Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 28.09.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Продължението на ВнПнови  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано10.04.04 21:41



Някой да е чел продължението на ВнП от Николай Перумов, и ако да, заслужава ли си да се прочете?



Тема Re: Продължението на ВнПнови [re: Roverandom3]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано10.04.04 22:00



1. Да.
2. Не, освен ако не ти е любопитно да видиш колко могат да се издънят някои. Или ако си падаш мазохист.

Понякога може да липсва само една личност и светът да изглежда обезлюден.


Тема Re: Продължението на ВнПнови [re: Roverandom3]  
Автор Saruman the White (вълшебник)
Публикувано11.04.04 04:05



Да, чел съм го. Не, не заслужава да се прочете- въпросния господинчо не само съсипва Средната земя, ами и я прави да изглежда руска, ако ме разбираш. . .

Пръв дошъл един с величав облик и осанка, гарвановочерна коса, омаен глас и бели одежди


Тема Re: Продължението на ВнПнови [re: Roverandom3]  
Авторsamwise (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 23:16



ако си die hard фен на Властелина, мисля че ще останеш разочарован от продължението-малко евтино фентъзи разказващо как незаконният (!?!) син на Боромир (същият от задругата) намира 9-те пръстена на назгулите и изковава от тях нов всевластен пръстен с който призовава Моргот, а един хобит и едно джудже водят борбата на страната на доброто...всичко това ужасно раздуто...

аз го прочетох от любопитство, но не съм го препоръчал на нито един от приятелите си-фенове на Толкиновото творчество за Средната земя...



Тема Re: Продължението на ВнПнови [re: samwise]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано20.04.04 23:35



Интересно как ли хора, които не са чели Толкин въобще, възприемат книгите на перумов? Дали ги харесват самите тях, или ги смятат за малко евтино фентъзи , или пък ги насочват да прочетат книги на Толкин?

Необходимото Ми Зло:


Тема Re: интересен фактнови [re: Umai Maia]  
Авторsamwise (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 11:02



интересен факт (познавам творчеството на Толкин за Средната земя) - книгите на Перумов ми препоръча (и даде да прочета) един познат тинейджър, който (по неговите думи) много харесва Силмарилиона, но не харесва особено Властелина, както и филма...



Тема Шантава работа....нови [re: Umai Maia]  
Автор kirdan (непознат)
Публикувано21.04.04 13:24



Изобщо не съм си мислил ,че хобитите са толкова войствени.Тоя Фолко бил голям стрелец.Нещо не ми се връзва тая книга.Е това е мое мнение,разбира се.Има и някой интересни смешни нещица.Например в Мория си устроиха страшен лов на Балрози.Много лесно се ловели тия гнусни твари бе.Да не повярва Кирдан,че толкова неприятности докараха на Гандалф.

Разиел


Тема оффнови [re: kirdan]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано22.04.04 00:25



Ех, балрозите не са гнусни твари, драги Кирдане:))) Може и твари да не са, ако Могилната Твар си запази определението...

Балрозите не са това, което са

Необходимото Ми Зло:


Тема Re: интересен фактнови [re: samwise]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано22.04.04 00:29



Странно, мислех, че хората по-лесно харесват Властелина, отколкото Силм.

Необходимото Ми Зло:


Тема Re: Продължението на ВнПнови [re: Roverandom3]  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано22.04.04 10:31



Кой е тоя кретен, който се е одързостил да пише продължение на Властелина?!
Ами аз да взема да напиша Одисея 2, примерно. Омир ряпа да яде!

Sieg Heil Viktoria



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.