Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 02.06.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови  
АвторSeaborn (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 20:57



Ако вече не сте разбрали официално беше обявено от Питър Джаксън, че Разширената версия на Краля ще е 4:10 часа, което значи нови 50 мин. За сега е почти сигурно, че ще са добавени следните сцени:

Който не иска да си разваля изненадата на първото гледане да не чете нататък!

1. Сцена с Фродо и Сам на Кръстопътя, където най-вероятно ще се покаже и заглавието "The Return of the King". В нета има снимки на главата на статуята на древния крал с корона от цветя.

2. Сцените със Саруман. Общо 7 минути, в които ще се обменят приказки, ще се чупят жезъли, ще умират вълшебници и други...

3. Надпиване между Леголас и Гимли в Едорас. Ще видим Леголас пиян. Първо място за притеснение

4. Добавена сцена между Мери и Теоден преди заминаването на конниците от Едорас.

5. Сцена между Пипин, Фарамир и Денетор. Ще стане ясно, че Денетор знае за срещата между Фарамир и Фродо и че синът му е оставил пръстена да се изплъзне. Може да помогне Денетор да не изглежда толкова безпричинно луд

6. Битката за черните кораби. Арагорн, Армията на мъртвите и компания срещу корсарите.

7. Гандалф срещу Краля-Магьосник от Ангмар. Това ще стане по пътя на Гандалф и Пипин, когато отиват да спасят Фарамир от баща му. Тук е второто място за притеснения, защото се разбра, че Назгулът ще счупи жезъла на Гандалф. Обърнете внимание, че Гандалф е без жезъл, когато спасява Фарамир и използва копие на един от стражите за да събори Денетор.

8. Еомер намира Еовин и Теоден след битката на Пеленорските поля.

За щастие най-много добавени сцени ще има там, където филмът изглежда най-орязан- след Пеленор и преди да потеглят за Черната Порта:

9. Къщите на изцелението. Има една много красива снимка на Арагорн, който лекува Фарамир. Аз лично съм страшно доволен, че ще го видим. Тук ще се срещнат Фарамир и Еовин.

10. След последния дебат Арагорн ще гледа в Палантира. Казват, че било много добре изиграно от Виго.

11. Арагорн ще се облича в новата броня.

12. Фродо и Сам ще маршируват с орките.

13. Ще има и сцена с Устата на Саурон пред портата.

14. Ще има и епилог с Галадриел, в който ще се включат доста неща.


Основен източник на информация ми са форумите в www.tolkienonline.com, всичко е достоверно. Ако някой иска да пита нещо да пита! Има още доста подробности, снимки и т.н.



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Seaborn]  
Автор Eowyn_ (роханска лейди)
Публикувано09.02.04 21:07



А някой да знае кога ще излезе разширената версия на Завръщането?????????????????????????????????????????
Мерсим предварително

Тя не биваше да загине-тъй красива,тъй отчаяна!


Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Eowyn_]  
АвторSeaborn (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 21:25



А някой да знае кога ще излезе разширената версия на Завръщането?????????????????????????????????????????

Ами тъй като бърза, за да снима Кинг Конг, Питър Джаксън завърши с монтирането на ROTK EE по-рано. Така че за щастие най-вероятно разширената ще излезе по-рано тази година. Сигурно през Август, което значи в България през Септември. Аз лично нямам търпение. Мисля си, че както стана и с предните два филма разширената ще е много по-добра от това, което видяхме. Дори разликата може да е още по-голяма. Мисля, че още не сме видяли най-доброто .



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Seaborn]  
Автор Alastis (Ватикана)
Публикувано09.02.04 21:42



Сцената с Теоден и Мери я знам. Всъщност това беше едно от първите неща от филма, които видях. Още на най-първите трейлъри.
За Гандалф и баш назгула също знаех. Имаше сцена в последния трейлър.
Някой ми беше казал и че Саруман ще бъде включен в разширените.
Но за останалите сцени не знаех. Вече чакам с нетърпение DVD-то.
П. Джаксън може и да завърши филма по-рано, но мисля, че ще го пусне чак ноември, когато си му е времето.




Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Seaborn]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано09.02.04 23:32



Август??? Първата добра новина от много време насам

...and for one second, I wished that you were dead...


Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Alastis]  
Автор Strider (telcontar)
Публикувано10.02.04 00:43



Тоя някой май ще да е Турамарт. ;) :))
След Маратона Шефът беше пуснал една тема, в която бяха изброени всички (известни на този етап) сцени, невключени в киноверсията и останали за разширената такава. :Р
Слухове всякакви - от едни, според които екстендед едишън-ът ще трае 4 часа и 10 минути, до такива, които твърдят (това са фенски въжделения според мен), че филмът ще е над 5 часа. :)
Рано или късно ще разберем истината.



Тема Не са слухове!нови [re: Strider]  
АвторSeaborn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 00:59



Слухове всякакви - от едни, според които екстендед едишън-ът ще трае 4 часа и 10 минути, до такива, които твърдят (това са фенски въжделения според мен), че филмът ще е над 5 часа. :)

Не са слухове- http://www.tolkienonline.com/docs/15407.html



Тема Re: Sedho, Aeronnen!нови [re: Seaborn]  
Автор Strider (telcontar)
Публикувано10.02.04 01:39



Разбра ме погрешно. Не оспорвам ничия информация, тъй като не съм достоверен източник на такава. Това, което казах е, че съществуват всякакви слухове. И те си съществуват. :)
Последнита информация, която аз прочетох, също се позовава на думите на П. Джаксън и съобщава, че времетраенето на режисьорската версия ще е 4 часа и 10 минути. Според същия този материал, киноверсията ще излезе на DVD през лятото, а за екстендед-а ще чакаме до ноември. Това е. :))

Редактирано от Strider на 10.02.04 01:43.



Тема :)нови [re: Strider]  
АвторSeaborn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 02:12



Прав си, че чак се прекалява с някои слухове . На всякакви абсурди се наслушах последните три години (някои от тях се оказаха и верни :).
Че ще е 4 часа и 10 минути информацията си е бая достоверна- staight from източника както се вика. И е добре. Още 50 мин.- това си една четвърт от филма.
А за кога ще излезе са си само слухове засега, прав си .
Иначе както писах са го завършили като монтаж вече, което е доста по-рано от предните две. Дали ще следват от миналите години модела (който си беше доста печеливш) или ще се смилят и ще го пуснат по-рано не знам. Говори се, че може и да се направят на печени. Дано!



Тема Re: Разширената версия на ROTK. Новите сцени.нови [re: Seaborn]  
Автор AdanedhelМодератор (philomythus)
Публикувано10.02.04 09:01



Така е - 4:10 ч. ще е :) Хауърд Шор в момента записва музиката към разширената версия.

Разтърси се малко назад из страниците - там беше и моята тема с разширените сцени.

Ето и някои от споменатите от теб сцени:














Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.