Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 22.09.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изоставатеее...нови [re: Gallandro]  
Автор VoodoRush (Изумен)
Публикувано12.05.04 16:03



А за тях не се учудвам. Те под влиянието на малко мирувор (под еликсира на имладрис тука трябва обаче да се разбира "табуретковата ракия на Остап Бендер") могат съвсем спокойно се поизбият немножко...по комсомолскаму так сказать.

Елфите милеели за две неща - културата...и бахура.


Тема Re: Изоставатеее...нови [re: Gallandro]  
Автор Kиpдaн (raziel)
Публикувано12.05.04 16:38



Чувал съм за тия техни изпълнения !Голяма патаклама си спретват хората , то хубаво , че поне убити няма ,ама ако се постараят може и да стане .Само че си мисля това тяхното май няма нищо общо с Властелина... но не съм сигурен .



Тема Re: Изоставатеее...нови [re: Kиpдaн]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано12.05.04 16:42



Точно по властелина е. Поне едно от многото...

Най-брутални са норвежците . Гледал съм снимки от един ролеплей, който няма общо с Властелина. Там един юнак беше хванал друг маскиран като орк и го душеше във въздуха .




Тема Re: Изоставатеее...нови [re: Gallandro]  
Автор Kиpдaн (raziel)
Публикувано12.05.04 17:09



Аз съм се объркал с една тяхна супер риалити игра , където си плащаш луди пари за да участваш в някое шантаво приключение !



Тема из руските запискинови [re: Gallandro]  
Автор Гpaxчe (гъдинче)
Публикувано12.05.04 17:16



Из разказите на участниците

Разказът ми се отнася до играта през 1991г. След 6 часа в плен аз “завърших живота си със самоубийство” и тръгнах към Мандос, който се намираше естествено във Валинор. Валинор пък беше в най-отдалечения от мен край на територията и аз леко куцукайки се запътих натам следвайки брега на река Андуин /Яхрома/.

Слънцето залязваше. Тъмнееше. Бях съвсем сама и доста уплашена. Затова щом видях вървящия по пътеката мъж с колело се шмугнах в храсталака и зачаках да отмине.

Но той очевидно бе дочул шума, спря се на няколко крачки от храсталака и започна да се отглежда. Измина една напрегната минута.

И тогава чувам някъде иззад гърба ми познати дрънкащи звуци. От другата страна на храсталака на пътеката излиза Балин, господарят на Мория.

Представете си следната картинка: сумрак, на пътека насред гората стои нисък, набит воин в доспехи. На плещите му ален плащ, на главата му шлем, изпод който стърчи брада . На пояса му два меча – на вид съвсем като истински. След него на пътеката излизат още шестима негови другари.

Бедният човечец! Не успя и ченето да си прибере, когато отрядът го отнесе от пътеката и се втурна надолу. След тях изпълзях и аз и виновно усмихнах.
Явно с появата на някаква рошава девойка в изцапана дълга бяла рокля човекът съвсем загуби присъствие на духа и духна да бяга в направление обратно на движението на Балин.

А натам точно се намираше Мордор...

*Drunk drivers against mad mothers*


Тема Re: из руските запискинови [re: Гpaxчe]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано12.05.04 17:43



Имаш ли го линка към сайта им? Аз съм го затрил май .




Тема Re: из руските запискинови [re: Gallandro]  
Автор Гpaxчe (гъдинче)
Публикувано12.05.04 18:18



ама те са много ба! кой точно?
то всеки по-голям град си има я отбор, я три-четири, всеки със сайт, а отделно "централните" сайтове ...


Ето разписание на игрите за 2004



и моя любимец, макар, че е от доста стара игра


*Drunk drivers against mad mothers*

Тема Re: Изоставатеее...нови [re: .Lady.]  
Автор DarkWolf (Мрак)
Публикувано12.05.04 20:51



Хммм, а какво ще кажеш за това???


Знаим го туй, нищо ново не казваш. Даже и сме запланували нещо, ма като не четеш, така се получава ;)

Вярно време беше да се сетим пак за туй чудо. Какво стана с плановете? Крал? Кой друг още беше навит? Времето се затопли. Време е да изстържем ръждата от остриетата, да ги заточим и да си спомним как се въртят...

И сам воинът е воин!

Тема Re: Изоставатеее...нови [re: VoodoRush]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано12.05.04 23:59



Не си забавен... и на йота дори.

Както знаеш, всеки луд с номера си. Някои и с пълна програма. Аз например бих се пробвал.



Тема Re: Изоставатеее...нови [re: .Lady.]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано13.05.04 00:01



Както вече се каза, чувели сме го това преди бая време. И действително има идея да се реализира и тук. Аз например съм твърдо За, при все че надали ще ми разрешат да се въоръжа с арбалет...

А бтв, що не се джойнеш и ти, като тръгне да се реализира?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.