках всевластие щях дя го постигна като... с масова хипноза? създаване на религия?

Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене В Ломидол май се живее по-добре, ако за живеене е въпроса


Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... Мраколес - щях да избия всички паяци, и хлебарки ако има


Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ...При дадените условия - да


Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... О, онзи с птичките и животните


Ако расата ми беше ... балрог и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... От време навреме щях да ставам джудже


Необходимото Ми Зло

Редактирано от Umai Maia на 10.06.04 00:49.



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Umai Maia]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано10.06.04 09:35



Да ама эа самоубийците няма място в рая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.