Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 25.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ами майка ти?Ами баща ти?  
Автор ldriL (westbound)
Публикувано02.04.04 21:13



Не съм забелязала преди да сте обсъждали специално тази тема,или ако е така е било отдавна,моля за извиние.Интересно ми е на какво мнение са вашите родители по въпроса ВНП,защото според мен е нехайство от страна на родителя да не забележи,че синът или дъщерята му е фен на ВНП,тук имам предвид че това винаги проличава по някакъв начин и той малко или много се набива на очи.Какво мислят вашите за ВНП?Запалили ли сте ги по някакъв начин и тях на тази тема?
Майка ми в началото много се притесняваше за мен,мислеше че ми има нещо,но не успя да ме усмири.Аз се пънах да й обяснявам какво изпуска,и как може поне филма да не гледа,като не ще да прочете книгата.Е,после сама се убеди като го пуснаха по НВО,и даже наскоро ме подигра,какво било ставало с наркотика...



Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: ldriL]  
Автор Yassen ()
Публикувано02.04.04 21:18



Мама е по-фен от мен и Татко взети заедно

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: ldriL]  
Автор arwen4eto (ice_elf)
Публикувано02.04.04 21:29



а пък мен майка ми ме мисли за малко откачена и не вярваше че ще се престраша да ида на срещата,но напук на нея аз отидох




Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: arwen4eto]  
Автор Dryad (hurt)
Публикувано03.04.04 00:42



ех....за Толкин и творчеството му, ако става дума - наще са .... абсолютна апатия...даже веднъж имахме много гаден конфликт как може аз да живея в този свят, как не виждам реалността и т.н. Що се онтася до клуба - и майка ми и баща ми са страхотно впечатлени и очаровани от всички...Накарах ги да се убедят, че не съм луда, и най-вече - че не се занимавам със секта, след една дълга лекция от моя страна....абе, наще са страхотно умни и възприемащи нещата, когато не са в гадно настроение....и двамата ми се радват, че едно нещо толкова малко за тях може да ми създаде такива емоции.

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: Dryad]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано03.04.04 10:39



Начи...Майка ми е почитателка на Толкин и много обича да и разигравам сценки от типа на

Live now and never come back!Live now and never come beeeeeeeeeeeeck(последното звучи като беееее на някое агне)

или пък:

"Legolas!What your elven eye see?They take the hobbits to Isengard! Sarumaaan.....


Понякога и тя ме смята малко за ненаред,ама нямам никакви проблеми.Баща ми-ни книгата чел,ни филма гледал...

Да знаете какъв купон става вкъщи като ми скимне да имитирам Арагорн,заливащ се с оная гадос,сервирана му от Еовин в Разширената версия...Ще ви го разиграя някой път...
Друг интересен момент е,роханската ми същност имитира Арвен и оная и реплика "It is time" след което Арагорн вади АНдурил,в случея превърнал се в кухненски нож за месо

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...


Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: Eowyn_]  
Автор Dryad (hurt)
Публикувано03.04.04 10:45



оооо ;))) да, разбирам какво имаш предвид...например баща ми е страхотен фен на разиграването на сцени с мен...разбира се той винаги е Gollum - неговия любим герой....Твърди, че е страхотно симпатичен и голям изрод - по което си приличали двамата....

А майка ми, тя седи с леко повдигната вежда, ухилена до уши и ни се радва ;))....

ехх....наще са неземните изроди ;))

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: ldriL]  
Автор Monster (аз)
Публикувано03.04.04 11:40



Моите родители много ми се радват, непрекъснато им разигравам разни сцени. Е понякога се и дразнят. Бащами от време на време пищи като задръстя компютъра, а майка ми цамо ходи след мен и ми казва да не оставям книгата навсякъде из къщата



Тема Re: Ами майка ти?Ами баща ти?нови [re: Monster]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано03.04.04 12:00



Ако става въпрос за задръстване на компютъра не си единствен.Аз съм си разпределила 176-те картинки от Властелина в следните категории:

Орландо Блуум/Леголас
Ил.Ууд/Фродо
Виго Мортенсен/Арагорн
Лив Тайлър/Арвен
Кейт Бланшет/Галадриел
Миранда Ото/Еовин
Илюстрациите на Толкин
Илюстрациите на Джон Хоу
на Анке-Катрин Айсман;
на Тед Насмит;
и на Алън Лий;

Честно казано преди картинките бяха над 230,но под заплаха да изчезнат всичките трябваше доброволно да се лиша от някои

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...


Тема Re: Eowynнови [re: Eowyn_]  
Автор Monster (аз)
Публикувано03.04.04 14:27



Неискам да изглежда като хвалене, но аз имам 2000 снимки, картинки, рисунки.


П.П. Дано да не изглежда така

Редактирано от Monster на 03.04.04 14:29.



Тема Re: Eowynнови [re: Monster]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано03.04.04 15:03



E,ти можеш да си го позволиш,за което много се радвам,ноо...за мен 176 са нещо невероятно при все ограниченията,които някои хора вкъщи ми налагат

Има два вида хора-гърци и всички останали на които им се иска да са гърци...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.