Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 09.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Ghost in the ruins]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано03.06.04 10:30



язък............
брейската ми е малко слаби4ка.



Тема ей сега ми дойде [re: Aлacтиc]  
Автор Гpaxчe (entrance)
Публикувано03.06.04 11:50



просветлението

Ако бях цвете, щях да бъда ... няма такова
Ако бях животно, щях да бъда ... булдог
Ако бях път, щях да бъда ... road to hell
Ако бях предмет, щях да бъда ... самолет
Ако бях бижу, щях да бъда ... меч
Ако бях цвят, щях да бъда ... син, много, много син
Ако бях воден басейн, щях да бъда ... водопад
Ако бях храна, щях да бъда ... лютива
Ако светех,щях да бъда ... комета
Ако бях число,щях да бъда ... 5
Ако бях време щях да бъда ... вечност
Ако бях чувство, щях да бъда ... еуфория

some people are alive only because its against the law to kill them


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Paganel]  
Автор Keлeбpиaн (сребърна мама)
Публикувано06.06.04 23:15



Паганеу с интеуект.



П. С. Мио мишуе (муц)



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Aлacтиc]  
Автор Keлeбpиaн (сребърна мама)
Публикувано06.06.04 23:33



Име - Celebrian Galadrielhеn
Хоби - Истинска Нолдорска елфическа кралица, Celebrian е единственното дете на Galadriel и Celeborn, съпруга на Elrond и майка на Elladan, Elrohir и Finduilas (наречена Evenstar).
Всъщност, наричат ме Дани и съм луда по скалното катерене...
Обича - да командва
Обича - небето, морето, полята, цветята, гората, планината, и fRoDo Nickname Registered: 5 years 13 weeks 1 day (23h 4m 40s) ago - естественно най-много от всичко на света, като не броим последния ъп-дейт от 09 02 2004 - ver. Mariq.1!
Ако някой обича елфите и си мисли, че са идеалните домашни любимци бих го посъветвала: Don’t try this at home! - за допълнителни указания и начин на експлоатация четете упътванията
Любим цвят - както дойде
Оприличава се на - елф, но напоследък доказва смело твърдението, че с какъвто се събереш на хобит ставаш




Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Keлeбpиaн]  
Автор Eowyn_ (усмихната)
Публикувано07.06.04 09:26



Eто още една идея за теста...
Хайде сега да обърнем въпорса от другатам му страна .Тоест-до сега обсъждахме какви същества ще сме,какви природни явления и т.н.
А какво бихте направили,ако да речем имахте възможността да сте...
Пример:

Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в...
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера...
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като...
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам)
Ако исках всевластие щях дя го постигна като...
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ... ,защото ...
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ...
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ...
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ...
Ако расата ми беше ... (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ...


Ахил...е ВЕЛИК !!!



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Keлeбpиaн]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано07.06.04 09:49



:)))))))))))))
.........доказва смело твърдението, че с какъвто се събереш на хобит ставаш


кефиш!



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: Eowyn_]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано07.06.04 09:55



ще се пробвам с новия ми шейп:
:))

Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... ЗЕЛЕНИЯ ДРАКОН
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... DEATH BEFORE DISHONOUR
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... НЯМАМ МЕРАЦИ. щЯХ ДА ОБЯВЯ АНАРХИЯ!
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) ЯСНО КАКВО
Ако исках всевластие щях дя го постигна като... СЕ ГРЪМНА С ДВУЦЕВКА
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ...ЛОМИДОЛ ,защото ... МНОГО ЕЛФИ ЗА ЯДЕНЕ
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ...
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ... НЕ
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ... СЕБЕСИ
Ако расата ми беше ... (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... ЕЕЕЕЕ,МИ ЕТО КАКВО СТАНАХ!:))


еовинска, този тест показва нездравия ти интерес към властта,което предвещава доста неспокойно бъдеще! дано намериш пиййс.
властта е за комплексари.:)



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа? [re: SMAUG]  
Автор lkew (compact)
Публикувано07.06.04 12:33



тз. Постовете и чиновете са за комплексари. Властта е за тия, които могат да я използват :)

Ма наистина много власт в теста.....

Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е до сивите заливи.
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... безсмъртие. Нека ви е.
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда, щях да я използвам като винарско лозе. И за отглеждане на хмел де.
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) неутралитет.
Ако исках всевластие щях дя го постигна..... бая трудно. Още нямам планове.
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера мраколес, защото там има гигантски паяци, а гората е гъста и мрачна, силна.
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е Арда.
Ако имах Всевластен пръстен, но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам? Много ясно! По цял ден.
Ако желаех да съм истар, кой от петимата щях да бъда Светия Брат Икеларион :Р Известен още като Радагаст НепранияОтТолковаВремеЧеКафявотоВечеЕСветлоЧерно.
Ако расата ми беше балрог и можех да се преобразявам в друго същество,то би било комар.

10:56:30 gimli: chakaj, che se pop-vat razni shefove i gledam da browsvam skrishom ;-)


Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано07.06.04 13:40



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е в... В някоя гора или в Графството
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера... смърт, но да живея достатъчно дълго(400г.)
Ако имах на разположение власт да управлявам цялата Арда,щях да я използвам като... шахматна дъска
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера... (ама и аз що за въпрос здавам) защитник на доброто
Ако исках всевластие щях дя го постигна като...избия всички осталани
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера ...Лориен ,защото ...там е най - красиво
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е ... цялата Средна земя
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ... за да възродя величието на миналото
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда ...Гандалф
Ако расата ми беше ... човек (балрог хобит човек и т.н.) и можех да се преобразявам в друго същество,то би било ... джудже.



Тема Re: Self-test: Към коя раса принадлежа?нови [re: Eowyn_]  
Автор Фpoйлaйн фoн Юбepвaлд (Ангуа...все още)
Публикувано07.06.04 22:15



Ако можех да живея някъде из Средната земя щеше да е на всякъде из Средната земя
Ако можех да избирам между безсмъртие и смърт,независимо от расата си,щях да избера зависи от случая, но безсмъртието е страшно нещо въпреки че никога не е късно да направиш и безсмъртния смъртен...но в момента бих избрала второто
Ако можех да избирам между това да бъда мрачен властелин или защитник на доброто щях да избера...ми вече съм пуснала обява за мрачен владетел чакам да ми кажат дали ставам...и назгулска книжка си извадих вече;-)
Ако исках всевластие щях да го постигна като получа всевластие
Ако можех да избирам между Мраколес,Лориен и Ломидол като веста за живеене,щах да избера Мраколес,защото си е Мраколес и има интерееесни занимания за вършене, които те карат да се чувстваш жив
Ако можех да преобразя едно място в Средната земя то щеше да е камъчето на което непременно бих се спънала и утрепала
Ако имах Всевластен пръстен,но можех да контролирам него и себе си,така че той да не ме покори,щях ли да го използвам ми така се губи тръпката...поне за мен
Ако желаех да съм истар,кой от петимата щях да бъда и петимата
Ако расата ми беше пилешка и можех да се преобразявам в друго същество,то би било риба


Umai Maia: Хобит хомини лупyс!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.